جدیدترین ها در سایت جدیده
%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%d9%88%da%a9%d8%b1
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • homina416876645654

  قیمت گوشت مرغ + ماهی + گوسفند + گاو + شترمرغ + بوقلمون

  مجموعه : اخبار , اخبار اقتصادی

  قیمت گوشت, قیمت گوشت ماهی, قیمت گوشت مرغ, قیمت گوشت گوسفند, قیمت گوشت گاو, قیمت گوشت بلدرچین, قیمت گوشت شترمرغ, قیمت گوشت بوقلمون

  قیمت گوشت مرغ + گوسفند + گاو + شترمرغ + بوقلمون

  قیمت های آذر 95 :

  نام محصول قیمت (ریال)
  .بال بوقلمون هر کیلو. ۵۰,۰۰۰
  .بوقلمون کامل هر کیلو. ۱۲۲,۰۰۰
  .ساق بوقلمون با پوست هر کیلو. ۱۸۲,۰۰۰
  .فیله بوقلمون هر کیلو. ۲۳۰,۰۰۰
  .گردن بدون پوست بوقلمون هر کیلو. ۶۸,۰۰۰
  .گوشت گوساله قلوه گاه هر کیلو. ۲۲۳,۰۰۰
  .گوشت گوساله راسته پاک کرده هر کیلو. ۳۵۹,۰۰۰
  .گوشت گوساله ران پاک کرده هر کیلو. ۳۳۹,۰۰۰
  .گوشت گوساله سردست پاک کرده هر کیلو. ۳۲۰,۰۰۰
  .گوشت گوساله فیله پاک کرده هر کیلو. ۴۶۹,۰۰۰
  .گوشت گوسفندی راسته با استخوان هر کیلو. ۳۰۰,۰۰۰
  .گوشت گوسفندی ران پاک کرده با استخوان هر کیلو. ۳۶۵,۰۰۰
  .گوشت گوسفندی ماهیچه هر کیلو. ۳۹۰,۰۰۰
  .مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی هر کیلو. ۷۴,۲۰۰
  .مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی پاک شده هر کیلو.
  .مغز ران بوقلمون بدون پوست و استخوان هر کیلو. ۲۳۰,۰۰۰
  .مرغ کامل تازه، بسته بندی کیسه ای. ۷۳,۰۰۰
  .ران مرغ با پوست بدون دنبالچه، چربی و سر ساق. ۹۱,۰۰۰
  .ران مرغ بدون پوست و بدون دنبالچه و چربی و سر ساق. ۱۰۶,۵۰۰
  .مغز ران با پوست و بدون استخوان کعب ران. ۱۲۲,۰۰۰
  .مغز ران بدون پوست و بدون استخوان کعب ران. ۱۲۹,۰۰۰
  .ساق مرغ با پوست و بدون سر ساق. ۱۱۹,۵۰۰
  .ساق مرغ بدون پوست و بدون سر ساق. ۱۳۱,۰۰۰
  .سینه مرغ با پوست، بدون شش، گردن و بال. ۱۱۰,۰۰۰
  .سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن و بال. ۱۱۹,۵۰۰
  .سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال و باز. ۱۱۹,۵۰۰
  .ران و سینه مرغ با پوست بدون دنبالچه، شش، گردن و بال. ۹۹,۰۰۰
  .ران و سینه مرغ بدون پوست، بدون دنبالچه، شش، گردن و بال. ۱۱۴,۰۰۰
  .بال کبابی ساده (بدون نوک بال). ۸۵,۰۰۰
  .بال کبابی زعفرانی (بدون نوک بال). ۸۵,۰۰۰
  .بازوی کبابی. ۹۷,۵۰۰
  .بازوی کبابی زعفرانی. ۹۷,۵۰۰
  .مخلوط بال و بازو کبابی ساده. ۹۱,۰۰۰
  .مخلوط بال و بازو کبابی زعفرانی. ۹۱,۰۰۰
  .مرغ خرد شده ۴ تا ۸ تکه ( بدون دنبالچه، شش، گردن و بال). ۹۱,۰۰۰
  .فیله مرغ زعفرانی. ۱۷۶,۰۰۰
  .گردن مرغ بدون پوست. ۳۶,۰۰۰
  .شنیسل بدون آرد. ۱۵۶,۰۰۰
  .شنیسل با آرد. ۱۳۷,۰۰۰
  .جوجه چینی (شنیسل فیله). ۱۶۰,۰۰۰
  .پاچینی ۱۰ عددی مرغ. ۹۹,۰۰۰
  .جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی ساده. ۱۷۱,۰۰۰
  .وجه کباب بی استخوان و بدون بازوی طعم دار (زعفرانی و …). ۱۷۱,۰۰۰
  .جوجه کباب با استخوان ساده. ۱۲۲,۰۰۰
  .جوجه کباب با استخوان طعم دار (زعفرانی و … ). ۱۲۲,۰۰۰
  .مرغ کنتاکی. ۹۹,۰۰۰
  .سینه مرغ سوخاری. ۹۹,۰۰۰
  .دل مرغ پاک کرده. ۸۲,۰۰۰
  .جگر مرغ. ۴۸,۰۰۰
  .سنگدان مرغ. ۴۸,۰۰۰
  .پای مرغ پاک شده. ۳۸,۰۰۰
  .مرغ گرم تازه بدون آنتی بیوتیک ویژه کشتار. ۹۲,۰۰۰
  .ران مرغ بدون آنتی بیوتیک با پوست و بدون دنبالچه و چربی و ساق. ۱۰۸,۰۰۰
  . ران مرغ بدون آنتی بیوتیک بدون وپوست و بدون دنبالیچه و چربی و ساق. ۱۲۶,۵۰۰
  .سینه مرغ بدون آنتی بیوتیک با پوست ، بدون شش ، گردن و بال. ۱۴۰,۰۰۰
  .سینه مرغ بدون آنتی بیوتیک، بدون پوست، شش، گردن و بال. ۱۱۲,۰۰۰
  .بازوی کبابی بدون آنتی بیوتیک با پوست. ۱۱۹,۰۰۰

  مرغ و گوشیت کرج

  نام محصول قیمت (ریال)
  .پالادیوم ۵۷۴
  .پلاتین ۹۷۲
  .نقره ۱۵٫۳۶۰
  .هر اونس طلا در بازار جهانی ۱,۲۳۳٫۲۰۰

  5 مهر 95

  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از افزایش مجدد قیمت این نوع گوشت در بازار خبر داد و گفت: در حال حاضر، نرخ هر کیلوگرم شقه بدون‌دنبه برای مصرف‌کنندگان، به ۳۵ تا ۳۶ هزارتومان رسیده است.

  به گزارش مهر، علی‌اصغر ملکی از افزایش مجدد قیمت گوشت گوسفندی در هفته جاری خبر داد و اظهار داشت: قیمت این نوع گوشت از شنبه هفته جاری مجددا ۱۰۰۰ تومان گران شده است.

  وی اضافه کرد: در حال حاضر، قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه، عرضه به مغازه‌دار بین ۳۱ هزار و ۵۰۰ تا ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان و عرضه به مشتری بین ۳۵ تا ۳۶ هزار تومان است.

  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه فعلا با کمبود دام مواجه هستیم، گفت: یکی از مشکلاتی که طی ۲ تا ۳ سال اخیر با آن مواجه هستیم، این است که بره‌های ماده با وزن ۱۳ تا ۱۴ کیلوگرم قبل از اینکه زایمان کنند، به کشتارگاه فرستاده شده و بدون اینکه بره‌ای جایگزین آنها شود، کشتار می‌شوند.

  ملکی اضافه کرد: این مساله‌ای است که مسئولان باید فکری برای آن کنند؛ چراکه اگر اوضاع به همین روال پیش برود، طی ۲ تا ۳ سال آینده با مشکل جدی در این زمینه مواجه خواهیم شد.

  13 شهریور 1395

  مهدی یوسف‌خانی در گفتگو با مهر از کاهش ۲۰۰ تومانی قیمت مرغ نسبت به اواخر هفته گذشته در بازار خبر داد و اظهار داشت: امروز شنبه قیمت مرغ زنده در تهران و مازندران ۵۱۰۰ تومان و نرخ مرغ آماده به طبخ در عمده فروشی درب کشتارگاه ۶۹۰۰ تومان است.

  وی اضافه کرد: نرخ این کالا توزیع درب واحدهای صنفی ۷۰۵۰ تومان و فروش درب واحدهای صنفی(مراکز خرده فروشی) ۷۷۰۰ تومان است ضمن اینکه هرکیلوگرم ران مرغ با کمر ۶۷۰۰ و ران مرغ بدون کمر برابر با قیمت مرغ و ۷۷۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

  رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ هرکیلوگرم  سینه بدون کتف را نیز  ۱۴ هزار تومان و سینه با کتف را ۱۳ هزار تومان اعلام کرد.

  یوسف‌خانی با بیان اینکه قیمت انواع ماهی نیز نسبت به هفته قبل هیچ تغییری نداشته است، گفت: ممکن است در هفته آینده شاهد کاهش قیمت ماهی در بازار باشیم.

  به گفته رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، درحال حاضر قیمت هرکیلوگرم انواع ماهی در مراکز خرده فروشی به شرح زیر است: شیر جنوب ۳۲ هزارتومان، کپور ۱۴ هزارتومان، قزل‌آلا ۱۴هزارتومان، آزاد دزفولی ۸ هزارتومان، شیر نیزه‌ای ۱۵ هزارتومان، تیلاپیا ۱۹ هزارتومان، سفید پرورشی (آمور جنوب) ۱۴ هزارتومان، هامور جنوب ۱۹ هزارتومان، حلوا سیاه ۲۲ هزارتومان و  قزل سالمون ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان است.

  وی اضافه کرد: همچنین نرخ هرکیلوگرم ماهی شوریده  ۲۲ هزارتومان، راشگوی جنوب ۳۲ هزارتومان، سرخو ۱۸ هزارتومان، سالمون نروژ ۳۷ هزارتومان، سنگ سر طلایی ۱۸ هزارتومان، سارم ۷ هزارتومان، گیش ۸ هزارتومان و سنگ سر شهری نیز ۱۴ هزارتومان تومان است. ‌

  قیمت گوشت گوسفند | شهریور 1395

  علی اصغر ملکی اظهارداشت:درحال حاضر قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه عرضه به مغازه دار ۲۹ تا ۳۰ هزارتومان و عرضه به مشتری بین ۳۳ تا ۳۴ هزارتومان است.

  وی اضافه کرد: قیمت این نوع گوشت نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است.

  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه با کمبود دام در بازار مواجه هستیم، سخنان قائم مقام وزیر جهاد در امور بازرگانی را  مبنی بر اینکه عشایر به دلیل شرایط آب و هوایی مطلوب پرواربندی خود را حفظ کرده و دام‌هایشان را وارد بازار نکرده‌اند، گفت: مسئولان باید دستور بدهند دام وارد بازار شود.

  ملکی با اشاره به اینکه حدود ۲۰ روز دیگر عید قربان فرامی‌رسد، افزود: با این شرایط ممکن است مجددا با افزایش قیمت گوشت گوسفند در بازار مواجه شویم و مسئولان باید فکری جدی در این زمینه کنند.

  وی ادامه داد: بهرحال در این شرایط یا باید از ذخایر استفاده شود یا دستور بدهند عشایر و کسانی که دام زنده دارند، آن‌ را وارد بازار کنند.

  شهریور 95

  مهدی یوسف خانی در خصوص شایعه افزایش قیمت مرغ تا 8 هزار تومان در بازار گفت: این خبر در روزهای گذشته شنیده شده و اتحادیه این افزایش قیمت را تکذیب می‌کند.

  وی در خصوص قیمت مرغ تصریح کرد: قیمت هر کیلو مرغ در میادین 7 هزار و 300 تومان است که بر این اساس قیمت مرغ زنده 5 هزار و 200 تومان است.

  رئیس اتحادیه در خصوص قیمت ران و سینه مرغ در بازار بیان کرد: ران مرغ امروز کیلویی 6 هزار و 300 تومان و قیمت سینه بدون استخوان 15 هزار تومان است.

  یوسف خانی با اشاره به ثبات قیمت تخم مرغ گفت: هر کیلو تخم مرغ در بازار به قیمت 4 هزار و 500 تومان و هر شانه آن بین 9 هزار تا 9 هزار و 500 تومان است.

  وی در توضیح قیمت ماهی اظهار کرد: تغییر چندانی در قیمت‌ها نداشته‌ایم و علت آن فصل تابستان و گرما بوده که مصرف این محصول را کاهش داده و بعضا با رکود در بازار ماهی مواجه بوده‌ایم.

  قیمت انواع ماهی

  تیر 95

  تازه‌ترین گزارش بانک مرکزی از تغییرات قیمتی در هفته منتهی به 18 تیرماه امسال نشان می‌دهد که قیمت گروه لبنیات در هفته مشابه سال قبل 3.6 درصد، برنج 36.5 درصد، حبوب 26.3 درصد، سبزی‌های تازه 5.0 درصد، گوشت قرمز 1.4 درصد، گوشت مرغ 23.1 درصد، قند و شکر 22.8 درصد و چای 14.8 درصد افزایش داشته و نرخ تخم‌مرغ 4.1 درصد، میوه‌های تازه 1.8 درصد و روغن‌نباتی 1.1 درصد کاهش یافته است.

  البته این گزارش که به تغییرات هفتگی متوسط قیمت خرده‌فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران نیز پرداخته نشان می‌دهد که نرخ دو گروه برنج و قند و شکر افزایش، قیمت 6 گروه تخم‌مرغ، حبوب، میوه‌های تازه، سبزی‌های تازه، گوشت قرمز و گوشت مرغ نسبت به هفته قبل از آن کاهش یافته و نرخ سه گروه لبنیات، چای و روغن‌نباتی ثابت مانده است.

  در ادامه تغییرات هفتگی مواد خوراکی تهرانی‌ها را می‌خوانید؛

  لبنیات و تخم‌مرغ

  در هفته مورد گزارش، در گروه لبنیات بهای تمام اقلام این گروه بدون تغییر بود. قیمت تخم‌مرغ معادل 0.1 درصد کاهش داشت و شانه‌ای 70000 الی 90000 ریال فروش می‌رفت.

  برنج و حبوب

  در این هفته در گروه برنج بهای برنج وارداتی غیرتایلندی معادل 1 درصد کاهش ولی قیمت برنج داخله درجه یک و دو به‌ترتیب 1.3 و 7.7 درصد افزایش یافت. در گروه حبوب بهای لوبیاچیتی معادل 0.1 درصد افزایش ولی قیمت سایر اقلام بین 0.1 درصد تا 3.2 درصد کاهش داشت.

  میوه و سبزی‌های تازه

  در هفته مورد بررسی، در میادین زیر نظر شهرداری گلابی عرضه نمی‌شد. سایر اقلام میوه و سبزی تازه که تعدادی از آنها از نظر کیفی در مقایسه با سایر میوه‌فروشی‌ها متفاوت بودند، به‌نرخ مصوب سازمان میادین میوه و تره‌بار عرضه می‌گردید. میوه‌فروشی‌های سطح شهر اقلام میوه و سبزی تازه را عرضه می‌نمودند که در گروه میوه‌های تازه بهای سیب گلاب معادل 3.4 درصد، هلو 13.1 درصد و موز 13.5 درصد افزایش ولی قیمت سایر اقلام این گروه بین 4.6 درصد تا 19.6 درصد کاهش یافت.

  در گروه سبزی‌های تازه بهای سبزی‌های برگی ثابت بود. قیمت کدو سبز معادل 9.8 درصد، سیب‌زمینی 1.9 درصد و پیاز 0.4 درصد افزایش ولی بهای سایر اقلام این گروه بین 3.5 درصد تا 6.6 درصد کاهش داشت.

  گوشت قرمز و گوشت مرغ

  در هفته مورد گزارش قیمت گوشت گوسفند و گوشت تازه گاو و گوساله هر یک معادل 0.5 درصد و گوشت مرغ 0.8 درصد کاهش یافت.

  قند، شکر، چای و روغن‌نباتی

  در این هفته بهای قند و شکر هر یک معادل 0.2 درصد افزایش داشت. قیمت چای خارجی و انواع روغن‌نباتی بدون تغییر بود.

  ماه رمضان

  علی خندان روی جوان در گفتگو با مهر اظهارداشت: قرار است روز دوشنبه هفته آینده جلسه‌ای با حضور ما، مسئولان وزارت جهادکشاورزی، شرکت پشتیبانی امور دام، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر مسئولان مربوطه تشکیل و درباره قیمت گوشت گوساله برای ماه مبارک رمضان تصمیم گیری شود.

  وی، شرایط بازار این نوع گوشت را درحال حاضر مطلوب توصیف کرد و افزود: قیمت هرکیلوگرم گوشت گوساله به صورت مخلوط برای مصرف کننده نسبت به ایام قبل از عید نوروز هیچ تغییری نداشته  و هم اکنون ۳۲ هزارتومان است.


  اردیبهشت 95

  علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران با اشاره به کاهش قیمت گوشت در بازار اظهار داشت: در دو هفته اخیر، با توجه به کسادی بازار و فصل به دنیا آمدن بره ها قیمت هر کیلو گوشت در بازار هزار تومان کاهش یافته است.
  وی افزود: در حال حاضر هر کیلو گوشت شقه بدون دنبه بین 27 تا 28 هزار تومان به مغازه دار و 31 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود و گفتنی است که با ادامه این روند احتمال مجدد کاهش قیمت گوشت تا پایان ماه وجود دارد.
  ملکی با اشاره به عرضه گوشت بی کیفیت از سوی برخی مغازه ها گفت: در سطح شهر با مغازه هایی روبرو می شویم که با عوام فریبی و نصب بنر اقدام به عرضه گوشت پایین تر از نرخ بازار می کنند، اما نباید فراموش کرد که گوشت ها از کیفیت کمتری برخوردار هستند.
  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به وضعیت صادرات دام بیان کرد: با توجه به فصل به دنیا آمدن بره ها و فراوانی تولید، صادرات دام هیچ مشکلی را در بازار داخل ایجاد نمی کند اما باید گفت که صادرات دام به سبب شرایط عراق متوقف شده است.

  جدیدترین قیمت گوشت قرمز

  رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با اشاره به ثبات قیمت گوشت در بازار گفت:هر کیلو شقه بدون دنبه به قیمت ۳۳ تا ۳۴ هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود.

  به گزارش میزان، علی اصغر ملکی رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با اشاره به ثبات قیمت گوشت گوسفندی در بازار گفت:قیمت گوشت سه هقته است که ثابت مانده و تغییر نکرده است.

  وی افزود:هرکیلو شقه بدون دنبه به قیمت ۳۳ تا ۳۴ هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود.

  ملکی تصریح کرد :پیش بینی می شود تا پایان سال نیز قیمت گوشت تغییر نکند و ثابت بماند.

  به گفته رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی در بازار هیچ کمبودی نیست و بازار اشباع شده است و همین امر موجب ثبات قیمت گوشت شده است.

  انواع محصولات پروتئینی( هرکیلوگرم) متوسط قیمت
  گوشت گوساله 34 هزار تومان
  گوشت گوسفندی 35 هزار تومان
  گوشت چرخ کرده گوساله 32 هزار تومان
  فیله گوسفندی 42 هزار تومان
  جگر گوسفندی 35 هزار تومان
  گوشت مرغ 5600 تومان
  جگر مرغ 5500 تومان
  مرغ کامل بسته بند پاک شده 5900 تومان
  فیله مرغ 13 هزار تومان
  گوشت بوقلمون 14هزار تومان
  فیله بوقلمون 12 هزار تومان
  ماهی غزل آلا پاک شده 20 هزار تومان
  ماهی شوریده 12 هزار تومان
  ماهی کپور 12 هزار تومان
  ماهی حلوا سیاه 18 هزار تومان
  میگوی دریایی منجمد 28 هزار تومان
  تخم مرغ هر دانه 400 تومان
  تخم مرغ شانه‌ای 30 عددی 11 هزار و 800 تومان

  جدیدترین قیمت گوشت مرغ و ماهی

  رئیس اتحادیه پرنده و ماهی ضمن اعلام نرخ جدید مرغ و ماهی در بازار، از افزایش قیمت انواع ماهی نسبت به هفته گذشته خبر داد.

  مهدی یوسف‌خانی قیمت مرغ زنده را 3800 تومان اعلام کرد و اظهارداشت : امروز شنبه قیمت مرغ آماده به طبخ در میدان بهمن 5100 تومان، درب کشتارگاه 5300 تومان، توزیع درب واحدهای صنفی 5400 تومان  و در مراکز خرده فروشی 5900 تومان است.

  وی، قیمت ران مرغ باکمر را 4900 تومان عنوان و اضافه کرد: قیمت هرکیلوگرم ران مرغ بی کمر نیز برابر با قیمت مرغ و 5900 تومان است.

  یوسف‌خانی همچنین با بیان اینکه قیمت انواع ماهی جز ماهی آمور جنوب (سفید پرورشی) نسبت به هفته قبل در بازار افزایش یافته است، نرخ جدید انواع ماهی را بدین شرح اعلام کرد: شیرجنوب 29 هزار تومان، کپور 14 هزار تومان، قزل‌آلا 13 هزار و 500 تومان، شیرنیزه‌ای 15 هزار تومان، تیلاپیا 22 هزار تومان، آمور جنوب (سفید پرورشی)  14 هزار تومان، آزاد دزفولی 8 هزار تومان، هامور جنوب 27 هزارتومان و حلوا سیاه 27 هزارتومان.

  قیمت های گوشت مرغ

  آخرین به روز رسانی : چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳ : ۱۱ قیمت ( تومان )
   پای مرغ پاک شده ۲,۰۰۰
   سنگدان مرغ ۳,۹۰۰
   جگر مرغ ۳,۶۰۰
   دل مرغ پاک کرده ۶,۳۰۰
   سینه مرغ سوخاری ۶,۷۰۰
   مرغ کنتاکی ۶,۷۰۰
   جوجه کباب با استخوان زعفرانی ۸,۲۰۰
   جوجه کباب با استخوان ساده ۸,۲۰۰
   جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی زعفرانی ۱۱,۵۰۰
   جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی ساده ۱۱,۵۰۰
   پاچینی 10 عددی مرغ ۶,۷۰۰
   جوجه چینی ( شنیسل فیله ) ۱۰,۷۵۰
   شنیسل با آرد ۹,۲۰۰
   شنیسل بدون آرد ۱۰,۵۰۰
   گردن مرغ بدون پوست ۲,۶۵۰
   فیله مرغ زعفرانی ۱۱,۸۰۰
   فیله مرغ ۱۱,۸۰۰
   مرغ خرد شده 4 تا 8 تکه بدون دنبالچه، شش، گردن و با ۶,۲۰۰
   مخلوط بال و بازو کبابی زعفرانی ۶,۰۰۰
   مخلوط بال و بازو کبابی ساده ۶,۰۰۰
   بازوی کبابی زعفرانی ۶,۴۰۰
   بازوی کبابی ۶,۴۰۰
   بال کبابی زعفرانی – بدون نوک بال ۵,۵۵۰
   بال کبابی ساده – بدون نوک بال ۵,۵۵۰
   ران و سینه بدون پوست، دنبالچه، شش، گردن و بال ۷,۷۰۰
   ران و سینه با پوست بدون دنبالچه، شش، گردن و بال ۶,۷۰۰
   سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال و بازو ۸,۲۰۰
   سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن و بال ۸,۰۰۰
   سینه مرغ با پوست، بدون شش، گردن و بال ۷,۴۵۰
   ساق مرغ بدون پوست و سرساق ۸,۸۰۰
   ساق مرغ با پوست و بدون سرساق ۸,۰۵۰
   مغز ران بدون پوست ( بدون استخوان کعب ران ) ۸,۷۰۰
   مغز ران با پوست ( بدون استخوان کعب ران ) ۸,۲۰۰
   ران مرغ بدون پوست، دنبالچه، چربی و سرساق ۷,۲۰۰
   ران مرغ با پوست بدون دنبالچه، چربی و سرساق ۶,۲۰۰
   مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی پاک شده ۵,۲۲۰
   مرغ کامل تازه بسته بندیبشقابی ۵,۱۰۰
   مرغ کامل تازه بسته بندی کیسه ای ۵,۱۰۰
  پای مرغ پاک شده ۲,۰۰۰
  دل مرغ پاک کرده ۶,۴۵۰
  سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال و بازو ۸,۴۵۰
  مغز ران بدون پوست ( بدون استخوان کعب ران ) ۹,۰۰۰
  مغز ران با پوست ( بدون استخوان کعب ران ) ۸,۴۵۰
  سنگدان مرغ ۴,۰۰۰
  جگر مرغ ۳,۷۰۰
  دل مرغ ۷,۰۵۰
  سینه مرغ سوخاری ۶,۹۰۰
  مرغ کنتاکی ۶,۹۰۰
  جوجه کباب با استخوان زعفرانی ۸,۴۵۰
  جوجه کباب با استخوان ساده ۸,۴۵۰
  جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی زعفرانی ۱۱,۸۵۰
  جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی ساده ۱۱,۸۵۰
  پاچینی 10 عددی مرغ ۶,۹۰۰
  جوجه چینی ( شنیسل فیله ) ۱۱,۱۰۰
  شنیسل با آرد ۹,۵۰۰
  شنیسل بدون آرد ۱۰,۸۰۰
  گردن مرغ بدون پوست ۲,۷۰۰
  فیله مرغ زعفرانی ۱۲,۱۰۰
  فیله مرغ ۱۲,۱۰۰
  مرغ خرد شده 4 تا 8 تکه بدون دنبالچه، شش، گردن و با ۶,۳۵۰
  مخلوط بال و بازو کبابی زعفرانی ۶,۱۰۰
  مخلوط بال و بازو کبابی ساده ۶,۱۰۰
  بازوی کبابی زعفرانی ۶,۵۵۰
  بازوی کبابی ۶,۵۵۰
  بال کبابی زعفرانی – بدون نوک بال ۵,۷۰۰
  بال کبابی ساده – بدون نوک بال ۵,۷۰۰
  ران و سینه بدون پوست، دنبالچه، شش، گردن و بال ۷,۹۰۰
  ران و سینه با پوست بدون دنبالچه، شش، گردن و بال ۶,۹۰۰
  سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن و بال ۸,۲۰۰
  سینه مرغ با پوست، بدون شش، گردن و بال ۷,۶۵۰
  ساق مرغ بدون پوست و سرساق ۹,۱۰۰
  ساق مرغ با پوست و بدون سرساق ۸,۳۰۰
  مغز ران بدون پوست ۹,۹۰۰
  مغز ران با پوست ۹,۳۰۰
  ران مرغ بدون پوست، دنبالچه، چربی و سرساق ۷,۴۰۰
  ران مرغ با پوست بدون دنبالچه، چربی و سرساق ۶,۳۵۰
  مرغ کامل تازه بسته بندی کیسه ای ۵,۲۵۰
  مرغ کامل تازه بسته بندیبشقابی ۵,۲۵۰
  مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی پاک شده ۵,۳۷۰

  قیمت گوشت گوسفند و گوساله

  گوشت گوسفندی

  ردیف نام محصول قیمت واحد کیلوگرم
  (ریال)
  مشخصات محصول
  ۱ راسته با استخوان ۲۴۰۰۰۰ بدون غدد لنفی
   ۲ راسته بی استخوان ۳۲۰۰۰۰ بدون چربی با غلاف بافت هم بند (دمار)
   ۳
  ران پاک کرده گوسفندی با استخوان ۲۸۷۵۰۰ بدون دنبالچه و چربی و غدد ظاعری با ۳% چربی قابل رویت
   ۴
  سردست (با گردن جناق ۷ دنده) ۲۴۸۵۰۰ سردست،سینه،ماهیچه،گردن،جناق با ۳ دنده بدون استخوان کتف با ۳% چربی قابل رویت
   ۵
  سر دست ( کف دست ) ۲۸۳۰۰۰ بدون(سینه ،ماهیچه ،گردن ،جناق و استخوان کتف)
  ۶ قلوه گاه با استخوان ۱۷۲۰۰۰
  ۷ قلوه گاه بی استخوان ۱۸۴۰۰۰
  ۸ گردن ۲۲۰۰۰۰
   ۹  ماهیچه  ۳۰۰۰۰۰ همراه با گل ماهیچه
   ۱۰  شقه گوسفندی ۲۴۰۰۰۰ لاشه با برش طولی بدون دنبه

  گوشت گوساله

  ردیف نام محصول قیمت واحد کیلوگرم
  (ریال)
  مشخصات محصول
  ۱ راسته پاک کرده ۳۴۵۰۰۰ بدون چربی همرا با دمار(پوسته سراسری متصل به راسته)
  ۲ ران پاک کرده ۲۸۳۰۰۰ بدون غده و چربی با صلابت(قوام گوشت)
  ۳  سردست پاک کرده  ۲۷۳۰۰۰ بدون غده و چربی با صلابت(قوام گوشت)
   ۴  فیله پاک کرده  ۴۴۰۰۰۰  بدون غده و چربی با صلابت(قوام گوشت)
  ۵  قلم ۳۳۰۰۰ برش خورده
  ۶  قلوه گاه  ۲۳۰۰۰۰  بدون چربی و پوست اضافه
  ۷  خورشتی گوساله  ۲۷۷۰۰۰  قطعه شده (هر قطعه بیشتر  از ۵۰ گرم )
  ۸  گردن ۲۵۲۰۰۰ کاملا پاک شده

  شترمرغ

  ردیف نام محصول نوع بسته گوشت شترمرغ قطعه بندی و بسته بندی
  500 گرمی 1000 گرمی
  1 ران بدون استخوان شترمرغ بشقابی،وکیوم 195000 380000
  2 ماهیچه شترمرغ بشقابی،وکیوم 195000 380000
  3 فیله (بادبزنی، مغز ران و سفید ران صدفی) بشقابی،وکیوم 205000 400000
  4 آب گوشتی شتر مرغ (ران و گردن) بشقابی،وکیوم 147000 285000
  5 گردن شتر مرغ بشقابی،وکیوم 65000 123000
  6 چرخ کرده خالص شتر مرغ بشقابی 120000 230000
  7 بال و بازوی بدون پوست بشقابی،وکیوم 65000 123000
  8 دل و جگر پاک شده بشقابی 127000 245000
  9 سنگدان شتر مرغ بشقابی 57000 105000
  10 چربی جامد شتر مرغ بشقابی 72000 135000

  بوقلمون

  ردیف نام محصول نوع بسته بندی قیمت مصوب (ریال)
  1 ساق بوقلمون با پوست بشقابی / وکیوم 169000
  2 ران بوقلمون با پوست و استخوان بشقابی / وکیوم 157000
  3 مغز ران بوقلمون بدون پوست و استخوان بشقابی / وکیوم 213000
  4 سینه بوقلمون با پوست و استخوان (بدون بال و گردن) بشقابی / وکیوم 150000
  5 سینه بوقلمون بدون پوست و بدون استخوان بشقابی / وکیوم 186000
  6 فیله بوقلمون بشقابی / وکیوم 213000
  7 بازو بوقلمون بشقابی / وکیوم 94000
  8 بال بوقلمون (بدون نوک بال) بشقابی / وکیوم 56000
  9 گردن بدون پوست بشقابی / وکیوم 77000
  10 جگر پاک شده بوقلمون بشقابی 90000
  11 دل پاک شده بوقلمون بشقابی 107000
  12 سنگدان پاک شده بوقلمون بشقابی 79000
  13 لاشه کامل یا شقه (برش عمودی لاشه) کیسه پلاستیکی 112000

  بلدرچین

  ردیف نام محصول قیمت مصوب هر کیلو (ریال)
  1 بلدرچین منجمد بسته بندی در ظروف یک بار مصرف 153000
  2 بلدرچین کامل تازه، بسته بندی بشقابی
  (سینی / بشقاب یک بار مصرف و روکش استرچ فیلم)
  150000

  گردآوری: جدیده

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه
 • X