جدیدترین ها در سایت جدیده
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • استخدام جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری 95 | سال 1395

  مجموعه : استخدام جدید

  آگهی استخدام جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

  خبر ۲۲ اردیبهشت ۹۵ :  استخدام سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

  دفتر فناوری اطلاعات برای کار در دیتاسنتر از متخصص کامپیوتر بصورت تمام وقت با مشخصات زیر دعوت به همکاری می نماید:
  دارای حداقل مدرک کارشناسی کامپیوتر از دانشگاههای معتبر
  دارای حداقل ۲ سال سابقه کار
  آشنایی به شبکه های کامپیوتری
  تسلط کامل به راهبری سیستم عامل یونیکس و ویندوز (unix & windows administration)
  تسلط به اسکریپت نویسی در لینوکس
  از علاقمندان دعوت می شود رزومه خود را به آدرس itjob@irost.ir ارسال نمایند.

  تماس:۸۸۸۳۸۳۲۳

  خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۵ : اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام نتایج دومین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴)

  ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در دومین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مذکور می رساند، نتایج اولیه آزمون یاد شده از امروز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۹از طریق سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود.

  داوطلبان می توانند برای مشاهده ودریافت کارنامه خود از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه ای (نام خانوادگی ،نام ، شماره شناسنامه وتاریخ تولد ) و یا اطلاعات کارت اعتباری اقدام نمایند.

  ضرروری است آن دسته از داوطلبانیکه باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه، در ردیف چند برابرظرفیت پذیرش هریک از دستگاه های اجرایی قرار گرفته اند، براساس جداول زمانبندی مربوط به هریک از دستگاه های مذکور بشرح ذیل این اطلاعیه، جهت تحویل مدارک ومستندات مورد نیاز وطی سایر مراحل پذیرش به دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در تاریخ مقرر به منزله انصراف از مراحل پذیرش می باشد.

  لازم به توضیح است، نتایج آزمون براساس نمرات آزمون عمومی وتخصصی واطلاعات اعلام شده از سوی داوطلبان مبنی بر بومی بودن ، سابقه خدمت ، ایثارگری و امتیازات مربوط به هریک از آن ها، لحاظ شده است، بنابراین معرفی افراد در چند برابر ظرفیت به منزله تایید وپذیرش نهایی آنان نخواهد بود و ملاک انتخاب نهایی براساس مجموع نمره فضلی آنان در آزمون عمومی و تخصصی و مصاحبه استخدامی در چارچوب مفاد دستورالعمل مربوط خواهد بود.

  ضمناً داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج آزمون در صورتی که درخصوص مندرجات کارنامه مذکور سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۹۵/۲/۳۰ و  منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری یا بعد از تاریخ ۹۵/۲/۳۰ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  جهت مشاهده جدول زمانبندی مراجعه حضوری اینجا کلیک کنید

  خبر 25 فروردین 95 : آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برگزار می‌شود

  ۲۷ فروردین؛آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برگزار می‌شوداین آزمون از ساعت 8:30 صبح جمعه آغاز خواهد شد و درب‌های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تمام داوطلبان خواست تا قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر شوند.

  لازم به ذکر است، لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز دیروز سه شنبه 24 فرودین بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. شرکت در جلسه آزمون با همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. ضمناً دواوطلبان می‌بایست مطالب برگ راهنما را قبل از آزمون مطالعه کنند.

  داوطلبان در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی،می‌توانند از ساعت 8:00 الی 12:00 صبح و 14:00 الی 18:00 بعدازظهر فردا پنجشنبه مورخ 26 فرودین 95 با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و 2 قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص که در دانشگاه خوارزمی پردیس تهران واقع در تهران، خیابان انقلاب، دروازه دولت ،خیابان شهید مفتح قرار دارد مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.


  اطلاعیه درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

  بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان زیر که موفق به کسب حدنصاب گردیده اند، می رساند تا با دردست داشتن مدارک (اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی) جهت انجام مصاحبه به آدرس تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات اللهی، نبش خیابان سپند، پلاک ۱۳۰ مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی در روز چهارشنبه مورخ ۱۵/۷/۱۳۹۴ مراجعه نمایند.

  کارشناس امور اداری و رفاهی

  ردیف نام نام خانوادگی مقطع رشته دانشگاه
  ۱ گیتی شاکری کارشناسی ارشد اقتصاد تهران
  ۲ مسعود تیموری کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی تهران
  ۳ الهام نورائی پور کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی علم و صنعت ایران
  ۴ محسن عینی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی شاهرود
  ۵ مرضیه اسماعیل زاده کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی علامه طباطبایی
  ۶ حسن ابراهیمی کارشناسی ارشد اقتصاد صنعتی شریف
  ۷ نرگس جاویدی عبدالهزاده اول کارشناسی ارشد اقتصاد تهران
  ۸ نوین هاشمی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی تهران

  کارشناس برگزاری همایش ها

  ردیف نام نام خانوادگی مقطع رشته دانشگاه
  ۱ فائزه قاسمی دکترا روابط بین اللمل تهران
  ۲ مهسا اسفندیاری کارشناسی علوم سیاسی شهید بهشتی
  ۳ علی اصغر غفوری شعار کارشناسی ارشد روابط بین اللمل تهران
  ۴ جاهد امیراصلانلو کارشناسی ارشد علوم سیاسی تهران
  ۵ علیرضا آقایی کارشناسی ارشد روابط بین اللمل علامه طباطبایی
  ۶ محمدرضا رحمت خواه دربان کارشناسی ارشد علوم سیاسی تهران
  ۷ حسنیه ارباب فضلی کارشناسی ارشد روابط عمومی علامه طباطبایی
  ۸ حنانه اکبری نوری کارشناسی علوم سیاسی تهران

  کارشناس برنامه ریزی

  ردیف نام نام خانوادگی مقطع رشته دانشگاه
  ۱ رضا امیری کارشناسی ارشد توسعه اقتصادی و برنامه ریزی تهران
  ۲ مریم نصرتی نیا کارشناسی ارشد مدیریت سیستم ها ازاد واحد تهران جنوب
  ۳ مهیا عسگر شهبازی کارشناسی ارشد مدیریت سیستم ها خواجه نصیر طوسی
  ۴ کژال رشیدی کارشناسی ارشد مدیریت سیستم ها علوم اقتصادی

  روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه
 • X