جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • گلدان رومیزی آشپزخانه + گلدان برای ورودی + گلدان میز ناهارخوری

  مجموعه : دکوراسیون , دکوراسیون داخلی منزل

  عکس های گلدان رومیزی, گلدان های فانتزی جدید

  استفاده از گلدان‌های تزیینی در خانه به‌ویژه روی میزها گزینه خوبی برای داشتن فضایی دلنشین است، اما امان از روزی که این انتخاب با کمی بی‌سلیقگی همراه باشد. خیلی ساده است. اگر می‌خواهید در دام این بی‌سلیقگی گرفتار نشوید، باید چند نکته را بدانید؛ نکاتی درباره رنگ و اندازه گلدان و مهم‌تر از آن کاربردی که یک میز دارد تا بتوانید بیشترین استفاده را از ذوق و سلیقه خود داشته باشید و دیگران هم شما را به خاطر آن تشویق کنند.

  انتخابی برای میز جلوی مبل

   رنگ‌ها را دریابید

  گلدان رومیزی

  باید نوع گل و گلدان‌های شما با رنگ و فضای خانه حتی میزی که روی آن می‌خواهید وسایل خود را قرار دهید، تناسب داشته باشد. به طور مثال اگر برای تهیه میز و دکوراسیون اطراف آن، سراغ رنگ‌های گرم (مانند نارنجی و زرد) رفته‌اید، باید گلدانی پر از برگ‌های سبز کاهویی و زنده انتخاب کنید تا فضایی پرانرژی داشته باشید.

   شاخصی به نام ابعاد و هندسه

  گلدان رومیزی

  اگر قصد دارید گلدان را روی میز جلوی مبل یا هر میز دیگری که کوتاه است، بگذارید باید به چند نکته مهم به طور ویژه توجه کنید؛ نخست اینکه نباید سراغ گلدانی بروید که ارتفاع آن بلندتر از ارتفاع میز‌تان است. شاید  بپرسید چه تناسبی باید بین قد گلدان با میز مد نظر قرار گیرد؟ در جواب باید بگوییم ارتفاع گلدانی که انتخاب می‌کنید باید نصف ارتفاع میزتان باشد تا حس تعادل در فضا را بیشتر به بیننده القا کند.

  قطر میز هم مهم است

  گلدان رومیزی

  اگر زیاد با اندازه‌هایی که تا به اینجا دادیم، موافق نیستید، توصیه دیگر ما به شما گلدانی با ارتفاع یا همان قد برابر با دوسوم ارتفاع میز است؛ البته باید قطر میز را نیز در نظر بگیرید و ابعاد گلدان را به تناسب با آن تغییر دهید. این وسیله تزیینی را در سایزی انتخاب کنید که جدا از ارتفاع، عرض آن آنقدر جاگیر نباشد که بخش زیادی از روی  میز را بپوشاند؛ البته گلدان بسیار کوچک هم روز میز هیچ جذابیتی نخواهد داشت.


  میز ناهارخوری زیباتری داشته باشید

  مربع‌ها در کنار شمعدان‌ها

  گلدان رومیزی

  روی میزتان دو عدد شمعدان بلند داشته باشید و سه عدد گلدان مربع‌شکل کوتاه‌تر در میان آنها قرار دهید. بهتر است گلدان‌تان با گل قرمز یا گل‌هایی به رنگ گرم آراسته شود. با این ترفند حس خوبی به فضای خود می‌بخشید. جالب است بدانید شکل هندسی مربع، رنگ قرمز را در ذهن ما تداعی می‌کند؛ بنابراین باید انتخاب این طیف رنگ در اولویت شما باشد.

  گلدان‎های اشتهاآور

  گلدان رومیزی

  برای اینکه بتوانید گلدانی زیبا برای میز ناهارخوری تهیه کنید،  ایده ای جذاب برای شما داریم.  برای چنین میزی می‌توانید به جای استفاده از یک گلدان در وسط میز از تعدادی گلدان با رنگ‌های جذاب و اشتهاآور کمک بگیرید؛ رنگ‌هایی مانند قرمز که با نگاه کردن به آن سوخت و ساز بدن افزایش می‌یابد و به این ترتیب انتخاب مورد نظر به تناسب با میزتان اشتهاآور هم خواهد بود.


  ورودی

  ورودی خانه را دریابید

  گلدان رومیزی

  ورودی برخی از خانه‌ها درست با راهرویی آغاز می‌شود که بسیاری از افراد میز یا دکوری در آن جانمایی می‌کنند. این میزها یا دکوری‌ها بهترین فضا برای قرار دادن گلدان هستند؛ بنابراین در چنین فضایی باید گلدانی با ارتفاع نه چندان بلند و در سایز متوسط قرار دهید که بتوانید درون آن گل‌های زیاد بگذارید.


  میز آشپزخانه

   ایده‌ای از نوع رژیمی

  گلدان رومیزی

  در این فضای خصوصی  بهتر است از یک گلدان بنا به نوع شکل هندسی میز استفاده کنید.   اگر میز  دایره‌ای است از گلدان مثلت شکل  با رنگ زردکمک بگیرید؛ البته اگر خانواده ای کم‌اشتهادارید یا میز شما مربع شکل‌ است،  سراغ رنگ قرمز بروید. ماهیت دایره آبی است؛ پس حسی سردی و بی‌اشتهایی دارد . اگر قصد دارید رژیم غذایی سفت و سختی بگیرید، گلدانی با رنگ سرد انتخاب کنید.

  انرژی مثبت بگیرید

  گلدان رومیزی

  می‌توانید  بیشتر در آشپزخانه از رنگ سرد و اشکال دایره‌ای‌شکل کمک بگیرید ولی در صورت انتخاب هر کدام از این گزینه‌ها نباید این نکته مهم را فراموش کنید نوع گل درون گلدانی که روی میز آشپزخانه قرار می‌گیرد باید شاداب و رنگارنگ باشد تا احساساتی مانند عشق ورزیدن و انرژی مثبت به زندگی خصوصی تان بدهد.

  گلدان‌های میوه‌ای   

  گلدان رومیزی

  جدا از گلدان‌های رنگی ایده دیگری نیز برای میز آشپزخانه وجود دارد که شاید برای شما جذاب باشد؛ اینکه از گلدان‌هایی به نسبت پهن و کمی کشیده استفاده کنید و درون آن میوه‌هایی که به صورت کامل خشک شده است بریزید و هر روز گل‌هایی تازه در آن قرار دهید.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه