جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • گفتن این حرف ها به شوهرتان غرورش را خرد می کند

  مجموعه : آموزش زناشویی , زندگی عاشقانه

  غرور مرد, حرف های خطرناک زنان به مردان, علت و علایم درد قاعدگی + درمان خانگی درد قاعدگی

  Man Looking Out of Window --- Image by © Ned Frisk/Corbis

  در روابط زناشویی و دوستی مسائلی وجود دارند که یک زن هیچگاه نباید درمورد مرد مطرح نموده و یا با سخنی نیش داراقدام به آزار و اذیت او نماید شما می توانید در مورد نحوه لباس پوشیدن و یـا اضافه وزن شوهریا دوست خود صحبت نمایید بـدون ایـنکه برای وی دلخوری پیش بیاید و یا از شما دلگیرگردد امـا ۳ مسئله وجـود دارد که پیش کشیدن هریک تاثیر ناگواری در روحیه و غرور یک مرد برجای خواهد گذاشت. چرا که اولا باعث می گردد که او خودش را با خصیصه های مردان دیگر مقایسه نموده و سرخورده شود ثانیا به دلیل این که تغییر مسائل مذکور به دست خود آدم نبوده و جزء ویژگیهای هر انسانی است، موجب افسردگی و نا امیدی خواهد گردید.

  ● بنیه مالی و پول
  واضح است که داشتن پول بیشتر بهتر از داشتن مقدار کم آن می بـاشد. مردان بـر این تصورند که میزان سرمایه و قدرت مـالی آنها منعکس کننده ارزشهای درونیشان است. بنابراین گوشـه و کنـایه زدن در مورد درآمد یک مرد در حقیقت لطمه زدن بـه غـرور او محسوب می گردد. وقتی به مرد با سخنی نیش دار میگویید که مثلا تلویزیون ما کوچکترین تلویزیونی است که تا حالا دیده ام ، در وجود و ضمیر او آتشی برمیافروزیـد چون او را در برابر مردهای دیگری که می شناسید شرمنده و تحقیر نموده اید. مردانی با تلویزیونهای بزرگتر و پیشرفته تر. تلویزیون بزرگ یعنی کیف پر از پول. و درآمد یک مرد چیزی نیست که بتواند آنرا فورا تغییر دهد مگر اینکه بخواهد بـه یک بانک دستبرد بزند. شکاف زمانی عمیق تر می شود که یک زن خانه محقر شوهرش را به روی او زده و میپرسد:

  میتونم بپرسم پولاتو کجا خرج میکنی؟ آیا شوهر باید بگوید صرف داروهای گران قیمت رفع کم مویی میکند؟ نمی داند

  ● موی سر
  اگر مسئله ای وجود داشته باشد که مردان نسبت بـه آن حساس باشند، این مسئله موی سر آنها است. هر مردی نگران این موضوع می باشد که بالاخره موی سرش را از دست خواهد داد، چون مردان تصور می کنند کـه با ریختن موی سر، جذابیت آنها در برابر همسرشان نیز ازبین خواهد رفت.

  یکی از دوستان مـن بعد از اینکه نامزدش به او گفت: موهای خوش رنگی داری ولی حیف که کم پشته ، دچار افسردگی شد. در حقیقت او کار زیادی برای پرپشت کردن موهایش نمی توانست انجام دهد مگر اینکه به سراغ داروهای گران قیمت رشد مو می رفت.

  ● قد
  مردها کاری زیادی در مورد کوتاهی قد خود نمی توانند انجام دهند. با اینکه بسیاری مردان کوتاه قد و در عین حال قدرتمند و موفق،در اجتماع وجـود دارند،مطالعات نشان داده کـه مـردان بلند قد جدیتر از مردان کوتاه قد در نظر گرفته می شوند.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه