جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • چی بپوشم؟ / زنان کوتاه قد چه لباسی بپوشند؟

  مجموعه : جذاب ترین مدل های لباس زنانه لوکس و شیک 2017 , دنیای مد

  لباس زنانه

  پیراهن معمولی 

  این پیراهن چسب و قالب تن نمونه بسیار خوبی برای رفتن به یک میهمانی ساده است.
  پیراهن تکرنگ که از بالا تا پایین یکرنگ دارد، همیشه شیک و مد است و برای اندام شما بسیار عالی است. به طور کلی لباس‌های تکرنگ برای زنان ریزه‌اندام و کوتاه قد مناسب‌تر است. اگر اندام خود را با رنگ‌های مختلف به چند بخش تقسیم کنید اصلا به شما نمی‌آید.
  استفاده از پارچه براق و شیک هم پیراهن را زیباتر و شکیل‌تر می‌کند. می‌توانید روی این پیراهن یک کت کوتاه هم بپوشید. باز هم قد پیراهن تا روی زانو است چون پیراهن، دامن و مانتو هر چقدر کوتاه‌تر باشد به چنین اندامی بیشتر می‌آید.
  چنین پیراهن کلاسیکی را بهتر است با کفشی که پاشنه‌های خیلی بلندی ندارد؛ بپوشید.

  مانتو، بارانی یا پالتویی

  لباس‌های ساده‌ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنید. از پوشیدن دامن‌های خیلی گشاد و کلوش، پلورها و ژاکت‌های بزرگ خودداری کنید.
  مانتو، بارانی یا پالتویی انتخاب کنید که سایز کوچک و اندازه شما باشد. اگر در انتخاب سایز خود دقت نکنید، مجبورید شانه‌های بزرگ و آستین‌های بلند لباستان را به خیاط بسپرید تا آن را اصلاح کند.
  کت‌ها و مانتوهای خیلی بلند موجب می‌شود که کوتاه‌تر دیده شوید. یک مدل کوتاه تا روی زانو برای شما بسیار مناسب است.
  شلوارهای پاچه گشاد برای زنان ریزه و کوتاه قد بسیار خوب است، به شرط اینکه حجم آن با بالا تنه لباس و پاشنه‌های کفش هماهنگ باشد.

  لباس های کتان و جین

  شلوارهای کتان تیره سنگ‌شور شده همیشه پا را نسبت به شلوارهای روشن‌تر، بلندتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد. البته این مدل شلوار شیک‌تر است و بهتر می‌توانید آن را با لباس‌های دیگر ست کنید.
  شلوارهای کوتاه که تا ماهیچه ساق پا یا بالای قوزک پا قرار دارد، برای زنان کوتاه قد خوب نیست. برای ایجاد خطی مداوم و کشیده که به بلندتر دیده شدن شما کمک می‌کند، بهتر است شلوارتان بلند باشد و لبه پایین شلوار بالای پاشنه کفش شما را بپوشاند.
  شلوارهایی که کمر بلندی دارند و لباس‌هایی که در قسمت بالاتر کمردار است، پاها را بلندتر نشان می‌دهد.

  لباس‌های کشباف

  اگر شما هم قدی کوتاهی، اما بالاتنه پهن و عریضی دارید، لباس‌های سایز کوچکی که معمولا در بازار پیدا می‌شود، برای شما خیلی جالب نیست و بیشتر برای خانم‌هایی خوب است که شانه و سینه‌های بزرگی ندارند.
  اما بعضی از لباس‌های کشباف در عین حال که راحت و اندازه شما هستند، خیلی حجیم و بزرگ نیستند.
  پاهای خود را با پوشیدن دامنی بالای زانو، کفش پاشنه‌دار متناسب و ساق جورابی، کشیده‌تر نشان بدهید. ساق‌های مات و تیره برای چنین اندامی بهترین انتخاب است.

  کت و شلوار باریک و بلند

  کت کوتاه که تا بالا یا روی ران باشد، برای خانم‌های کوتاه قد بسیار مناسب است. از پوشیدن هر مدلی که جعبه مانند باشد (که شما را چاق و تپل نشان می‌دهد) یا مدل‌های چروک خودداری کنید.
  شلواری که در قسمت کمر و بالا تنگ باشد و از زانو به پایین گشاد بشود، بسیار شیک است. و بیشتر از هر مدل شلواری به اندام شما می‌آید.
  کیفی مناسب با کت و شلوارتان انتخاب کنید. باید کیفی که انتخاب می‌کنید، خیلی بزرگ نباشد، مثلاً به جای کیف می‌توانید از یک کیف پول استفاده کنید.

  پیراهن و کت

  کت و لباسی که راه‌های عمودی باریکی دارد، باعث ایجاد خطوط عمودی بیشتری روی لباس می‌شود و در نتیجه شما را بلندتر نشان می‌دهد، علاوه بر این مدلی رسمی و کلاسیک است.
  در مدلی که در تصویر می‌بینید یک کت راه‌دار باریک بر روی پیراهنی راه‌دار پوشیده شده است. شما می‌توانید با در آوردن کت، به راحتی یک لباس شب ساده و زیبا داشته باشید، دقت کنید که دامن لباس تا روی زانو است و این به بلندتر دیده شده شما کمک می‌کند.
  زنان ریزه و کوتاه قد از دختران نوجوان کوتاه‌تر نیستند، اما تناسبات اندام آنها فرق می‌کند، فاصله گردن تا کمر و کمر تا رانشان کوتاه‌تر است.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه