جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • چه کسی صالحی و ظریف را تهدید به مرگ کرد؟

  مجموعه : اخبار , اخبار سیاسی

  ظریف را تهدید به مرگ کردند, صالحی را تهدید به مرگ کردند, ظریف و صالحی را تهدید به مرگ کردند, حسینیان صالحی را تهدید به مرگ کرد, حسینیان

  صبح امروز در جریان بررسی کلیات طرح اجرای برجام در مجلس شورای اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی با طرح ادعای تهدید از سوی یکی از نمایندگان موجب ایجاد حواشی در این جلسه شد.

  54

  در جریان بررسی کلیات طرح مربوط به نحوه اجرای برجام، صالحی به نمایندگی از دولت پشت تریبون حاضر شد و گفت که مذاکرات در چارچوب انجام شده تا امروز سکوت کردم اما چند روز پیش برای من در تلویزیون آرزوی مرگ کردند. آقایی در تلویزیون گفت که ۱۰ سال برنامه داریم این در حالی است که من ۶۶ سال دارم و متوسط عمر ۷۲ سال است. یعنی برای من آرزوی مرگ کردند.

  صالحی خاطرنشان کرد: این چه لحن بیان است؟ آیا این فرد جای خدا نشسته است که بداند ما کی می‌میریم و تا چه زمان زنده هستیم؟ این چه گونه صحبت کردن است. وی افزود: برادر عزیزی در همین مجلس قسم جلاله می‌خورد و به من می‌گوید روی تو سیمان می‌ریزیم و می‌کشیمت این چه طرز بیان آن هم در جمهوری اسلامی است؟ آیا این نحوه گفتار و صحبت است که به ما می‌گویند روی شما سیمان می‌ریزیم و در همان قلب رآکتور اراک دفنتان می‌کنیم؟

  به گزارش الف، پس از پایان جلسه امروز مجلس، کمال الدین پیرموذن در گفتگویی با ایسنا، با معرفی روح الله حسینیان به عنوان فرد تهدید کنند می گوید: امروز در جلسه علنی آقای حسینیان پیش آقای صالحی رفت و با کمال تاسف گفت که اگر برجام به فرجام برسد تو را می‌کشیم و سیمان رویت می‌ریزیم. در واقع حسینیان صالحی را تهدید کرده است.

  5484

  وی در ادامه با بیان اینکه صالحی تا انتهای جلسه علنی مورد تهدید برخی از نمایندگان قرار گرفت گفت: بیشترین تهدید و شلوغی از سوی حسینیان بود که بعد از روشنگری آقای صالحی برخی از نمایندگان به خصوص نبویان و زارع زاده با تجمع جلوی تریبون فریاد می‌کشیدند که بنده به همراه جلالی و فتاحی برای مراقبت از صالحی کنار او ایستاده بودیم.

  به دنبال حواشی ایجاد شده صبح امروز مجلس، علی اکبر صالحی در پایان جلسه امروز در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار الف به واکاوی ابعاد این مسئله پرداخت.

  صالحی با تاکید بر این که به هیچ عنوان صلاح نمی دانم که از شخص خاصی نام ببرم به الف، گفت: من از هیچ کس نام نبرده و نمی برم و فقط این موضوع را از روی اعتراضم در صحن علنی مجلس عنوان کردم چرا که به بنده و آقای ظریف گفتند قسم می خوریم شما را بعد از کشتن درراکتور اراک دفن کنیم.

  وی در خصوص تصویب کلیات طرح اجرای برجام درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جا دارد که از مجلس شورای اسلامی تشکر کنم چرا که ورود مجلس به این امر بسیار مهم بود . رای  مجلس پشتوانه ای برای دولت است  که طرح را با قدرت بیشتری پیش ببرد. صالحی خاطر نشان کرد: توصیه هایی که در طرح برجام آمده است توصیه هایی مفید بوده و در واقع این طرح در کشور ما برخوردار از حمایت همه ارکان نظام است و بنده از مجلس، دولت و به ویژه شخص آیت الله آملی لاریجانی که در شورای عالی امنیت ملی توضیحات خوبی را ارئه کرد تشکر می کنم.

  93

  وی با بیان اینکه توصیه های مجلس توصیه های خوبی بود ادامه داد: مجلس در کشور ما نهادی آزاد است و هر کس می تواند با صدای رسا نظرات خود را بیان کند .در واقع رای مجلس امروز نشانی از حاکم بودن رای اکثریت بود. رییس سازمان انرژی اتمی افزود: امروز تمام اظهارات نمایندگان و آزادی بیان منتقدین و مخالفین و موافقین بر آمده از این است که باید در جهت منافع ملی کشور گام برداشت.

  صالحی در خاتمه با اشاره به حواشی صبح امروز مجلس خاطر نشان کرد: جا دارد از احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تشکر کنم که سعی داشتند نمایندگان را به آرامش دعوت کنند. گفتنی است الف در نظر داشت تا ضمن برسی کامل موضوع واکنش آقای حسینیان به حواشی صبح امروز مجلس را نیز جویا شود که متاسفانه به دلیل خاموش بودن تلفن همراه ایشان موفق به برقراری ارتباط با وی نشد.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه