جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • ورود یک زن ایرانی (هدیه روشن غفاریان) به کاخ سفید

  مجموعه : اخبار , اخبار بین المللی , اخبار سیاسی

  هدیه روشن غفاریان,کاخ سفید,ایرانی ها در کاخ سفید,عکس کاخ سفید,شهروند ایرانی آمریکایی

   یک شهروند ایرانی – آمریکایی دیگر وارد کاخ سفید شد.

  این ایرانی آمریکایی “هدیه روشن غفاریان” نام دارد و به عنوان مسؤول جدید بخش گل آرایی کاخ سفید انتخاب شده است. کاخ سفید در شهر “واشنگتن دی سی” محل رسمی کار و اقامتگاه رئیس ایالات متحده آمریکا و خانواده اوست.

  عکس کاخ سفید

  به نوشته خبرگزاری فرانسه، مسؤول جدید بخش گل آرایی کاخ سفید توسط میشل اوباما همسر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا انتخاب شده است.

  هدیه روشن غفاریان متولد تهران است و در کودکی یعنی در سال 1979 میلادی به همراه خانواده اش به ایالت کالیفرنیای آمریکا رفت. وی 25 سال قبل کار خود را در بخش گل آرایی آغاز کرده است و با تاسیس شرکت خصوصی در زمینه گل آرایی در این بخش فعالیت می کند.

  نشریات آمریکایی قبل از این بارها به دلیل عملکرد موفق او در بخش گل آرایی چند مراسم بزرگ، نام وی را منتشر کرده بودند.

  اولین ماموریت هدیه روشن غفارین نظارت بر گل آرایی در مراسم ضیافت شام کاخ سفید برای رئیس جمهور چین در 25 سپتامبر است.

  ایرانی ها در کاخ سفید

  براساس مطالب منتشر شده در رسانه ها، هم اکنون 2 شهروند ایرانی – آمریکایی در کاخ سفید سمت های مهمی دارند.

  سحر نوروز زاده در حال حاضر مسؤول پرونده ایران در شورای امنیت ملی آمریکاست. سحر نوروززاده در زمینه اقتصاد بین المللی و مطالعات خاورمیانه تحصیل و فارغ التحصیل دانشگاه جرج واشنگتن و مریلند در سال های 2005 و 2007 است. او در سال 2009 به شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایک) یپوست.

  او در سال 2014 به عضویت شورای امنیت ملی کاخ سفید پیوست و از او به عنوان مشاور اوباما در امور ایران یاد می شود. وی به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی تسلط کامل و با زبان اسپانیولی هم آشنایی دارد.

  علاوه بر این، منشی اوباما نیز یک آمریکایی ایرانی تبار است. فریال گواشیری منشی ایرانی – آمریکایی باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا نیز از دیگر ایرانی تباران فعال در کاخ سفید است.

  همچنین رسانه ها گفته بودند یک آمریکایی متولد ایران یعنی خانم والری جارت مسؤولیت مذاکرات محرمانه آمریکا و ایران بود. خانم ” والری جارت” یکی از مشاوران اوباما است. وی متولد شیراز است و تا 9 سالگی در این شهر زندگی می کرد. پدرش سال ها قبل به عنوان یک پزشک در بیمارستان نمازی شیراز فعالیت می کرد.

  دانلود آهنگ تیتراژ سریال تلویزیونی کیمیا

  منبع : اقتصاد آنلاین

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه