جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • همه چیز درباره گیاه پوراریا میریفیکا + فواید

  مجموعه : پزشکی و سلامت

  گیاه پوراریا میریفیکا, بزرگ کننده سینه, بزرگ کردن سینه

  همه چیز درباره گیاه پوراریا میریفیکا

  توجه

  استفاده از هرگونه دارو یا اطلاعات دارویی نیازمند مشاوره با پزشک مرتبط میباشد

  اگر وضعیت پزشکی خاصی دارید، پیش از مصرف باید با پزشکتان مشورت کنید. برخی گیاهان بزرگ کننده سینه ممکن است با برخی داروهای تجویزی تداخلی داشته باشند. همچنین زنان دارای اندومتروز (به‌ وجود آمدن‌ نابجاى بافت‌هاى درون‌ رحمی به‌ ویژه‌ در تخمدان‌ها)، بیماری کیسه صفرا، سینه های فیبرو کیست، زنان باردار، شیرده، زنانی که در خطر سرطان سینه هستند و زنانی که درمان جایگزینی هورمونی انجام می دهند یا به وسیله مصرف هورمون از بارداری جلوگیری می نمایند باید پیش از مصرف هر مکمل گیاهی احتیاطهای لازم را به کار ببندند.

  فواید

  کپسول های پوراریا میریفیکا مکمل های خوراکی حاوی عصاره پوراریا میریفیکا هستند که غنی از ترکیباتی شبیه به استروژن به نام فیتو استروژن می باشند. این ترکیبات که از ترکیب چند عصاره گیاهی طبیعی به دست آمده اند باعث افزایش فیتو استروژن شده و حمایت تغذیه ای در بدن فرد را افزایش می دهد. استفاده مستمر از کپسول های می تواند به حفظ سلامت بدن کمک کند.

  توضیحات بیشتر درباره گیاه

  گیاه پیوراریا میریفیکا برای بزرگ شدن  و زیبایی سینه ها، جوانسازی پوست، رشد و تقویت موها ، ناخن و رفع مشکلات بیماری زنانگی مناسب است و مهمترین خاصیت این گیاه این است که منجر به بزرگ شدن و تغییر مناسب سایز سینه ها در زنان می شود. این گیاه باعث بزرگی سینه دقیقا به دلیل استروژن گیاهی می شود.
  کپسول های پوراریا میریفیکا تایلند، مکمل غذایی خوراکی بسیار موثر برای بهبود زیبایی سینه ها و سلامت بدن می باشد. فیتواستروژن هایی که از پوراریا میریفیکا بدست می آیند، اثری شبیه به استروژن دارند و باعث متعادل شدن سطح هورمون ها در بدن زن ها می شوند.

  این کپسول ها با استفاده از عصاره های گیاهی طبیعی برای بهبود و افزایش حمایت از سلامت مو، پوست و ساختمان استخوان ها با استفاده از مواد مغذی درون آن، طراحی شده است. ایجاد کردن این شرایط برای سلامتی در نتیجه باعث افزایش حجم بافت های سینه شده و به بزرگ شدن اندازه سینه به طور طبیعی کمک می کند و حجم و سفتی سینه ها را افزایش می دهد.

  ترکیبات فعال در آن نیز می توانند به کاهش علائم دوران یائسگی از جمله گر گرفتگی و گرفتگی عضلات (کرامپ) کمک کرده و باعث افزایش میل جنسی در فرد می شود. استفاد از این کپسول ها به طور مرتب و در کنار دیگر محصولات کرم موضعی نانو و گیاهی، باعث تاثیر گذاری بیشتر و سریع تر بر روی سینه ها می شود. به علاوه استمرار در مصرف کپسول ها می تواند نتایج مصرف  برای شرایط زیبایی سینه ها و سلامت کل بدن را حفظ کند.

  ویژگی ها

  سطح هورمون ها را متعادل می کند.
  با تامین مواد مغذی از سلامت مو، پوست و ساختمان استخوان ها حمایت می کند.
  باعث تحریک و افزایش بافت سینه ها می شود.
  باعث جوانی سینه ها و افزایش حجم قسمت بالای سینه ها می شود.
  با حفظ کلاژن، پوست را مرطوب و نرم تر نگه می دارد.
  ملاسما و لکه های تیره را که به علت عدم تعادل هورمونی بوجود آمده اند را از بین می برد.
  علائم یائسگی را کاهش می دهد.
  باعث افزایش میل جنسی می شود.

  نتایج متفاوت برای افراد متفاوت

  اندازه سینه را به اندازه 1-2 فنجان افزایش می دهد،توصیه می شود برای دست یابی به بهترین نتیجه ممکن و حفظ آن، 6 ماه به طور مستمر استفاده شود.
  پوراریا میریفیکا منبع خوبی برای کلسیم، آهن و فسفر است. به طور سنتی در طب شرقی برای کاهش مشکلات فرد الکلی، یائسگی، آلرژی، تب، میگرن و به طور کلی مقوی برای سلامت کبد و قلب و عروق استفاده می شده است و مکمل سلامتی عالی محسوب می شود.
  شما ورم و برجستگی و درد حین تماس در بافت سینه ها را حتی وقتی پریود هستید با پیوراریا میریفیکا می توانید رفع کنید. سینه های برجسته و سنگین شده  با پوراریا میریفیکا بر طرف می شود.
  مواد مغذی در گیاه پیوراریا میریفیکا
  ترکیبات کرومن (Chromene) میرواسترول، فیتواستروژنی که به عنوان ماده فعال اصلی شناخته شده است و نیز ایزو میرو استرول و دئوکسی میرو استرول؛ کرومن اصلی،میرواسترول تقریبا 0.002 درصد از وزن خشک گیاه را دارا است.
  ایزوفلاون Puerarin در 20.25 تا 22.43 میلی گرم در 100 گرم و نیز ایزوفلاونهای سویا. ایزوفلاونهای استروژنی در پیوراریا میریفیکا عبارت است از گلیکوسیدها به طور کلی 8.4 تا 10.2 درصد وزن خشک.
  Kwakhurin، ایزوفلاونی است که مقداری فعالیت استروژنی (نسبت به کرومن ضعیف) دارد، در 0.0064 تا 0.0067 درصد وزن خشک یا کمتر.
  Puemiricarpene
  Coumestrol
  Tuberosin
  Mirificin (دی گلیکوزیدجنیستین)
  Spinasterol
  پلی ساکاریدهای محلول در آب غنی از گلوکز (73 درصد)
  استروژن مشخصه های حالت زنانگی را افزایش داده و غدد پستان را تحریک می کند که باعث می شود غدد گسترده و منشعب شوند و فرم و گردی سینه ها و حالت ارتجاعی و سفتی آن بهبود یابد. به همین دلیل است که دختران در سنین بلوغ شروع به رشد سینه می نمایند و بدنشان زنانه تر می شود. سطح پایین استروژن ممکن است باعث شود سینه ها کوچکتر بوده پس از زایمان و در طول یائسگی افتاده و شل شوند.
  توجه
  قبل از مصرف هرگونه دارو یا داروی گیاهی با پزشک مشورت کنید
  شاید برای شما مفید نباشد
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه