جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • ملکه رنجبر: کسی به عیادتم نمی آید، همه به فکر پول درآوردن هستند

  مجموعه : اخبار , دنیای بازیگران

  ملکه رنجبر, مصاحبه با ملکه رنجبر, عکس های ملکه رنجبر

  چند روز پیش مصاحبه ای با ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون انجام دادیم که در آن مصاحبه ملکه رنجبر ضمن گلایه مندی از همصنفانش درباره وضعیت جسمانی خود سخن گفت.

  ملکه رنجبر در این مصاحبه گفته بود: این روزها حال خوشی ندارم و فکر می کنم که به خط آخر زندگی ام رسیده ام. تنگی نفس باعث شده حال خوبی نداشته باشم.

  وی افزود: از خوردن داروهای گوناگون خسته شده ام و نمی دانم که چرا نمی میرم. من منتظر مرگ هستم و یقین دارم که حالم بهتر نخواهد شد.

  رنجبر ادامه داد: هفتاد سال برای هنر این مملکت خدمت کرده ام اما حالا هیچ کس به سراغم نمی آید و از من حالی نمی پرسد همه به فکر پول درآوردن هستند.

  بازیگر “زیر آسمان شهر” خاطر نشان کرد: من زحمت بسیاری برای هنر این مملکت کشیدم تو سری زیادی خوردم اما حالا که زمان قدرشناسی است کسی سراغی از من نمی گیرد فکر نمی کردم برای خودم چاه کنده باشم.

  این مصاحبه به سرعت بازتاب وسیعی در صفحات مجازی و رسانه ملی پیدا کرد به طوری که برخی از هنرمندان به ملاقات این بازیگر پیشکسوت رفتند. که در ادامه تصاویر آن را می بینید:

  ملکه رنجبر

  هنرمندان به ملاقات «ملکه رنجبر» رفتند

  ملکه رنجبر

   ملاقات با ملکه رنجبر

  ملکه رنجبر

  ملاقات هنرمندان با ملکه رنجبر

  واکنش عمو پورنگ به بستری بودن ملکه رنجبر در بیمارستان

  داریوش فرضیایی مجری مطرح کودک و نوجوان پست جدیدی را در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت:

  ملکه رنجبر

  واکنش عمو پورنگ به بستری بودن بازیگر زن در بیمارستان

  دلم گرفت وقتی چهره محزون و غمگین این بانوی هنرمند را دیدم
  چون میدانم اینروزها در انتظار همه ماست

  کسی که سالها برای هنر این خاک زحمت کشید و لحظات شادی را برایمان رقم زد اینروزها در بستر بیماری گله مند از عدم توجه اطرافیان و دوستان و همکاران هست

  بانوی هنرمند خانم “ملکه رنجبر” من شخصا بابت همه زحماتی که در طول این سالها کشیدین از شما ممنون و سپاسگزارم و بعنوان کوچکترین عضو این جامعه از همه مسئولین و همکاران خواهشمندم در این روزهای تلخ و سخت

  شما را تنها نگذارند و حداقل با یک عیادت ساده و صمیمی موجب دلگرمی و شادی شما بزرگوار شوند
  من بیش از دوبار توفیق زیارتتان را نداشتم اما انقدر خوش برخورد و مهربان بودید که من هرگز فراموشتان نخواهم کرد .از خداوند متعال در این ماه عزیز برایتان آرزوی سلامتی و شفای عاجل رادارم و با افتخار به شما میگویم مطمئن باشید هرگز از یادها نخواهید رفت زیرا مردم کشور ما آنقدر هنردوست و بامحبت هستند که در چنین روزهایی شما را تنها نگذارند.

  ملکه رنجبر

   

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه