جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • معصومه کریمی بازیگر زیر آسمان شهر: فوت مادرم کم کارم کرد

  مجموعه : اخبار , دنیای بازیگران

  معصومه کریمی, زیر آسمان شهر

  خودم کمی هم دقت دارم کارهای خوبی داشته باشم و امیدوارم پیشنهادها و فرصت های خوب پیش بیاید. به هرحال بازی برای ما به جز معاش دلیلی بر زندگی هم هست و زمانی که کاری نداشته باشیم فشارهای روحی و روانی بسیاری داریم.

  معصومه کریمی

  معصومه کریمی بازیگر سریال‌های تلویزیونی با اشاره به درگذشت چند هنرمند در یک سال اخیر و یادآوری حقانیت مرگ گفت: بعد از رفتن افراد این حسرت برای ما به جا می ماند که چرا در زمان حیات به درستی قدر آنها را ندانسته‌ایم.

  وی ادامه داد: حتی کسانی که پدر، مادر و یا عزیز خود را از دست داده اند نیز بیان می کنند که حس حضور آنها را در زمان حیات به درستی درک نکرده اند و این مساله ما را آزار می دهد. با این حال ما باید بدانیم که مرگ حق است و برای همه پیش می آید.

  از نقاط ضعف یکدیگر بیشتر چشم پوشی کنیم

  این بازیگر درباره قدردانستن حضور هنرمندان که باید قبل از مرگ آنها باشد، یادآور شد: هنرمندان به این دلیل که برخورد بیشتری با مردم دارند و تصاویر و فیلم هایی از آنها ثبت می شود زنده و جاودانه هستند اما باز هم رفتن شان برای آنها که باقی می مانند نوعی حسرت را به جا می گذارد. انسان همیشه در خسران زندگی می کند و ما کمتر قدر لحظه ها را درک می کنیم.

  بازیگر سریال «در پناه تو» در ادامه بیان کرد: مرگ قسمت آدم هاست اما ما می توانیم بهتر زندگی کنیم و یکدیگر را بیشتر دوست داشته باشیم. ما می توانیم از نقاط ضعف یکدیگر بیشتر چشم پوشی کنیم و به هم فضا و مجال بدهیم که همه بتوانیم در کنار یکدیگر معاشرت خوبی داشته باشیم و خاطرات بهتری برای هم رقم بزنیم.

  زمانی که کاری نداشته باشیم فشارهای روحی و روانی بسیاری داریم

  وی با اشاره به حسن جوهرچی که چندی پیش درگذشت عنوان کرد: همه ما که در سریال «در پناه تو» حضور داشتیم مثل خانواده بودیم و زنده یاد جوهرچی نیز مثل برادر من بود و او زمانی در سخنانی بیان کرده بود «از زمین خوردن یکدیگر خوشحال نشویم» همه ما دل شکسته هستیم و زمانیکه چنین جملاتی می شنویم احساس می کنیم چقدر درست هستند.

  بازیگر «زیر آسمان شهر» در بخش دیگری از سخنانش درباره حضور کمرنگش در تلویزیون بیان کرد: من از حدود چهار سال پیش به این دلیل که مادرم از دنیا رفت مقطعی را در تلویزیون نبودم و ذهنم درگیر فقدان وی شد. امسال اما سریال «دوردست ها» را داشتم و اپیزودهای کوتاهی را هم با داوود بیدل کار کردم.

  وی در پایان گفت: خودم کمی هم دقت دارم کارهای خوبی داشته باشم و امیدوارم پیشنهادها و فرصت های خوب پیش بیاید. به هرحال بازی برای ما به جز معاش دلیلی بر زندگی هم هست و زمانی که کاری نداشته باشیم فشارهای روحی و روانی بسیاری داریم.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه