جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • مظلومی و ممنوع التصویرکردن ضیا و دو هنرپیشه دیگر

  مجموعه : اخبار , اخبار ورزشی

  ممنوع التصویری علی ضیا, پرویز مظلومی, شکایت پرویز مظلومی, نارحتی مظلومی از ضیا

  امیر تتلو از علی ضیا گلایه کرد

  دربی 81 و گل دقایق پایانی پرسپولیس برای علی ضیا و دوستانش دردسرساز شد. دوستانی که بعد از گل دیر هنگام به پرسپولیس آنقدر خوشحال شدند که با سر دادن شعاری به پرویز مظلومی توهین کردند. بعد از آن بود که هجمه عظیمی علیه ضیا شکل گرفت. شاید چون او بیشتر از بقیه پرسپولیسی بود و بیشتر هم در چشم. ولی در این بین پرویز مظلومی نشان داد که حق خود گذشته است.

  مظلومی

  سرمربی استقلال در این خصوص گفت: «راستش من از حق خودم گذشتم و نمی خواستم این مسئله را پیگیری کنم. اصلا تا زمانی که این ویدئو را ندیده بودم، باورم نمی شد که چنین اتفاقی افتاده باشد. اما به نظرم توهینی که به هواداران استقلال شده بود و اصراری که هواداران داشتن باعث شد تا من ماجرا را پیگیری کنم. من از علی ضیاء انتظار چنین کاری را نداشتم و حالا هم از حق خودم می گذرم.»

  مظلومی درباره اینکه صدا و سیما مجری خود را ممنوع التصویر کرده است هم گفت: «درباره تصمیمی که تلویزیون گرفته است باید یگویم من اول از پیگیری این مسئله توسط شخص آقای پورمحمدی تشکر می کنم. از اینکه با من تماس گرفتند و دلجویی کردند. درباره آقای ضیا و تصمیمی که تلویزیون درباره او گرفته، من نمی توانم دخالتی بکنم چون فکر می کنم این به خاطر قوانین داخلی تلویزیون است و ارتباطی به من ندارد.»

  مظلومی انگار به جز ضیا از دوستان او هم به شدت ناراحت است. او درباره حامد دزفولی، حسین سلیمانی و بهرنگ علوی که در آن فیلم دیده شدند، گفت: «البته من به خواست هواداران بیشتر از علی ضیا ماجرا را برای توهینی که دو نفر دیگر در آن تصاویر به باشگاه استقلال و من و هواداران استقلال داشته اند پیگیری کردم. آنها قبلا هم در برنامه های تلویزیونی حرف های بدی را درباره هواداران و استقلال زده بودند که باعث دلخوری شان شده بود.»

  مظلومی بیشتر از ضیا که در تصاویر ویدئویی منتشر شده به خوبی مشخص است در جو شعار دو هنرپیشه معمولی و کمتر معروف دیگر تلویزیونی یعنی سلیمانی هنرپیشه سریال شاهگوش و علوی بازیگر فیلم دربند پرویز شهبازی است که از مظلومی و استقلالی ها برای شوخی خارج از عرف شان حتی عذرخواهی هم نکرده اند.

  اتفاقی که به شدت دلخوری مظلومی را به همراه داشته است. او به همین دلیل می خواهد پیگیری حقوقی اش را ادامه بدهد.

  ضیا شب گذشته با دسته گلی آبی رفت سراغ مظلومی تا این توهین را از دل او در بیاورد. مظلومی به شدت دلخوری اش از ضیا را در این دیدار بیان کرد و باز هم تاکید کرد حق پیگیری را به نمایندگی از هواداران استقلال برای خود محفوظ می داند. مظلومی البته بیشتر از ضیا که جوگیر شادی زشت دوستانش شده و از این پس تا مدتی نامعلوم، ممنوع التصویر است، از دو نفر دیگر دلخوری دارد که پیشتر هم در برنامه ای تلویزیونی علیه استقلالی ها حرف هایی زده بودند.

  شوخی توهین آمیز این چند نفر که حالا در سراسر کشور پخش شده، حالا تا سال ها بهانه ای برای کری های تلخ در ورزشگاه آزادی می شود. این حس جوگیرانه چند نفره تا مدت ها در فوتبال ایران می ماند.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه