جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • مرگ دختر جوان در منزل دوست پسر بعد از مصرف شیشه

  مجموعه : اخبار , اخبار حوادث

  حدود ساعت 11 نهم فروردین ماه امسال، مسئولان بیمارستان ابن سینا خبر مرگ مشکوک دختر جوانی به نام نازنین که توسط پسر جوانی با خودروی پژو پارس به بیمارستان انتقال داده شده بود را به مأموران کلانتری 132 شهرزیبا اعلام کردند.

  http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/1/11/4320991_390.jpg

  با توجه به اینکه پسر جوان متواری شده بود، اعلام مراتب این مرگ مشکوک به محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام شد و وی دستور شناسایی و دستگیری متهم این پرونده را صادر کرد تا اینکه در تاریخ سیزدهم فروردین ماه، پسر 30 ساله‌ای به نام امین توسط ماموران دستگیر شد و امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

  وی در اعترافات خود به بازپرس گفت: من با نازنین از طریق خواهرم آشنا شدم و حدود یک سال و نیم با وی ارتباط داشتم، مادر و پدر نازنین معتاد به مواد مخدر بودند و پیش از این به علت مصرف بیش از اندازه مواد مخدر جان خود را از دست داده بودند.

  شب قبل از این حادثه، من و نازنین بیرون از خانه بودیم و به سفره‌خانه رفتیم؛ در آنجا نازنین قلیان کشید و شیشه مصرف کرد و در ساعت 11:30 شب به خانه ما آمد، من برای اینکه کسی از حضور نازنین در منزلم مطلع نشود وی را به انباری خانه بردم و تا ساعت 3 بامداد آنجا بودیم.

  وی افزود: ساعت 3 نیمه شب من به نازنین گفتم که مادرم نگران من است و باید نزد او بروم، به همین خاطر به نازنین پیشنهاد دادم که او را به منزلشان برسانم که او با من مخالفت کرد لذا مجبور شدم او را به طبقه بالایی خانه که نزدیک به بالکن بود ببرم؛ در آنجا یک صندلی بود که از او خواستم در آنجا بنشیند و تا صبح منتظرم بماند.

  امین در ادامه اظهاراتش به بازپرس بیان کرد: ساعت 10:20 صبح از خواب بیدار شدم و فهمیدم که ساعت 10 صبح نازنین با من تماس گرفته و زمانی که به طبقه بالا رفتم مشاهده کردم که از دهان وی کف خارج شده و بر روی زمین افتاده است.

  وی افزود: در آن لحظه قلب نازنین کار می‌کرد به همین خاطر او را در اسرع وقت به بیمارستان منتقل کردم و از بیمارستان گریختم؛ فردای آن روز جریان را برای مادرم تشریح کردم و مادرم نیز خواهر نازنین را از این قضیه مطلع کرد.

  اما خواهر نازنین با حضور در دادسرای امور جنایی تهران اظهارات متفاوتی را بیان کرد و به بازپرس گفت: امین خواهرم را تهدید به کشیدن مواد مخدر و مصرف قرص می‌کرد و به خواهرم گفته بود اگر مواد مخدر نکشد و قرص مصرف نکند، فیلم و عکسهایی که از او دارد را منتشر می‌کند.

  با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس جنایی تهران، امین بازداشت شد و برای تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه