جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • مدل های انگشتر زنانه جواهر متفاوت 95 – 1395

  مجموعه : دنیای مد , مدل طلا و جواهرات

  مدل انگشتر زنانه جدید 95, مدل انگشتر زنانه 95, مدل انگشتر 95, مدل انگشتر زنانه 1395, انگشتر زنانه 95, مدل جواهرات زنانه 95, مدل جواهرات 95

  مدل های ساده و نگین دار انگشتر نقره و استیل مردانه ۲۰۱۶

  کمتر خانمی می‌تواند از کنار ویترین طلا و جواهرات بدون مکثی دست‌کم چند دقیقه‌ای ، بی‌تفاوت عبور کند. این صحنه برای همه ما آشناست. خانم‌هایی که پشت ویترین طلا و جواهرات میخکوب شده‌اند و انتخاب می‌کنند. در همین راستا این ویترین را هم از دست ندهید. نمونه‌هایی که در این صفحات می‌بینید از جدیدترین طراحی‌های آقای سیدمحمد مرتضوی،  طراح جواهرات است که طراحی‌هایش در ایران و دیگر کشورها جوایز متعددی به دست آورده.

  مدل انگشتر زنانه جدید 95

  اگر دوست دارید با داشتن یک انگشتر کاملا متفاوت در جمع دوستان‌تان بدرخشید، بهتر است نمونه‌ای این‌چنینی را انتخاب کنید. این انگشتر زیبا با سنگ زمرد که به بته جقه دوقلو معروف است، الهام گرفته از نماد ایرانی و فرم‌های اسلیمی است.

  مدل انگشتر زنانه جدید 95

  این هم یک پیشنهاد ویژه برای خانم‌های سخت‌پسند. درخشش برلیان زیبایی چشمگیری به این انگشتر داده است. این انگشتر با طراحی ارگانیک برگرفته از بافت ماهیچه بدن است که در سال 2014 در ایتالیا برنده جایزه شد.

  مدل انگشتر زنانه جدید 95

  کافی است چاشنی رنگ به جواهرات اضافه شود تا زیبایی آنها چند برابر شود. این انگشتر بسیار زیبا با درخشش سنگ‌های لندن توپاز و یاقوت کبود و طراحی زیبایش جلوه خاصی به دستان شما می‌دهد.

  مدل انگشتر زنانه جدید 95

  استفاده از نمادهای ایرانی در طراحی این جواهرات کاملا مشخص است. این انگشتر فیروزه و برلیان درست همان چیزی است که برای تکمیل زیبایی هر خانمی لازم است.

  مدل انگشتر زنانه جدید 95

  با ظرافت این انگشتر زیبایی دست‌ها دو چندان می‌شود. سادگی، وقار و جذابیت، درست همان ویژگی‌هایی است که این انگشتر همراه خود دارد . این انگشتر نماد درخت صلح است. نمادی برای تشویق آدم‌ها به صلح.

  مدل انگشتر زنانه جدید 95

  طلاهایی با رنگ زرد مدتی است که ویترین‌ها را قبضه کرده‌اند. این نمونه‌ها برای همه سنین مناسب است. این انگشتر که از نمای بالا پیچ دارد، نماد رودخانه‌ای است که نشان‌دهنده در جریان بودن زندگی و همچنین باارزش بودن آب است.

  مدل انگشتر زنانه جدید 95

  این انگشتر زیبا با سنگ یاقوت بابت طراحی ویژه‌اش در ایتالیا برنده جایزه شده. این ویژگی منحصر به فرد بابت روش مخراج کاری و برعکس سوار شدن سنگ خیلی مورد توجه قرار گرفته است.

  مدل انگشتر زنانه جدید 95

  این انگشتر یک کار هنری متفاوت دیگر است که طرفداران خاص خودش را دارد. ایده اصلی طراحی این انگشتر با سنگ یاقوت کبود از داستان آدم و حوا گرفته شده که به درخت ممنوعه معروف است.

  مدل انگشتر زنانه جدید 95
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه