جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • مدل لباس مردانه مناسب زمستان + آموزش ست رنگ لباس ها

  مجموعه : دنیای مد , مدل لباس پسرانه جدید و شیک , مدل لباس مردانه شیک

  ست رنگ لباس مردانه, ست رنگ لباس پسرانه, مدل لباس زمستانی مردانه, مدل لباس زمستانی پسرانه

  هر چه روزها کوتاه تر می شوند و به فصل های سرد سال نزدیک تر می شویم، تمایل مان نیز به لباس های رنگ روشن کمتر می شود. اما این بدین معنی نیست که پالت رنگ هایتان را بر زمین بگذارید بلکه باید به دنبال رنگ های مناسب با این دوران بگردید. ما در اینجا بهترین ترکیب رنگ لباس های پاییزه و زمستانه مردانه را برایتان آورده ایم تا بیشتر از همیشه بدرخشید.

  1.قرمز و آبی

  مدل لباس زمستاین پسرانه

  این دور رنگ در کنار هم همیشه مورد توجه بوده است. همان طور که از رنگ های قرمز و آبی روشن برای فصل های گرم سال استفاده کردیم، بهتر است برای پاییز و زمستان نیز از رنگ های تیره تر و پخته تر این دو رنگ استفاده کنیم. این ست را در فشن شوهای 2015 نیز می توانید مشاهده کنید. همان طور که می بینید رنگی که در نگاه اول چشم ها را به خود جذب می کند، قرمز است در حالی که رنگ های دیگر مانند سفید، خاکستری یا آبی در حاشیه قرار دارند و زیبایی آن را تکمیل می کنند.

  2.آبی و سبز

  مدل لباس مردانه زمستانی

  این ترکیب رنگی که در بهار و تابستان 2015  نیز مورد استفاده قرار گرفت، بار دیگر برای فصل های سرد سال نیز توجه طراحان مد را به خود جلب کرد با این تفاوت که رنگ های آبی آسمانی و سبز دریایی، کمی تیره تر و پخته تر از قبل شدند. شما می توانید شلوار جین آبی خود را به همراه یک کت یا کاپشن سبز یا حتی برعکس، به تن کنید. رنگ های دیگری مانند مشکی و خاکستری را نیز می توانید به عنوان رنگ های جانبی به ست خود بیافزایید.

  3.کرم و مشکی

  مدل لباس پسرانه 2016

  ترکیب رنگ های کرم و مشکی برای لباس، هیچگاه از مد نمی افتد. اگر چه این دو رنگ متضاد هستند اما به خوبی در کنار هم می درخشند. شما می توانید آنها را هم در مراسم دوستانه و هم مراسم رسمی به تن کنید و زیباتر از همیشه بدرخشید.

  4.خاکستری

  مدل لباس مردانه-جدیده

  حتما شما هم متوجه شدید که لباس های رنگ خاکستری برای روزهای سرد سال مناسب است. طراحانی مانند الکساندر ونگ و کلوین کلاین نیز برای مجموعه های پاییزه و زمستانه خود رنگ خاکستری را انتخاب کرده اند.

  اگر چه تمرکز تنها روی این رنگ خنثی است اما چیزی از زیبایی آن نمی کاهد. اگر می خواهید از سر تا پا خاکستری بپوشید، برای جذابیت بیشتر باید از سایه روشن یا بافت های مختلف آن کمک بگیرید. به عنوان مثال پیراهنی نخی را با کتی پشمی و شلواری راه راه به تن کنید.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه