جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • مدل استخر های خانگی و ویلایی (حیاط و باغ)

  مجموعه : دکوراسیون

  عکس استخر, مدل استخر, مدل استخر جدید, مدل استخر زیبا, مدل استخر کوچک, مدل استخر روباز, مدل استخر سرپوشیده

  شاید آرزوی داشتن استخری را دارید که در طول ماه‌های گرم سال شما را خنک کند، اما حیاط خانه شما فاقد آن است. یا شاید از آن دست از شناگران حرفه‌ای هستید که همیشه از استخر حیاط خود استفاده می کنید و به‌دنبال استخری مناسب برای خانه خود هستید. فرقی نمی کند از کدام دسته هستید، استخر مناسب شما یک استخر باریک است: استخری کوچک و دراز که طراحی فوق‌العاده‌ای دارد. به ایده نیاز دارید؟ به هفت استخر زیبا در این مطلب نگاه کنید.

  این استخر باریک و ساکن هم‌چون یک ورقه شیشه‌ای است.

  استخری که در عکس بالا می بینید طراحی مبتکرانه‌ای دارد. یک دیوار شیشه‌ای در یک طرف خانه استخر باریک را تبدیل به یک آکواریوم زیبا کرده است که دارای ساختاری چوبی است. طراحی آن این تصور را ایجاد می کند که آب آن در هوا شناور است.

  مدل استخر های خانگی و ویلایی (حیاط و باغ)

  این سایه‌بان فلزی کوچک در بالای این استخر سایه‌های زیبایی ایجاد کرده و استخر را از نظر بصری به خانه وصل کرده است.

  مدل استخر های خانگی و ویلایی (حیاط و باغ)

  استخرهای باریک را حتما نباید در فضاهای بیرونی ساخت. پنجره‌های زیبا و عریض نور طبیعی را به طور کافی وارد فضا می کنند تا فضا شاد و سرزنده باقی بماند و سقف بالای این استخر باعث می شود تا در آب‌وهوای بد هم بتوانید شنا کنید.

  مدل استخر های خانگی و ویلایی (حیاط و باغ)

  یک طرف این استخر با دیوار جدا شده است تا در آن یک وان آب داغ ایجاد شود. چنین طراحی کارکرد این فضا را دوبرابر کرده و دو محیط کاملا مجزا از هم ایجاد کرده است.

  مدل استخر های خانگی و ویلایی (حیاط و باغ)

  استخرهای باریک را می توان درازتر از حد معمول ساخت. استخری که دقیقا در مقابل این خانه ویلایی قرار گرفته است کاملا طراحی خانه را رسمی کرده است.

  مدل استخر های خانگی و ویلایی (حیاط و باغ)

  دیواره‌های برآمده قرمز رنگ این استخر باریک را تبدیل به یک قطعه مجسمه فوق‌العاده زیبا کرده است. وجود پاسیو در کنار این استخر باعث می شود تا شناگران بدون این‌که پایشان را بر روی حاشیه‌ها استخر گذاشته مستقیما وارد آن شوند.

  مدل استخر های خانگی و ویلایی (حیاط و باغ)

  در این عکس رویکردی کاملا متفاوت به استخرهای دارای دیواره‌های برآمده میبینید. حاشیه‌های توگود و سنگی فضایی باشکوه و مجلل خلق کرده است که با درختان شاداب و سنگ‌فرش‌هایی که میان آن‌ها سبزی روئیده است کامل شده است.

  مدل استخر های خانگی و ویلایی (حیاط و باغ)

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه