جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • مخالفت با انجام هر گونه کار اقتصادی در فدراسیون

  مجموعه : اخبار

  مخالفت با انجام هر گونه کار اقتصادی در فدراسیون

  رییس فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا با مخالفت نسبت به درآمدزایی فدراسیون گفت: برای اینکه با فساد مالی در فدراسیون مواجه نشویم، با انجام هر گونه کار اقتصادی در فدراسیون مخالفم.

  به گزارش ایسنا، فاطمه هاشمی در سمینار هیات استانی بیماران خاص و پیوند اعضا در رابطه با برنامه‌های فدراسیون در سال 95 اظهار کرد: از آنجا که فدراسیون بیماری‌های خاص و پیوند اعضا تازه در حال شکل‌گیری است و ما به دنبال احیای این فدراسیون در سال جاری هستیم، متاسفانه این فدراسیون ظرف دو ماه آینده باید در مسابقه‌های جهانی آرژانتین شرکت کند و ما برای حضور هرچه قوی‌تر در این مسابقه‌ها باید تلاش کنیم روند برنامه‌های خود را بیشتر در این زمینه متمرکز کنیم تا عملکرد قوی‌ای در مسابقه‌ها داشته باشیم.

  وی افزود: این مسابقه‌ها اول تا هشتم شهریورماه در رشته‌های تنیس روی میز، بدمینتون، دوومیدانی، بولینگ، شنا، در بخش زنان و مردان در شهر مادل پلاتای آرژانتین برگزار می‌شود که ما در این رشته‌ها حضور خواهیم داشت.

  وی یکی از برنامه‌های اساسی فدراسیون را ترویج و توسعه ورزش همگانی و برگزاری سمینارهای آموزشی در زمینه اجرای پروتکل‌های آموزشی و درمانی اشاره کرد و گفت: امسال بنا داریم با برگزاری سمینارهای آموزشی تا حدودی جایگاه خود را در بین سایر ورزش‌ها تثبیت کنیم و در کنار توجه به ورزش همگانی از قهرمانی نیز بازنمانیم. البته در زمینه برگزاری کارگاه‌های آموزشی، امسال فدراسیون نسبت به سایر برنامه‌ها پیشتازتر خواهد بود.

  هاشمی همچنین در پاسخ به این پرسش که از آنجا که فدراسیون پیوند اعضا زیر نظر معاونت ورزش همگانی اداره می‌شود، این مسئله تا چه حدودی به نفع این فدراسیون خواهد بود تصریح کرد: تاکنون که معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش کار خاصی برای فدراسیون پیوند اعضا و بیماری‌های خاص انجام نداده است اما دکتر شعبانی بهار طی نشستی که با وی داشتم آمادگی خود را برای هر گونه حمایت از این فدراسیون اعلام کرد و عنوان کردند که برای موفقیت این فدراسیون از هیچ گونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

  وی همچنین درخصوص این پرسش که بیماری ام اس و دیابتی‌ها و سرطانی‌ها نیز جزو بیماری‌های خاص محسوب می‌شوند یا خیر گفت: در این زمینه دولت هنوز قبول نکرده که این بیماری‌ها جزو بیماران خاص قبول شوند و این مسئله نیاز به برنامه‌های آموزشی دارد تا در آینده بتوانیم این بیماری‌ها را نیز جزو بیماری‌های خاص در فدراسیون مطرح کنیم.

  هاشمی همچنین در رابطه با نقش استان‌ها و اینکه چرا در گذشته استان‌ها در زمینه بیماری خاص و پیوند اعضا فعالیت خاصی نداشتند گفت: متاسفانه از زمانی که این فدراسیون با فدراسیون ناشنوایان ادغام شده بود فعالیت در استان‌ها مهجور مانده بود اما این سمینار نشان داد که این استان‌ها به دنبال آن هستند که با فدراسیون همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانند در بخش همگانی و قهرمانی در آینده فعالیت چشمگیری داشته باشند. من امیدوارم که بتوانیم به این حضور پاسخ مثبتی دهیم.

  هاشمی همچنین در رابطه با نگاه ویژه به بخش خانم‌ها در فدراسیون پیوند اعضا و بیماران خاص گفت: در گذشته بهای لازم به زنان در این فدراسیون داده نمی‌شد، ما تلاش خواهیم کرد که این جایگاه را پررنگ کنیم البته من اعتقاد دارم که زنان ما خود باید به خودشان بها بدهند. ما نباید در فدراسیون به آن‌ها بها بدهیم.

  وی یکی از مشکلات اصلی فدراسیون را مشکلات مالی و کمبود ورزشکار در این رشته عنوان کرد و خاطرنشان کرد: بسیاری از وزرشکاران این رشته به دلیل نگرانی از سلامت خود، از ورزش‌های بیماری خاص و پیوند اعضا استقبال خوبی نمی‌کنند چون تصورشان بر این است که با ورزش کردن امکان دارد سلامت آن‌ها به خطر بیفتد و این یکی از نگرانی‌های ماست که در آینده نتوانیم ورزشکاران زیادی را وارد این رشته کنیم.

  وی در پایان درباره این سوال که با توجه به دغدغه مالی که این فدراسیون دارد آیا شما به دنبال درآمدزایی در این فدراسیون نخواهید بود اظهار کرد: من به طور کل با مسئله درآمدزایی و کار اقتصادی انجام دادن در فدراسیون مخالف هستم زیرا معتقدم اگر فدراسیون به کار درآمدزایی بپردازد شاید دچار فساد مالی بشود و تشکیلات خود را بیشتر در زمینه کار اقتصادی انجام دهد و از کارهای اصلی فدراسیون بازبماند. بنابراین تمام تلاش‌مان بر این است که برای رفع مشکلات اقتصادی فدراسیون از خیرین و بخش دولتی کمک بگیرم.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه