جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • لیست بهترین رستوران های رشت + عکس و شماره تماس

  مجموعه : دیدنی های ایرانی , گردشگری

  بهترین رستوران های رشت

  رستوران کارن

  رستوران کارن

  رستوران کارن رستورانی شیک دارای دو سالن، اصلی و VIP و آلاچیق‌های زیبا است. در سال اصلی با موسیقی زنده از شما پذیرایی می‌شود. آلاچیق‌ها دارای فضای خانوادگی‌تری هستند و چون با سالن اصلی آمیخته‌اند از موسیقی زنده نیز بهره‌مند هستند. اگر طالب فضایی تشریفاتی بودید می‌توانید در سالن VIP مراسم و میهمانی‌های خود را برگزار کنید. منوی رستوران شامل انواع غذاهای محلی، ایرانی و فرنگی و انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد است.

  تلفن: ۴۱۴۷ ۳۳۲۹ ۰۱۳

  رستورن سینی پر گیلانیان

  این مجتمع غذایی دارای فضایی بسیار زیبا با آلاچیق‌هایی رویایی است که دارای بوفه سالاد، بوفه دسر، بوفه میوه، بوفه شیرینی، بوفه پاستیل و تاپینگ بستنی است. منوی رستوران شامل انواع چلوکباب‌های خوشمزه است. از ویژگی‌های جذاب سینی پر اجرای موسیقی زنده است که لذت خوردن غذا را چندین برابر می‌کند.

  ساعت کار: هر ۲۴ ساعت شبانه‌روز.

  تلفن: ۶۱۹۹ ۳۴۵۵ ۰۱۳

  رستوران پیچ

  رستوران پیچ گیلان

  رستوران پیچ رستورانی مدرن و زیبایی است که در منوی آن انواع غذاها از سوشی و استیک گرفته تا غذاهای محلی دیده می‌شود. فضای رستوران زیبا و غذاهای آن خوشمزه هستند. از ویژگی‌های خوب این رستوران پارکینگ رستوران است.

  ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر تا ۱۱ شب.

  تلفن: ۷۵۸۹ ۳۴۴۲ ۰۱۳

  رستوران دریایی نیلوفر آبی

  رستوران دریایی نیلوفر آبی

  رستوران دریایی نیلوفر آبی

  این رستوران جزو رستوران‌های محبوب سال ۹۵ در رشت به شمار می‌رود. فضا و محوطه این رستوران دوست‌داشتنی، و غذاهای آن خوشمزه و باکیفیت است. همان‌طور که از اسمش پیدا است منوی رستوران شامل انواع غذاهای دریایی است.

  ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ شب.

  تلفن: ۴۱۰۰ ۴۴۵۱ ۰۱۳

  رستوران محرم

  رستوران محرم

  این رستوران که به عنوان یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های رشت انتخاب شده، دارای فضایی زیبا، کارکنانی خوش‌برخورد و غذاهایی خوشمزه و باکیفیت است. منوی این رستوران شامل انواع چلوکباب‌ها ، انواع چلو ماهی‌، انواع پیش‌غذا، و انواع ترشیجات است.

  ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۱۱ شب.

  تلفن:۶۰۹۰ ۳۳۶۶ ۰۱۳

  رستوران رازقی

  رستوران رازقی

  رستوران رازقی

  این رستوران (و ۴ رستوران دیگر) در سال ۹۵ به عنوان محبوب‌ترین رستوران رشت معرفی شد. رستوران رازقی دارای فضایی زیبا و گرم، کارکنانی خوش‌برخورد و غذاهایی لذیذ است. منوی رستوران شامل صبحانه (حلیم مخصوص، پنیر و گردو، املت سالامی، املت اسفناج، انواع مربا، پنکیک و انواع آب‌میوه‌ها)، ناهار (انواع ماهی‌ها، انواع کباب‌ها، انواع غذاهای محلی، جوجه‌ کباب، فسنجان مرغابی، مرغ و گوشت قلقلی، قیمه بادمجان و غیره)، شام (انواع غذاهای ایرانی و فرنگی)، انواع پیش‌غذای ناهار، پیش‌غذای شام، انواع پاستا و دسر است.

  ساعت کار: هر روز از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۲ شب.

  تلفن: ۳۳۲۲ ۳۳۷۲ ۰۱۳

  منبع: کجارو

  با نشر http://jadide.ir

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه