جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • قیمت گوشت مرغ + ماهی + گوسفند + گاو + شترمرغ + بوقلمون

  مجموعه : اخبار , اخبار اقتصادی

  قیمت گوشت, قیمت گوشت ماهی, قیمت گوشت مرغ, قیمت گوشت گوسفند, قیمت گوشت گاو, قیمت گوشت بلدرچین, قیمت گوشت شترمرغ, قیمت گوشت بوقلمون

  قیمت گوشت مرغ + گوسفند + گاو + شترمرغ + بوقلمون

  اردیبهشت 96

  نام محصولمیانگین قیمت ( ریال )
  جوجه یکروزه گوشتی21,617
  جوجه یکروزه تخمگذار33,000
  تخم مرغ37,500
  مرغ زنده43,247
  مرغ کشتار63,680
  گوشت مرغ مادر46,429
  جوجه یکروزه بوقلمون120,000
  بوقلمون زنده115,500
  بوقلمون کشتار157,500
  دام زنده139,667
  دام کشتار293,750
  گوشت منجمد213,700
  ذرت7,175
  کنجاله آفتابگردان9,450
  کنجاله سویا14,455
  کنجاله کلزا12,350
  سبوس برنج758
  متیونین120,000
  ترئونین96,000
  لیزین57,250
  کولین37,500
  کاه2,400
  فسفات19,388
  باگاس1,950
  گندم11,550
  پودر ماهی40,000
  جو8,242
  یونجه8,100
  کنجاله تخم پنبه14,150
  کربنات کلسیم650
  جوش شیرین15,250
  پودر چربی52,750
  سبوس گندم6,892

  اسفند 95

  علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش هزار تومانی نرخ گوشت گوسفندی در دو هفته اخیر خبر داد و گفت: در حال حاضر هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۳۴ تا ۳۵ هزار تومان به مغازه دار و ۳۷ تا ۳۸ هزار تومان به مشتری عرضه می‌شود.
  وی با اشاره به اینکه بازار از رکود خاصی برخوردار است، افزود: با توجه به روزهای پایانی سال و شروع سفرهای نوروزی از اواخر هفته پیش‌بینی می‌شود که تقاضا با افزایش جزئی در بازار همراه باشد.
  به گفته ملکی با وجود عرضه مناسب دام در میادین کمبودی در بازار وجود ندارد.
  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در پاسخ به این سؤال که احتمال کاهش و افزایش قیمت طی روزهای آتی در بازار وجود دارد، تصریح کرد: طی چند روز آینده بعید است که نوسانات قیمتی در بازار اتفاق افتد و تنها بعد از تعطیلات باید منتظر ماند و دید که وضعیت عرضه و تقاضا به کدام سمت وسو می‌رود.

  30 دی _ قیمت گوشت بلدرچین

  قیمت  انواع بلدرچین تازه و منجمد بسته بندی در بازار به شرح زیر است:

  نام محصولقیمت مصوب هر کیلو (ریال)مشخصات بسته بندی
  بلدرچین منجمد بسته بندی در ظروف یک بار مصرف

  ( بسته 1000 گرمی )

  1500001- اطلاعات و مشخصات برچسب مشخصات شامل: تاریخ تولید و انقضاء، شرایط نگهداری، کد پروانه بهداشتی، بهره برداری به صورت چاپ شده بر روی هر بسته چسبانیده شود. 2- بسته بندی ها فاقد هر گونه خونابه و آب باشد. 3- وزن ظرف، استرچ فیلم و برچسب حداکثر از 30 گرم نباید بیشتر باشد.

   

  بلدرچین منجمد بسته بندی

  در ظروف یکبار مصرف

  (بسته 800 گرمی)

   

  1200001- اطلاعات و مشخصات برچسب مشخصات شامل: تاریخ تولید و انقضاء، شرایط نگهداری، کد پروانه بهداشتی بهره برداری بصورت چاپ شده بر روی هر بسته چسبانیده شود. 2- بسته بندی ها فاقد هر گونه خونابه و آب گرم باشد. 3- وزن ظرف، استرچ فیلم و برچسب، حداکثر از 30 گرم نباید بیشتر باشد.
  بلدرچین منجمد بسته بندی در ظروف یکبار مصرف

  (بسته 500 گرمی )

   77000
  بلدرچین کامل تازه ، بسته بندی بشقابی (سینی / بشقاب یکبار مصرف و روکش استرچ فیلم)

  (بسته 1000 گرمی)

   145000 1-اطلاعات و مشخصات شامل : تاریخ تولید و انقضا ء .شرایط نگهداری .کد پروانه بهداشتی بهره برداری بصورت چاپ شده.بر روی هر بسته چسبانیده شود.2-بسته بندی ها فاقد هر گونه خونابه و آب باشد.3-وزن ظرف .استرچ فیلم و برچسب .حداکثر از 30 گرم نباید بیشتر باشد.
  بلدر چین کامل تازه .بسته بندی بشقابی (سینی / بشقاب یکبار مصرف و روکش استرچ فیلم)
  (بسته 800 گرمی)
   117000 1- اطلاعات و مشخصات بر چسب مشخصات شامل: تاریخ تولید و انقضا .شرایط نگهداری . کد پروانه بهداشتی بهره برداری بصورت چاپ شده.بر روی هر بسته چسبانیده شود.2- بسته بندی ها فاقد هر گونه خونابه و آب باشد. 3- وزن ظرف . استرچ فیلم. و برچسب .حداکثر از 30 گرم نباید بیشتر باشد.
  بلدرچین کامل تازه ، بسته بندی بشقابی (سینی / بشقاب یکبار مصرف و روکش استرچ فیلم)
  (بسته 500 گرمی)
  74000

  28 دی 1395

  مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش 150 تومانی قیمت مرغ خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده 4 هزار و 300 تومان،مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه 5 هزار و 950،توزیع درب واحد های صنفی 6 هزار و 100 و خرده فروشی های سطح شهر 6 هزار و 750 تومان است.
  به گفته وی نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر 5 هزار و 500 و بدون کمر برابر قیمت مرغ 6 هزار و 750 تومان است.
  یوسف خانی با اشاره به نرخ سایر مشتقات افزود: قیمت هر کیلو سینه بدون استخوان با کتف 11، سینه بدون کتف 12 و فیله مرغ 15 هزار تومان است.
  وی با اشاره به تاثیر افزایش قیمت جوجه در قیمت تمام شده محصول ادامه داد: طبق روال همه ساله در ماه های پایانی سال به دنبال افزایش تقاضا مرغداران، قیمت جوجه یکروزه سیر صعودی به خود می گیرد که درنهایت با افزایش عرضه در اسفند ماه و نبود کشش بازار قیمت مرغ کاهش می یابد که این امر زیان مصرف کنندگان را در بر دارد.
  یوسف خانی تصریح کرد: طی سه هفته اخیر قیمت جوجه یکروزه به یکباره از هزار و 500 به 2 هزار و 100 تومان افزایش یافت از این رو از مرغداران تقاضا می شود که برای جوجه ریزی واحد های خود به یکباره هجوم نیاورند.

  24 دی ماه 95

  رییس شورای تامین کنندگان دام زنده کشور با اشاره به مازاد گوشت قرمز در بازار و کاهش قیمت این محصول به مردم توصیه کرد، گوشت مورد نیاز خود را از مراکز و قصابی های گرانفروش خریداری نکنند.

  منصور پوریان یکی از معضلات بازار گوشت را قصابی ها دانست و افزود: اکنون روند کاهشی قیمت گوشت قرمز در کشور ادامه دارد اما متاسفانه برخی مراکز عرضه و قصابی ها از گرانفروشی دست بر نمی دارند.

  وی اظهار داشت: با وجود این که قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی و میش باید با قیمت 290 تا 310 هزار ریال و قیمت هر کیلو بره با نرخ 310 تا 330 هزار ریال عرضه شود، اما برخی قصابی ها هرکیلوگرم گوشت گوسفندی را با نرخ بیش از 400هزار ریال می فروشند که این کار اجحاف به مصرف کنندگان است.

  * کیفیت یکسان گوشت گوسفندی در سراسر کشور
  رییس شورای تامین کنندگان دام زنده کشور تصریح کرد: اکنون کیفیت گوشت گوسفندی در سراسر کشور یکسان است و هیچ تفاوتی در کیفیت دام زنده تولید داخل نیست اما برخی سودجویان با مطرح کردن کیفیت بهتر، این محصول را با نرخی بیش از نرخ منطقی عرضه می کنند.

  وی به مردم توصیه کرد: کیفیت گوشت تولید داخل یکسان است و با عناوینی همچون کیفیت و مزه بهتر گوشت را گران تر خریداری نکنند.

  * نخریدن، بهترین برخورد با گرانفروشان است
  پوریان گفت: اکنون گوشت مورد نیاز کشور از طریق تولیدات داخلی و واردات تامین شده است و هیچ کمبودی در این زمینه نداریم.
  وی اظهار داشت: در بحث مبارزه با گرانفروشی، علاوه بر این که اتحادیه گوشت گوسفندی و سازمان تعزیرات باید وارد عمل شوند تا با گرانفروشان برخورد کنند، بهتر است مردم نیز از این مراکز سودجو گوشت نخرند.

  رییس شورای تامین کنندگان دام زنده کشور افزود: به نظر می رسد دولت با تشدید نظارت بر قیمت در قصابی ها و مراکز عرضه می تواند معضل گرانفروشی در عرضه گوشت گوسفندی و گاوی را کنترل کند.

  * گوشت گوسفندی مورد نیاز کشور تامین است
  وی اضافه کرد: با حمایت های دولت یازدهم در تنظیم بازار گوشت قرمز مورد نیاز کشور تامین بوده و کمبودی در این زمینه نداریم و حتی بیش از 30 درصد گوشت قرمز مازاد بر نیاز مصرف داخلی است.

  پوریان جمعیت دامی کشور را طبق گزارش های اتحادیه های دامی سراسر کشور، با 2 میلیون و 300 هزار راس برآورد کرد و گفت که باید برای این جمعیت دامی بازار ایجاد کنیم.

  وی با اشاره به این که اکنون گوشت وارداتی گوسفندی براساس تنظیم بازار و نیاز داخلی وارد شده است، گفت: با توجه به فصل سرما و تنظیم بازار داخلی صادرات گوشت قرمز نیز کاهش یافته است که این کار تاثیر بسزایی در افزایش جمعیت دام گوسفندی کشور دارد.

  رییس شورای تامین کنندگان دام زنده کشور اظهار داشت: ظرفیت تمامی سردخانه های کشور از گوشت قرمز تولید داخل و وارداتی تکمیل شده است درحالی که باید از بهمن ماه آماده ذخیره سازی گوشت قرمز شب عید از تولیدات داخلی باشیم که این امر می تواند مشکلاتی را در جمعیت دام زنده ایجاد کند.

  * چوب داران سودجو شناسایی شدند
  پوریان با تاکید بر این که «چوب دارها» به عنوان دلالان صنعت تولید دام، یکی از عوامل اصلی گرانی گوشت قرمز هستند، افزود: چوب دارها اکنون در شهرهای بزرگ کشور همچون تهران شناسایی شده اند و در صورت ادامه روند فعلی و تاثیرشان در گرانی نرخ گوشت با معرفی به دستگاه های نظارتی با آنان برخورد جدی خواهد شد.
  وی اظهار داشت: برخی چوب دارها و واسطه گران هر کیلوگرم دام زنده را با قیمت 125 هزار ریال می خرند و با قیمت 170 هزار ریال خارج از قاعده و عرف به فروش می رسانند در حالی که قیمت منطقی هرکیلوگرم دام زنده در نهایت بین 125 تا 140 هزار ریال است.
  اکنون دولت در طرح متعادل سازی بازار گوشت قرمز در سطح ملی شرایط را برای کاهش صادرات دام زنده، افزایش عرضه گوشت گوسفندی گرم و تشدید نظارت ها فراهم کرده است.
  در این راستا امروز قیمت هرکیلوگرم شقه گوشت گوسفندی در میدان بهمن با قیمت 320 هزار ریال، خیابان دامپزشکی 340 هزارریال، میادین شهرداری 35 هزار و 500 ریال عرضه می شود.

  همچنین شرکت پشتیبانی امور دام کشور برای متعادل سازی بازار گوشت قرمز با عرضه گوشت گوسفندی وارداتی با قیمت 315 هزارریال در استان های تهران ، قم و قزوین وارد عمل شده است.

  قیمت های 8 دی 95 :

  نام محصولقیمت (ریال)
  بال بوقلمون هر کیلو۵۰,۰۰۰
  بوقلمون کامل هر کیلو۱۲۲,۰۰۰
  ساق بوقلمون با پوست هر کیلو۱۸۲,۰۰۰
  فیله بوقلمون هر کیلو۲۳۰,۰۰۰
  گردن بدون پوست بوقلمون هر کیلو۶۸,۰۰۰
  گوشت گوساله قلوه گاه هر کیلو۲۲۳,۰۰۰
  گوشت گوساله راسته پاک کرده هر کیلو۳۵۹,۰۰۰
  گوشت گوساله ران پاک کرده هر کیلو۳۳۹,۰۰۰
  گوشت گوساله سردست پاک کرده هر کیلو۳۲۰,۰۰۰
  گوشت گوساله فیله پاک کرده هر کیلو۴۶۹,۰۰۰
  گوشت گوسفندی راسته با استخوان هر کیلو۳۰۰,۰۰۰
  گوشت گوسفندی ران پاک کرده با استخوان هر کیلو۳۶۵,۰۰۰
  گوشت گوسفندی ماهیچه هر کیلو۳۹۰,۰۰۰
  مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی هر کیلو۷۴,۲۰۰
  مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی پاک شده هر کیلو
  مغز ران بوقلمون بدون پوست و استخوان هر کیلو۲۳۰,۰۰۰
  مرغ کامل تازه، بسته بندی کیسه ای۷۳,۰۰۰
  ران مرغ با پوست بدون دنبالچه، چربی و سر ساق۹۱,۰۰۰
  ران مرغ بدون پوست و بدون دنبالچه و چربی و سر ساق۱۰۶,۵۰۰
  مغز ران با پوست و بدون استخوان کعب ران۱۲۲,۰۰۰
  مغز ران بدون پوست و بدون استخوان کعب ران۱۲۹,۰۰۰
  ساق مرغ با پوست و بدون سر ساق۱۱۹,۵۰۰
  ساق مرغ بدون پوست و بدون سر ساق۱۳۱,۰۰۰
  سینه مرغ با پوست، بدون شش، گردن و بال۱۱۰,۰۰۰
  سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن و بال۱۱۹,۵۰۰
  سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال و باز۱۱۹,۵۰۰
  ران و سینه مرغ با پوست بدون دنبالچه، شش، گردن و بال۹۹,۰۰۰
  ران و سینه مرغ بدون پوست، بدون دنبالچه، شش، گردن و بال۱۱۴,۰۰۰
  بال کبابی ساده (بدون نوک بال)۸۵,۰۰۰
  بال کبابی زعفرانی (بدون نوک بال)۸۵,۰۰۰
  بازوی کبابی۹۷,۵۰۰
  بازوی کبابی زعفرانی۹۷,۵۰۰
  مخلوط بال و بازو کبابی ساده۹۱,۰۰۰
  مخلوط بال و بازو کبابی زعفرانی۹۱,۰۰۰
  مرغ خرد شده ۴ تا ۸ تکه ( بدون دنبالچه، شش، گردن و بال)۹۱,۰۰۰
  فیله مرغ زعفرانی۱۷۶,۰۰۰
  گردن مرغ بدون پوست۳۶,۰۰۰
  شنیسل بدون آرد۱۵۶,۰۰۰
  شنیسل با آرد۱۳۷,۰۰۰
  جوجه چینی (شنیسل فیله)۱۶۰,۰۰۰
  پاچینی ۱۰ عددی مرغ۹۹,۰۰۰
  جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی ساده۱۷۱,۰۰۰
  وجه کباب بی استخوان و بدون بازوی طعم دار (زعفرانی و …)۱۷۱,۰۰۰
  جوجه کباب با استخوان ساده۱۲۲,۰۰۰
  جوجه کباب با استخوان طعم دار (زعفرانی و … )۱۲۲,۰۰۰
  مرغ کنتاکی۹۹,۰۰۰
  سینه مرغ سوخاری۹۹,۰۰۰
  دل مرغ پاک کرده۸۲,۰۰۰
  جگر مرغ۴۸,۰۰۰
  سنگدان مرغ۴۸,۰۰۰
  پای مرغ پاک شده۳۸,۰۰۰
  مرغ گرم تازه بدون آنتی بیوتیک ویژه کشتار۹۲,۰۰۰
  ران مرغ بدون آنتی بیوتیک با پوست و بدون دنبالچه و چربی و ساق۱۰۸,۰۰۰
  ران مرغ بدون آنتی بیوتیک بدون وپوست و بدون دنبالیچه و چربی و ساق۱۲۶,۵۰۰
  سینه مرغ بدون آنتی بیوتیک با پوست ، بدون شش ، گردن و بال۱۴۰,۰۰۰
  سینه مرغ بدون آنتی بیوتیک، بدون پوست، شش، گردن و بال۱۱۲,۰۰۰
  بازوی کبابی بدون آنتی بیوتیک با پوست۱۱۹,۰۰۰

  قیمت های آذر 95 :

  نام محصولقیمت (ریال)
  .بال بوقلمون هر کیلو.۵۰,۰۰۰
  .بوقلمون کامل هر کیلو.۱۲۲,۰۰۰
  .ساق بوقلمون با پوست هر کیلو.۱۸۲,۰۰۰
  .فیله بوقلمون هر کیلو.۲۳۰,۰۰۰
  .گردن بدون پوست بوقلمون هر کیلو.۶۸,۰۰۰
  .گوشت گوساله قلوه گاه هر کیلو.۲۲۳,۰۰۰
  .گوشت گوساله راسته پاک کرده هر کیلو.۳۵۹,۰۰۰
  .گوشت گوساله ران پاک کرده هر کیلو.۳۳۹,۰۰۰
  .گوشت گوساله سردست پاک کرده هر کیلو.۳۲۰,۰۰۰
  .گوشت گوساله فیله پاک کرده هر کیلو.۴۶۹,۰۰۰
  .گوشت گوسفندی راسته با استخوان هر کیلو.۳۰۰,۰۰۰
  .گوشت گوسفندی ران پاک کرده با استخوان هر کیلو.۳۶۵,۰۰۰
  .گوشت گوسفندی ماهیچه هر کیلو.۳۹۰,۰۰۰
  .مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی هر کیلو.۷۴,۲۰۰
  .مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی پاک شده هر کیلو.
  .مغز ران بوقلمون بدون پوست و استخوان هر کیلو.۲۳۰,۰۰۰
  .مرغ کامل تازه، بسته بندی کیسه ای.۷۳,۰۰۰
  .ران مرغ با پوست بدون دنبالچه، چربی و سر ساق.۹۱,۰۰۰
  .ران مرغ بدون پوست و بدون دنبالچه و چربی و سر ساق.۱۰۶,۵۰۰
  .مغز ران با پوست و بدون استخوان کعب ران.۱۲۲,۰۰۰
  .مغز ران بدون پوست و بدون استخوان کعب ران.۱۲۹,۰۰۰
  .ساق مرغ با پوست و بدون سر ساق.۱۱۹,۵۰۰
  .ساق مرغ بدون پوست و بدون سر ساق.۱۳۱,۰۰۰
  .سینه مرغ با پوست، بدون شش، گردن و بال.۱۱۰,۰۰۰
  .سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن و بال.۱۱۹,۵۰۰
  .سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال و باز.۱۱۹,۵۰۰
  .ران و سینه مرغ با پوست بدون دنبالچه، شش، گردن و بال.۹۹,۰۰۰
  .ران و سینه مرغ بدون پوست، بدون دنبالچه، شش، گردن و بال.۱۱۴,۰۰۰
  .بال کبابی ساده (بدون نوک بال).۸۵,۰۰۰
  .بال کبابی زعفرانی (بدون نوک بال).۸۵,۰۰۰
  .بازوی کبابی.۹۷,۵۰۰
  .بازوی کبابی زعفرانی.۹۷,۵۰۰
  .مخلوط بال و بازو کبابی ساده.۹۱,۰۰۰
  .مخلوط بال و بازو کبابی زعفرانی.۹۱,۰۰۰
  .مرغ خرد شده ۴ تا ۸ تکه ( بدون دنبالچه، شش، گردن و بال).۹۱,۰۰۰
  .فیله مرغ زعفرانی.۱۷۶,۰۰۰
  .گردن مرغ بدون پوست.۳۶,۰۰۰
  .شنیسل بدون آرد.۱۵۶,۰۰۰
  .شنیسل با آرد.۱۳۷,۰۰۰
  .جوجه چینی (شنیسل فیله).۱۶۰,۰۰۰
  .پاچینی ۱۰ عددی مرغ.۹۹,۰۰۰
  .جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی ساده.۱۷۱,۰۰۰
  .وجه کباب بی استخوان و بدون بازوی طعم دار (زعفرانی و …).۱۷۱,۰۰۰
  .جوجه کباب با استخوان ساده.۱۲۲,۰۰۰
  .جوجه کباب با استخوان طعم دار (زعفرانی و … ).۱۲۲,۰۰۰
  .مرغ کنتاکی.۹۹,۰۰۰
  .سینه مرغ سوخاری.۹۹,۰۰۰
  .دل مرغ پاک کرده.۸۲,۰۰۰
  .جگر مرغ.۴۸,۰۰۰
  .سنگدان مرغ.۴۸,۰۰۰
  .پای مرغ پاک شده.۳۸,۰۰۰
  .مرغ گرم تازه بدون آنتی بیوتیک ویژه کشتار.۹۲,۰۰۰
  .ران مرغ بدون آنتی بیوتیک با پوست و بدون دنبالچه و چربی و ساق.۱۰۸,۰۰۰
  . ران مرغ بدون آنتی بیوتیک بدون وپوست و بدون دنبالیچه و چربی و ساق.۱۲۶,۵۰۰
  .سینه مرغ بدون آنتی بیوتیک با پوست ، بدون شش ، گردن و بال.۱۴۰,۰۰۰
  .سینه مرغ بدون آنتی بیوتیک، بدون پوست، شش، گردن و بال.۱۱۲,۰۰۰
  .بازوی کبابی بدون آنتی بیوتیک با پوست.۱۱۹,۰۰۰

  مرغ و گوشیت کرج

  نام محصولقیمت (ریال)
  .پالادیوم۵۷۴
  .پلاتین۹۷۲
  .نقره۱۵٫۳۶۰
  .هر اونس طلا در بازار جهانی۱,۲۳۳٫۲۰۰

  5 مهر 95

  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از افزایش مجدد قیمت این نوع گوشت در بازار خبر داد و گفت: در حال حاضر، نرخ هر کیلوگرم شقه بدون‌دنبه برای مصرف‌کنندگان، به ۳۵ تا ۳۶ هزارتومان رسیده است.

  به گزارش مهر، علی‌اصغر ملکی از افزایش مجدد قیمت گوشت گوسفندی در هفته جاری خبر داد و اظهار داشت: قیمت این نوع گوشت از شنبه هفته جاری مجددا ۱۰۰۰ تومان گران شده است.

  وی اضافه کرد: در حال حاضر، قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه، عرضه به مغازه‌دار بین ۳۱ هزار و ۵۰۰ تا ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان و عرضه به مشتری بین ۳۵ تا ۳۶ هزار تومان است.

  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه فعلا با کمبود دام مواجه هستیم، گفت: یکی از مشکلاتی که طی ۲ تا ۳ سال اخیر با آن مواجه هستیم، این است که بره‌های ماده با وزن ۱۳ تا ۱۴ کیلوگرم قبل از اینکه زایمان کنند، به کشتارگاه فرستاده شده و بدون اینکه بره‌ای جایگزین آنها شود، کشتار می‌شوند.

  ملکی اضافه کرد: این مساله‌ای است که مسئولان باید فکری برای آن کنند؛ چراکه اگر اوضاع به همین روال پیش برود، طی ۲ تا ۳ سال آینده با مشکل جدی در این زمینه مواجه خواهیم شد.

  13 شهریور 1395

  مهدی یوسف‌خانی در گفتگو با مهر از کاهش ۲۰۰ تومانی قیمت مرغ نسبت به اواخر هفته گذشته در بازار خبر داد و اظهار داشت: امروز شنبه قیمت مرغ زنده در تهران و مازندران ۵۱۰۰ تومان و نرخ مرغ آماده به طبخ در عمده فروشی درب کشتارگاه ۶۹۰۰ تومان است.

  وی اضافه کرد: نرخ این کالا توزیع درب واحدهای صنفی ۷۰۵۰ تومان و فروش درب واحدهای صنفی(مراکز خرده فروشی) ۷۷۰۰ تومان است ضمن اینکه هرکیلوگرم ران مرغ با کمر ۶۷۰۰ و ران مرغ بدون کمر برابر با قیمت مرغ و ۷۷۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

  رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ هرکیلوگرم  سینه بدون کتف را نیز  ۱۴ هزار تومان و سینه با کتف را ۱۳ هزار تومان اعلام کرد.

  یوسف‌خانی با بیان اینکه قیمت انواع ماهی نیز نسبت به هفته قبل هیچ تغییری نداشته است، گفت: ممکن است در هفته آینده شاهد کاهش قیمت ماهی در بازار باشیم.

  به گفته رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، درحال حاضر قیمت هرکیلوگرم انواع ماهی در مراکز خرده فروشی به شرح زیر است: شیر جنوب ۳۲ هزارتومان، کپور ۱۴ هزارتومان، قزل‌آلا ۱۴هزارتومان، آزاد دزفولی ۸ هزارتومان، شیر نیزه‌ای ۱۵ هزارتومان، تیلاپیا ۱۹ هزارتومان، سفید پرورشی (آمور جنوب) ۱۴ هزارتومان، هامور جنوب ۱۹ هزارتومان، حلوا سیاه ۲۲ هزارتومان و  قزل سالمون ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان است.

  وی اضافه کرد: همچنین نرخ هرکیلوگرم ماهی شوریده  ۲۲ هزارتومان، راشگوی جنوب ۳۲ هزارتومان، سرخو ۱۸ هزارتومان، سالمون نروژ ۳۷ هزارتومان، سنگ سر طلایی ۱۸ هزارتومان، سارم ۷ هزارتومان، گیش ۸ هزارتومان و سنگ سر شهری نیز ۱۴ هزارتومان تومان است. ‌

  قیمت گوشت گوسفند | شهریور 1395

  علی اصغر ملکی اظهارداشت:درحال حاضر قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه عرضه به مغازه دار ۲۹ تا ۳۰ هزارتومان و عرضه به مشتری بین ۳۳ تا ۳۴ هزارتومان است.

  وی اضافه کرد: قیمت این نوع گوشت نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است.

  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه با کمبود دام در بازار مواجه هستیم، سخنان قائم مقام وزیر جهاد در امور بازرگانی را  مبنی بر اینکه عشایر به دلیل شرایط آب و هوایی مطلوب پرواربندی خود را حفظ کرده و دام‌هایشان را وارد بازار نکرده‌اند، گفت: مسئولان باید دستور بدهند دام وارد بازار شود.

  ملکی با اشاره به اینکه حدود ۲۰ روز دیگر عید قربان فرامی‌رسد، افزود: با این شرایط ممکن است مجددا با افزایش قیمت گوشت گوسفند در بازار مواجه شویم و مسئولان باید فکری جدی در این زمینه کنند.

  وی ادامه داد: بهرحال در این شرایط یا باید از ذخایر استفاده شود یا دستور بدهند عشایر و کسانی که دام زنده دارند، آن‌ را وارد بازار کنند.

  شهریور 95

  مهدی یوسف خانی در خصوص شایعه افزایش قیمت مرغ تا 8 هزار تومان در بازار گفت: این خبر در روزهای گذشته شنیده شده و اتحادیه این افزایش قیمت را تکذیب می‌کند.

  وی در خصوص قیمت مرغ تصریح کرد: قیمت هر کیلو مرغ در میادین 7 هزار و 300 تومان است که بر این اساس قیمت مرغ زنده 5 هزار و 200 تومان است.

  رئیس اتحادیه در خصوص قیمت ران و سینه مرغ در بازار بیان کرد: ران مرغ امروز کیلویی 6 هزار و 300 تومان و قیمت سینه بدون استخوان 15 هزار تومان است.

  یوسف خانی با اشاره به ثبات قیمت تخم مرغ گفت: هر کیلو تخم مرغ در بازار به قیمت 4 هزار و 500 تومان و هر شانه آن بین 9 هزار تا 9 هزار و 500 تومان است.

  وی در توضیح قیمت ماهی اظهار کرد: تغییر چندانی در قیمت‌ها نداشته‌ایم و علت آن فصل تابستان و گرما بوده که مصرف این محصول را کاهش داده و بعضا با رکود در بازار ماهی مواجه بوده‌ایم.

  قیمت انواع ماهی

  تیر 95

  تازه‌ترین گزارش بانک مرکزی از تغییرات قیمتی در هفته منتهی به 18 تیرماه امسال نشان می‌دهد که قیمت گروه لبنیات در هفته مشابه سال قبل 3.6 درصد، برنج 36.5 درصد، حبوب 26.3 درصد، سبزی‌های تازه 5.0 درصد، گوشت قرمز 1.4 درصد، گوشت مرغ 23.1 درصد، قند و شکر 22.8 درصد و چای 14.8 درصد افزایش داشته و نرخ تخم‌مرغ 4.1 درصد، میوه‌های تازه 1.8 درصد و روغن‌نباتی 1.1 درصد کاهش یافته است.

  البته این گزارش که به تغییرات هفتگی متوسط قیمت خرده‌فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران نیز پرداخته نشان می‌دهد که نرخ دو گروه برنج و قند و شکر افزایش، قیمت 6 گروه تخم‌مرغ، حبوب، میوه‌های تازه، سبزی‌های تازه، گوشت قرمز و گوشت مرغ نسبت به هفته قبل از آن کاهش یافته و نرخ سه گروه لبنیات، چای و روغن‌نباتی ثابت مانده است.

  در ادامه تغییرات هفتگی مواد خوراکی تهرانی‌ها را می‌خوانید؛

  لبنیات و تخم‌مرغ

  در هفته مورد گزارش، در گروه لبنیات بهای تمام اقلام این گروه بدون تغییر بود. قیمت تخم‌مرغ معادل 0.1 درصد کاهش داشت و شانه‌ای 70000 الی 90000 ریال فروش می‌رفت.

  برنج و حبوب

  در این هفته در گروه برنج بهای برنج وارداتی غیرتایلندی معادل 1 درصد کاهش ولی قیمت برنج داخله درجه یک و دو به‌ترتیب 1.3 و 7.7 درصد افزایش یافت. در گروه حبوب بهای لوبیاچیتی معادل 0.1 درصد افزایش ولی قیمت سایر اقلام بین 0.1 درصد تا 3.2 درصد کاهش داشت.

  میوه و سبزی‌های تازه

  در هفته مورد بررسی، در میادین زیر نظر شهرداری گلابی عرضه نمی‌شد. سایر اقلام میوه و سبزی تازه که تعدادی از آنها از نظر کیفی در مقایسه با سایر میوه‌فروشی‌ها متفاوت بودند، به‌نرخ مصوب سازمان میادین میوه و تره‌بار عرضه می‌گردید. میوه‌فروشی‌های سطح شهر اقلام میوه و سبزی تازه را عرضه می‌نمودند که در گروه میوه‌های تازه بهای سیب گلاب معادل 3.4 درصد، هلو 13.1 درصد و موز 13.5 درصد افزایش ولی قیمت سایر اقلام این گروه بین 4.6 درصد تا 19.6 درصد کاهش یافت.

  در گروه سبزی‌های تازه بهای سبزی‌های برگی ثابت بود. قیمت کدو سبز معادل 9.8 درصد، سیب‌زمینی 1.9 درصد و پیاز 0.4 درصد افزایش ولی بهای سایر اقلام این گروه بین 3.5 درصد تا 6.6 درصد کاهش داشت.

  گوشت قرمز و گوشت مرغ

  در هفته مورد گزارش قیمت گوشت گوسفند و گوشت تازه گاو و گوساله هر یک معادل 0.5 درصد و گوشت مرغ 0.8 درصد کاهش یافت.

  قند، شکر، چای و روغن‌نباتی

  در این هفته بهای قند و شکر هر یک معادل 0.2 درصد افزایش داشت. قیمت چای خارجی و انواع روغن‌نباتی بدون تغییر بود.

  ماه رمضان

  علی خندان روی جوان در گفتگو با مهر اظهارداشت: قرار است روز دوشنبه هفته آینده جلسه‌ای با حضور ما، مسئولان وزارت جهادکشاورزی، شرکت پشتیبانی امور دام، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر مسئولان مربوطه تشکیل و درباره قیمت گوشت گوساله برای ماه مبارک رمضان تصمیم گیری شود.

  وی، شرایط بازار این نوع گوشت را درحال حاضر مطلوب توصیف کرد و افزود: قیمت هرکیلوگرم گوشت گوساله به صورت مخلوط برای مصرف کننده نسبت به ایام قبل از عید نوروز هیچ تغییری نداشته  و هم اکنون ۳۲ هزارتومان است.


  اردیبهشت 95

  علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران با اشاره به کاهش قیمت گوشت در بازار اظهار داشت: در دو هفته اخیر، با توجه به کسادی بازار و فصل به دنیا آمدن بره ها قیمت هر کیلو گوشت در بازار هزار تومان کاهش یافته است.
  وی افزود: در حال حاضر هر کیلو گوشت شقه بدون دنبه بین 27 تا 28 هزار تومان به مغازه دار و 31 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود و گفتنی است که با ادامه این روند احتمال مجدد کاهش قیمت گوشت تا پایان ماه وجود دارد.
  ملکی با اشاره به عرضه گوشت بی کیفیت از سوی برخی مغازه ها گفت: در سطح شهر با مغازه هایی روبرو می شویم که با عوام فریبی و نصب بنر اقدام به عرضه گوشت پایین تر از نرخ بازار می کنند، اما نباید فراموش کرد که گوشت ها از کیفیت کمتری برخوردار هستند.
  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به وضعیت صادرات دام بیان کرد: با توجه به فصل به دنیا آمدن بره ها و فراوانی تولید، صادرات دام هیچ مشکلی را در بازار داخل ایجاد نمی کند اما باید گفت که صادرات دام به سبب شرایط عراق متوقف شده است.

  جدیدترین قیمت گوشت قرمز

  رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با اشاره به ثبات قیمت گوشت در بازار گفت:هر کیلو شقه بدون دنبه به قیمت ۳۳ تا ۳۴ هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود.

  به گزارش میزان، علی اصغر ملکی رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با اشاره به ثبات قیمت گوشت گوسفندی در بازار گفت:قیمت گوشت سه هقته است که ثابت مانده و تغییر نکرده است.

  وی افزود:هرکیلو شقه بدون دنبه به قیمت ۳۳ تا ۳۴ هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود.

  ملکی تصریح کرد :پیش بینی می شود تا پایان سال نیز قیمت گوشت تغییر نکند و ثابت بماند.

  به گفته رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی در بازار هیچ کمبودی نیست و بازار اشباع شده است و همین امر موجب ثبات قیمت گوشت شده است.

  انواع محصولات پروتئینی( هرکیلوگرم)متوسط قیمت
  گوشت گوساله34 هزار تومان
  گوشت گوسفندی35 هزار تومان
  گوشت چرخ کرده گوساله32 هزار تومان
  فیله گوسفندی42 هزار تومان
  جگر گوسفندی35 هزار تومان
  گوشت مرغ5600 تومان
  جگر مرغ5500 تومان
  مرغ کامل بسته بند پاک شده5900 تومان
  فیله مرغ13 هزار تومان
  گوشت بوقلمون14هزار تومان
  فیله بوقلمون12 هزار تومان
  ماهی غزل آلا پاک شده20 هزار تومان
  ماهی شوریده12 هزار تومان
  ماهی کپور12 هزار تومان
  ماهی حلوا سیاه18 هزار تومان
  میگوی دریایی منجمد28 هزار تومان
  تخم مرغ هر دانه400 تومان
  تخم مرغ شانه‌ای 30 عددی11 هزار و 800 تومان

  جدیدترین قیمت گوشت مرغ و ماهی

  رئیس اتحادیه پرنده و ماهی ضمن اعلام نرخ جدید مرغ و ماهی در بازار، از افزایش قیمت انواع ماهی نسبت به هفته گذشته خبر داد.

  مهدی یوسف‌خانی قیمت مرغ زنده را 3800 تومان اعلام کرد و اظهارداشت : امروز شنبه قیمت مرغ آماده به طبخ در میدان بهمن 5100 تومان، درب کشتارگاه 5300 تومان، توزیع درب واحدهای صنفی 5400 تومان  و در مراکز خرده فروشی 5900 تومان است.

  وی، قیمت ران مرغ باکمر را 4900 تومان عنوان و اضافه کرد: قیمت هرکیلوگرم ران مرغ بی کمر نیز برابر با قیمت مرغ و 5900 تومان است.

  یوسف‌خانی همچنین با بیان اینکه قیمت انواع ماهی جز ماهی آمور جنوب (سفید پرورشی) نسبت به هفته قبل در بازار افزایش یافته است، نرخ جدید انواع ماهی را بدین شرح اعلام کرد: شیرجنوب 29 هزار تومان، کپور 14 هزار تومان، قزل‌آلا 13 هزار و 500 تومان، شیرنیزه‌ای 15 هزار تومان، تیلاپیا 22 هزار تومان، آمور جنوب (سفید پرورشی)  14 هزار تومان، آزاد دزفولی 8 هزار تومان، هامور جنوب 27 هزارتومان و حلوا سیاه 27 هزارتومان.

  قیمت های گوشت مرغ

  آخرین به روز رسانی : چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳ : ۱۱ قیمت ( تومان )
   پای مرغ پاک شده۲,۰۰۰
   سنگدان مرغ۳,۹۰۰
   جگر مرغ۳,۶۰۰
   دل مرغ پاک کرده۶,۳۰۰
   سینه مرغ سوخاری۶,۷۰۰
   مرغ کنتاکی۶,۷۰۰
   جوجه کباب با استخوان زعفرانی۸,۲۰۰
   جوجه کباب با استخوان ساده۸,۲۰۰
   جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی زعفرانی۱۱,۵۰۰
   جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی ساده۱۱,۵۰۰
   پاچینی 10 عددی مرغ۶,۷۰۰
   جوجه چینی ( شنیسل فیله )۱۰,۷۵۰
   شنیسل با آرد۹,۲۰۰
   شنیسل بدون آرد۱۰,۵۰۰
   گردن مرغ بدون پوست۲,۶۵۰
   فیله مرغ زعفرانی۱۱,۸۰۰
   فیله مرغ۱۱,۸۰۰
   مرغ خرد شده 4 تا 8 تکه بدون دنبالچه، شش، گردن و با۶,۲۰۰
   مخلوط بال و بازو کبابی زعفرانی۶,۰۰۰
   مخلوط بال و بازو کبابی ساده۶,۰۰۰
   بازوی کبابی زعفرانی۶,۴۰۰
   بازوی کبابی۶,۴۰۰
   بال کبابی زعفرانی – بدون نوک بال۵,۵۵۰
   بال کبابی ساده – بدون نوک بال۵,۵۵۰
   ران و سینه بدون پوست، دنبالچه، شش، گردن و بال۷,۷۰۰
   ران و سینه با پوست بدون دنبالچه، شش، گردن و بال۶,۷۰۰
   سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال و بازو۸,۲۰۰
   سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن و بال۸,۰۰۰
   سینه مرغ با پوست، بدون شش، گردن و بال۷,۴۵۰
   ساق مرغ بدون پوست و سرساق۸,۸۰۰
   ساق مرغ با پوست و بدون سرساق۸,۰۵۰
   مغز ران بدون پوست ( بدون استخوان کعب ران )۸,۷۰۰
   مغز ران با پوست ( بدون استخوان کعب ران )۸,۲۰۰
   ران مرغ بدون پوست، دنبالچه، چربی و سرساق۷,۲۰۰
   ران مرغ با پوست بدون دنبالچه، چربی و سرساق۶,۲۰۰
   مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی پاک شده۵,۲۲۰
   مرغ کامل تازه بسته بندیبشقابی۵,۱۰۰
   مرغ کامل تازه بسته بندی کیسه ای۵,۱۰۰
  پای مرغ پاک شده۲,۰۰۰
  دل مرغ پاک کرده۶,۴۵۰
  سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال و بازو۸,۴۵۰
  مغز ران بدون پوست ( بدون استخوان کعب ران )۹,۰۰۰
  مغز ران با پوست ( بدون استخوان کعب ران )۸,۴۵۰
  سنگدان مرغ۴,۰۰۰
  جگر مرغ۳,۷۰۰
  دل مرغ۷,۰۵۰
  سینه مرغ سوخاری۶,۹۰۰
  مرغ کنتاکی۶,۹۰۰
  جوجه کباب با استخوان زعفرانی۸,۴۵۰
  جوجه کباب با استخوان ساده۸,۴۵۰
  جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی زعفرانی۱۱,۸۵۰
  جوجه کباب بی استخوان و بدون بازوی ساده۱۱,۸۵۰
  پاچینی 10 عددی مرغ۶,۹۰۰
  جوجه چینی ( شنیسل فیله )۱۱,۱۰۰
  شنیسل با آرد۹,۵۰۰
  شنیسل بدون آرد۱۰,۸۰۰
  گردن مرغ بدون پوست۲,۷۰۰
  فیله مرغ زعفرانی۱۲,۱۰۰
  فیله مرغ۱۲,۱۰۰
  مرغ خرد شده 4 تا 8 تکه بدون دنبالچه، شش، گردن و با۶,۳۵۰
  مخلوط بال و بازو کبابی زعفرانی۶,۱۰۰
  مخلوط بال و بازو کبابی ساده۶,۱۰۰
  بازوی کبابی زعفرانی۶,۵۵۰
  بازوی کبابی۶,۵۵۰
  بال کبابی زعفرانی – بدون نوک بال۵,۷۰۰
  بال کبابی ساده – بدون نوک بال۵,۷۰۰
  ران و سینه بدون پوست، دنبالچه، شش، گردن و بال۷,۹۰۰
  ران و سینه با پوست بدون دنبالچه، شش، گردن و بال۶,۹۰۰
  سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن و بال۸,۲۰۰
  سینه مرغ با پوست، بدون شش، گردن و بال۷,۶۵۰
  ساق مرغ بدون پوست و سرساق۹,۱۰۰
  ساق مرغ با پوست و بدون سرساق۸,۳۰۰
  مغز ران بدون پوست۹,۹۰۰
  مغز ران با پوست۹,۳۰۰
  ران مرغ بدون پوست، دنبالچه، چربی و سرساق۷,۴۰۰
  ران مرغ با پوست بدون دنبالچه، چربی و سرساق۶,۳۵۰
  مرغ کامل تازه بسته بندی کیسه ای۵,۲۵۰
  مرغ کامل تازه بسته بندیبشقابی۵,۲۵۰
  مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی پاک شده۵,۳۷۰

  قیمت گوشت گوسفند و گوساله

  گوشت گوسفندی

  ردیفنام محصولقیمت واحد کیلوگرم
  (ریال)
  مشخصات محصول
  ۱راسته با استخوان۲۴۰۰۰۰بدون غدد لنفی
   ۲راسته بی استخوان۳۲۰۰۰۰بدون چربی با غلاف بافت هم بند (دمار)
   ۳
  ران پاک کرده گوسفندی با استخوان۲۸۷۵۰۰بدون دنبالچه و چربی و غدد ظاعری با ۳% چربی قابل رویت
   ۴
  سردست (با گردن جناق ۷ دنده)۲۴۸۵۰۰سردست،سینه،ماهیچه،گردن،جناق با ۳ دنده بدون استخوان کتف با ۳% چربی قابل رویت
   ۵
  سر دست ( کف دست )۲۸۳۰۰۰بدون(سینه ،ماهیچه ،گردن ،جناق و استخوان کتف)
  ۶قلوه گاه با استخوان۱۷۲۰۰۰
  ۷قلوه گاه بی استخوان۱۸۴۰۰۰
  ۸گردن۲۲۰۰۰۰
   ۹ ماهیچه ۳۰۰۰۰۰همراه با گل ماهیچه
   ۱۰ شقه گوسفندی۲۴۰۰۰۰لاشه با برش طولی بدون دنبه

  گوشت گوساله

  ردیفنام محصولقیمت واحد کیلوگرم
  (ریال)
  مشخصات محصول
  ۱راسته پاک کرده۳۴۵۰۰۰بدون چربی همرا با دمار(پوسته سراسری متصل به راسته)
  ۲ران پاک کرده۲۸۳۰۰۰بدون غده و چربی با صلابت(قوام گوشت)
  ۳ سردست پاک کرده ۲۷۳۰۰۰بدون غده و چربی با صلابت(قوام گوشت)
   ۴ فیله پاک کرده ۴۴۰۰۰۰ بدون غده و چربی با صلابت(قوام گوشت)
  ۵ قلم۳۳۰۰۰برش خورده
  ۶ قلوه گاه ۲۳۰۰۰۰ بدون چربی و پوست اضافه
  ۷ خورشتی گوساله ۲۷۷۰۰۰ قطعه شده (هر قطعه بیشتر  از ۵۰ گرم )
  ۸ گردن۲۵۲۰۰۰کاملا پاک شده

  شترمرغ

  ردیفنام محصولنوع بسته گوشت شترمرغ قطعه بندی و بسته بندی
  500 گرمی1000 گرمی
  1ران بدون استخوان شترمرغبشقابی،وکیوم195000380000
  2ماهیچه شترمرغبشقابی،وکیوم195000380000
  3فیله (بادبزنی، مغز ران و سفید ران صدفی)بشقابی،وکیوم205000400000
  4آب گوشتی شتر مرغ (ران و گردن)بشقابی،وکیوم147000285000
  5گردن شتر مرغبشقابی،وکیوم65000123000
  6چرخ کرده خالص شتر مرغبشقابی120000230000
  7بال و بازوی بدون پوستبشقابی،وکیوم65000123000
  8دل و جگر پاک شدهبشقابی127000245000
  9سنگدان شتر مرغبشقابی57000105000
  10چربی جامد شتر مرغبشقابی72000135000

  بوقلمون

  ردیفنام محصولنوع بسته بندیقیمت مصوب (ریال)
  1ساق بوقلمون با پوستبشقابی / وکیوم169000
  2ران بوقلمون با پوست و استخوانبشقابی / وکیوم157000
  3مغز ران بوقلمون بدون پوست و استخوانبشقابی / وکیوم213000
  4سینه بوقلمون با پوست و استخوان (بدون بال و گردن)بشقابی / وکیوم150000
  5سینه بوقلمون بدون پوست و بدون استخوانبشقابی / وکیوم186000
  6فیله بوقلمونبشقابی / وکیوم213000
  7بازو بوقلمونبشقابی / وکیوم94000
  8بال بوقلمون (بدون نوک بال)بشقابی / وکیوم56000
  9گردن بدون پوستبشقابی / وکیوم77000
  10جگر پاک شده بوقلمونبشقابی90000
  11دل پاک شده بوقلمونبشقابی107000
  12سنگدان پاک شده بوقلمونبشقابی79000
  13لاشه کامل یا شقه (برش عمودی لاشه)کیسه پلاستیکی112000

  بلدرچین

  ردیفنام محصولقیمت مصوب هر کیلو (ریال)
  1بلدرچین منجمد بسته بندی در ظروف یک بار مصرف153000
  2بلدرچین کامل تازه، بسته بندی بشقابی
  (سینی / بشقاب یک بار مصرف و روکش استرچ فیلم)
  150000

  گردآوری: جدیده

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه