جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • قیمت انواع مختلف فریم عینک طبی + قیمت جدید عینک طبی

  مجموعه : اخبار , اخبار اقتصادی

  قیمت انواع فریم عینک طبی, قیمت جدید عینک طبی

  حمید ثابت قدم، رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان عینک تهران در این زمینه می گوید: هموطنان هنگامی که بنا به هر دلیلی برای خرید عینک مراجعه می کنند، بیشتر به دنبال تهیه عینک های ارزان قیمت هستند و زیاد به سلامت مهم ترین عضو بدن خود دقت ندارند. به عنوان مثال اگر توجه کرده باشیم ممکن است یک فرد سالانه دوبار برای خرید گوشی تلفن همراه بدون توجه به امکانات مالی خود هزینه کند، اما وقتی برای خرید یک عینک آفتابی که با توجه به آب و هوای کشورمان از ملزومات بهداشتی چشم است حاضر به خرید برندهای استاندارد نیست و ممکن است حتی از کنار خیابان نیز خرید کند.

  این مقام صنفی درباره ورود فریم عینک های طبی به ایران می افزاید: متاسفانه به دلیل نبود حمایت های لازم تولید کننده ای در زمینه فریم عینک طبی در کشورمان نداریم و فقط یک یا دو کارخانه فعال در زمینه تولید عینک های صنعتی (محافظ های کارگاهی) داریم و نیازهای کشورمان از طریق واردات تامین می شود که کشورهای چین، کره، ایتالیا، فرانسه، آلمان و ترکیه به ترتیب صادر کنندگان این محصول به ایران هستند.

  وی با تاکید بر خرید از فروشگاه های معتبر و دارای پروانه کسب تصریح می کند: تهیه فریم استاندارد برای متقاضیان درست مانند مراجعه به پزشک مهم است، چون اگر فردی به بهترین چشم پزشک مراجعه کرده و بنا به تشخیص وی نیاز به استفاده از عینک داشته باشد، اما از عینک غیر استاندارد استفاده کند مثل این است که اصلا برای بهداشت چشم خود اقدامی نکرده و حتی در برخی موارد باعث بروز بیماری شده است. چون در فریم عینک طبی با توجه به این که ممکن است تفاوت های عمده ای میان شماره عدسی ها باشد فاصله کانونی فریم، نوع و جنس بدنه و حتی نحوه طراحی قاب می تواند در بهبود شرایط چشم موثر باشند که در بسیاری از فریم های غیراستاندارد این موضوع رعایت نشده است. بنابراین توصیه ما در اتحادیه به تمام متقاضیان خرید فریم طبی یا آفتابی این است که فقط از فروشگاه های معتبر و دارای پروانه کسب خرید کنند.

  ثابت قدم می افزاید: متاسفانه امروز به دلیل خلأهای قانونی برخی مراکز درمانی و چشم پزشکان راسا اقدام به فروش عینک می کنند که طی ملاقاتی که با وزیر بهداشت داشته ایم قول مساعد برای رفع این تداخل صنفی گرفته و قرار براین شده که در این زمینه اقدام های لازم صورت گیرد، چون این امر خلاف قانون است و فقط صنف مربوط باید به این خدمت رسانی اقدام کند.

  وی در زمینه تشخیص فریم های استاندارد و قیمت فریم ها برای متقاضیان نیز می گوید: به طور کلی شاید تشخیص این موضوع برای افراد عادی کار ساده ای نباشد و بهترین کار این است که از فروشگاه های معتبر خرید انجام شود، اما درموردقیمت این فریم ها به طور کلی یک فریم استاندارد و اصل در ایران کمتر از 200 یا 300 هزار تومان نیست. هرچند به گفته وی این موضوع یعنی قیمت گران نیز نشانه اصالت نیست و گاهی از سوی سودجویان عاملی برای جلب نظر متقاضیان برندهای اصل قرار می گیرد.

  این مقام صنفی اظهار می کند: گاهی مشاهده شده است عینک های آماده در برخی از داروخانه ها و فروشگاه ها با شماره های متفاوتی فروخته می شود که این موضوع اصلا مورد تائید اتحادیه نیست و توصیه می کنیم هموطنان از عینک های طبی آماده استفاده نکنند، چون در بسیاری از موارد عدسی های دو چشم با یکدیگر یکسان نیستند و باید برای هرکدام عدسی مناسب درنظر بگیریم ضمن این که کیفیت عدسی عینک های آماده به هیچ عنوان در شرایط استاندارد نیست.

  قیمت عینک های طبی :

  قیمت : 1,060,000 تومان

  قیمت : 441,000 تومان

  قیمت : 288,000 تومان

  قیمت : 381,000 تومان

  قیمت : 561,000 تومان

  قیمت : 421,000 تومان

  قیمت : 481,000 تومان

  قیمت : 499,000 تومان

  قیمت : 521,000 تومان
  منبع : norikoptic.com
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه