جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فیلم محمد رسول الله + قیمت بلیت

  مجموعه : اخبار , اخبار فیلم و سریال

  محمد رضا صابری مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان اعلام کرد که قیمت بلیت فیلم محمد رسول الله(ص) فقط در سینماهای مدرن و پردیس‌های سینمایی 10 هزار تومان است و در سایر سینماها قیمت بلیت 8 هزار تومان و 7 هزار تومان است.

  محمد رضا صابری مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان اعلام کرد که قیمت بلیت فیلم محمد رسول الله(ص) فقط در سینماهای مدرن و پردیس‌های سینمایی 10 هزار تومان است و در سایر سینماها قیمت بلیت 8 هزار تومان و 7 هزار تومان است.تهیه کننده فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) با اعلام این مطلب افزود: بر اساس درخواست سینماداران ما به شورای صنفی نمایش پیشنهاد کردیم که قیمت بلیت فیلم محمد رسول الله (ص) در سینماهای مدرن و پردیس‌های سینمایی که به سیستم Dسینما مجهز هستند 10 هزار تومان در سینماهای ممتاز 8 هزار تومان و در سینماهای درجه یک 7 هزار تومان تعیین شود.

  قیمت بلیت فیلم محمد رسوال الله

  وی ادامه داد: فیلم محمد رسول الله با سیتم Dسینما در پردیس‌های کوروش، آزادی، فرهنگ ، چارسو ، ایوان شمس، هویزه مشهد به نمایش درمی آید و قیمت بلیت این فیلم با توجه به زمان 3 ساعته فیلم و اینکه تقربیا دوسانس نمایش را در بر می‌گیرد تعیین شده است.

  صابری با اشاره به استقبال علاقمندان از پیش فروش بلیط های فیلم محمد رسول الله(ص) به کارگردانی مجید مجیدی گفت :با وجود آنکه فقط چند روز است پیش فروش اینترنتی بلیت‌ها آغاز شده است اما از همان روزهای اول استقبال علاقمندان فیلم برای خرید بلیت شگفت انگیز بوده است. وی ادامه داد : این استقبال به اندازه‌ای است که ظرفیت فروش اینترنتی بلیت در بعضی سانسهای سینماهای همچون آزادی ،کوروش،فرهنگ ،تکمیل شده است و ما در حال برنامه‌ریزی هستیم که ظرفیت جدیدی را برای این سینماها تعریف و فراهم کنیم.

  صابری افزود :این استقبال در حالی صورت گرفته است که هنور تعدادی از سینماها فروش اینترنتی خود را آغاز نکرده‌اند و روز به روز سینماهای مختلف این روند را آغاز می‌کنند. صابری افزود : تا امروز در بیش از 40 شهر به برکت فیلم حضرت محمد رسول الله و توسط بنیاد مستضعفان ، سالن سینما تاسیس شده است.

  وی ادامه داد: در این شهرها سیستم صدا و تصویر به گونه‌ای طراحی شده که فیلم‌های سینمایی با تکنولوژی E سینما قابل نمایش است و تلاش داریم تا 4 شهریورماه سینماهای بیشتری به این سیستم مجهز شوند.

  صابری افزود: چندین گروه و کمیته‌های ویژه‌ای برای تجهیز سالن‌های سینما و همچنین مجهز کردن مجتمع های فرهنگی برای نمایش فیلم محمد رسول الله به استان و شهرستان‌های مختلف اعزام شدند و از مدیران کل ارشاد استان ها و مسئولان شهرستان ها تقاضا داریم که با این گروه ها همکاری کنند. او با اشاره به استقبال علاقمندان این فیلم از پیش‌فروش بلیت‌ها گفت: از روز 4 شهریور همزمان با میلاد امام رضا (ع) اکران فیلم به صورت سراسری آغاز می‌شود و همچنین ما در زمان نمایش فیلم برنامه‌های ویژه‌ای داریم که همزمان با اکران اعلام می‌شود.

  وی ادامه داد: شرکت سینمایی نور تابان به عنوان تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم امکانات ویژه‌ای را برای موسسات و ارگا‌ن‌هایی که علاقمند هستند تا به صورت گروهی به تماشای فیلم بنشینند درنظر گرفته است.

  برگرفته از سایت بولتن

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه