جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فرماندار شهرستان فیروزکوه خواستار حمایت شد

  مجموعه : اخبار

  نورالله طاهری عصر یکشنبه در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه بر ایجاد درآمدهای پایدار از سوی شهرداری و شورای شهر فیروزکوه تاکید کرد و افزود: اگر بتوان گره ها و مشکلاتی که شهر فیروزکوه را در رکود نگه داشته از پیش رو برداشت، رونق اقتصادی و بالندگی در این منطقه قابل دستیابی است.

  وی تصریح کرد: برای توسعه اشتغال و افزایش بهره وری بخش های اقتصادی باید راه برای ورود بخش خصوصی و حتی سرمایه گذاری خارجی باز شود، زیرا بخش خصوصی با توانمندی خود می تواند ایجاد و تثبیت اشتغال را بر عهده بگیرد و اعتبارات دولتی، صرف توسعه زیرساخت ها و رفاه مردم شود.

  طاهری گفت: شهرستان فیروزکوه دارای ظرفیت ها و قابلیت های بسیار خوبی در بخش های کشاورزی، صنعت و گردشگری برای توسعه و رونق تجارت و کسب و کار و ایجاد اشتغال است که باید برای کاهش بیکاری و افزایش سطح رفاه مردم از این فرصت ها بیشتر استفاده کرد.

  وی یادآور شد: رشد و توسعه شهر فیروزکوه امکان پذیر است و با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر تعالی کشور از طریق تولید ملی و سرمایه و کار ایرانی، جذب سرمایه گذاران در شهرستان نیز در راستای تحقق منویات معظم له بوده و می توان با این اقدام در توسعه، رشد، عمران و آبادانی شهر تلاش کرد.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: امروز شهر فیروزکوه ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری دارد و شهرداری نیز باید بتواند مقدمات لازم را برای حضور سرمایه گذاران فراهم سازد.

  وی گفت: در این راستا باید مسیری طراحی شود تا سرمایه گذار در پیچ و خم اداری قرار نگیرد و تنها دغدغه او اتمام پروژه در موعد مقرر باشد.

  طاهری تصریح کرد: باید برنامه ریزی کنیم تا زمینه حضور هر چه بیشتر مسافران، گردشگران و زائران در فیروزکوه فراهم شده و مدت ماندگاری آنها در شهر افزایش یابد.

  وی با اشاره به اهمیت هماهنگی مسؤولان این شهرستان برای ورود سرمایه گذاران، گفت: انتظار این است که دیگر مسؤولان شهرستان نیز ورود سرمایه گذاران را به شهرستان تسهیل کنند و اگر مشکلی نیز وجود دارد در رفع آن بکوشند.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه تاکید کرد: اولویت نخست ما در شهرستان توسعه زیرساخت های سرمایه گذاری و تجارت برای حفظ اشتغال موجود و همچنین ایجاد اشتغال جدید و افزایش ارزش افزوده فعالیت های اقتصادی در شهرستان است و از این قابلیت ها باید برای توسعه شهرستان و ایجاد اشتغال، کاهش بیکاری و افزایش سطح رفاه مردم بیشتر استفاده کرد.

  ایرنا

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه