جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی یک شنبه 15 شهریور 94

  مجموعه : مطالب گوناگون

  فال روز,فال روزانه,فال روزانه 15 شهریور 94,فال روز 15 شهریور 94,فال و طالع بینی,کف خوانی

  فال روزانه 15 شهریور 94

  فروردین :

  با وجود احساس سستی و رخوتی که امروز در شما وجود دارد، می‌توانید برای کارهای امروزتان خیلی خوب برنامه‌ریزی کرده و آنها را فهرست‌بندی کنید. اگرچه این کار محتمالاً زمان زیادی را می‌طلبد که این زمان صرف تأمل کردن در چگونگی انجام این امور می‌شود، ولی این کارها شما را مشغول خواهد کرد و شما را با مسئولیتهایی مواجه خواهد کرد که یکی پس از دیگری از راه می‌رسند. متأسفانه بعد از اینکه این سر و صداها خوابید، شما باز هم باید باید با پرسشهای بدون پاسختان روبرو شوید.

  اردیبهشت :

  اگر بگذارند شما به سر کار برگردید و با دیگران خوب رفتار کنید احساس بد شما پس از شکستی که داشته‌اید از بین می‌رود. اگر مراقب اوضاع باشید اصلاً کار سختی نیست. از بد شانسی، یک نفر هست که خیلی منصف نیست و این موضوع باعث خشمگین شدن شما می‌شود. به نفع شماست که کمی دست نگه دارید و تا آنجایی که می‌توانید

  خرداد :

  شما تلاش‌های بسیاری را انجام می‌دهید که زندگی‌تان را از مرزی که امروز در ﺁن قرار گرفته است دور کنید. شما در این روزها خبرهای خوبی را از همه جا و در رابطه با مسائل مختلف خواهید شنید. سعی کنید برای رسیدن به ایده ﺁل‌های زندگی تان مسیر مستقیم را بپیمایید، اینقدر راه خود را دور نکنید. شما در این روزها مثبت بین شده‌اید و با نگاهی تازه به اطراف‌تان می‌نگرید، این کار اثری فوق‌العاده مثبت در زندگی شما دارد.

  تیر :

  شما مدام در پی تحقق تمایلات و علایق‌تان هستید بهتر است این فکر را از ذهن تان بیرون کنید زیرا شما باید به فکر پیشرفت‌هایتان باشید نه این که فقط به دنبال تمایلات باشید. زیرا تمایلات شما خاتمه پذیر نیستند، هنگامی‌که یک تمایل پایان می‌یابد تمایل دیگری باز شروع می‌شود. اما خوشبختانه شما به زودی اتفاقی برایتان پیش می‌ید که شما خودتان با منطق و برهان به این پاسخ می‌رسید.

  متولد مرداد : شما امروز زیاد سعی نمی‌کنید شور و هیجان خود را کنترل کنید. این موضوع دوستان و همکارانتان را حسابی شگفت زده خواهد کرد، اما آنها از گوش کردن به آرزوهای بزرگ شما خیلی زود خسته نمی‌شوند. با کمتر حرف زدن و بیشتر عمل کردن می‌توانید به کسانی که از شما انتقاد می‌کنند نشان دهید که شما فقط ادعا ندارید. اینک عمل کردن به وعده های خود خیلی مهم‌تر از داشتن نگرش‌های بزرگ است.

  شهریور :

  بین عقل و دل، امروز بهتر است به دل خود گوش کنید. مهربانی یکی از ویژگی های بارز شما است اما اجازه ندهید اطرافیان از آن سواستفاده کنند. اگر احساس می کنید در رابطه ای که هستید، دایم در حال ضربه خوردن هستید، به حس خود اعتماد کنید و همین جا این رابطه را پایان ببخشید. با پشت سر گذاشتن این نوع رابطه های ناسالم می توانید دوباره در کارهای خود تمرکز و خلاقیت داشته باشید و همه جانبه روی زندگی شخصی و کاری شما تاثیر مثبت خواهد داشت. اگر در جست‌وجوی عشق و رابطه صادقانه هستید، شاید بتواند فرد دلخواه خود را در فضاهای هنری بیابید. به گالری یا جشنواره های هنری بروید و به آدم های آنجا نیز توجه داشته باشید.

  مهر :

  امروز بسیار دوست دارید در زمینه های مختلف فکرهای عمیق داشته باشید. می خواهید افکار خود را شخم بزنید و ریشه برخی تفکرات را بیابید. این کار بسیار عالی و سازنده است، اما در آن غرق نشوید. زمانی را نیز به اطرافیان اختصاص دهید. ارتباط های اجتماعی خود را محدود نکنید. درست برعکس، تا می توانید با افراد جدیدتری آشنا شوید. آنها دید شما به زندگی را تغییر می دهند. در رابطه عاطفی خود سعی کنید فعالیت های جدیدی را تجربه کنید. اگر تنها هستید، با رفتن به محیط های هنری، گالری ها و نگارخانه ها شاید فرد دلخواه خود را بیابید.

  آبان :

  امروز هیجان و انرژی شما بسیار زیاد است. تنها در خانه نشستن حسابی حوصله تان را سر می برد. از آنجا که فردی اجتماعی هستید، خیلی راحت می توانید بیرون بروید و با افراد جدید آشنا شوید. یا با دوستان تفریحات دسته جمعی برنامه ریزی کنید. در محیط کار نیز می توانید جلسه های کاری ارزشمندی برپا کنید و در مورد ایده ها و طرح های خود حرف بزنید. وب گردی یا فیلم دیدن نیز می تواند این هیجان را تا اندازه های ارضا کند. در رابطه عاطفی خود، کارهای جالبی و خنده دار انجام دهید و تا می توانید در کنار هم و دوستان مشترک، خوش بگذارنید. امروز زمان بسیار خوبی برای کسب انرژی های مثبت از محیط است.

   آذر :

  امروز برایتان لازم است در معامله‌های تجاری که افراد دیگر، شرکت‌ها و اداره‌های دیگر را هم درگیر می‌کنند شرکت کنید. لازم است که با شریک کاری خود خیلی صمیمانه صحبت کیند، وگرنه مجبور خواهید شد تمام بار زحمات را خودتان به دوش بکشید و یا تمام حق بیمه را خودتان پرداخت کنید. وقتی این مشکلات ظاهر می‌شوند ازشان فرار نکنید، وگرنه آنها روز به روز بزرگتر و پیچیده‌تر می‌شوند.

  دی :

  درحالیکه شما سعی می‌کنید توجهتان را روی چیزهایی که برایتان از همه چیز مهم ترند متمرکز کنید، با ضد و نقیض‌هایی روبرو می‌شوید. اتفاقات زیادی رخ می‌دهند که شما را از مسیر اصلی تان دور می‌کنند. قسمتی از مشکل شما مربوط به این می‌شود که شما نسبت به زمانی که در اختیار دارید می‌خواهید کارهای بیشتری انجام بدهید. سعی نکنید که که همه مردم را راضی کنید! کمتر کار کنید، اما کارتان را خوب انجام دهید.

  بهمن :

  به جای اینکه مشکلات را خط بزنید، به هر اتفاق به عنوان هشداری نگاه کنید که به شما یادآوری می‌کند که باید جریان زندگی خود را آرام کنید و به راه درست برگردید. مسائل ساده‌ای مانند تاخیر داشتن در قرار ملاقات یا فراموش کردن تعهد و قول‌هایتان نشانه‌هایی از مشکلات اساسی تر هستند. انرژی خود را سر احساسات منفی هدر ندهید؛ بهتر است که به وظایف خود فکر کنید و بدنبال زندگی آرام تری باشید.

  اسفند :

  شما دیگر مانند سابق مشتاق پیشرفت در مراحل زندگی تان نیستید اما دوستان، شریک زندگی تان یا اعضای خانواده تان شما را یاری می‌دهند تا از این فکر خارج شوید و به فعالیت‌های سابق تان برگردید. سکون و بی حرکتی شما به دلیل یک واقعه ناگوار است که در زندگی تان رخ داده است اما بهتر است به مسائل فرعی زندگی‌تان توجهی نداشته باشید تا بتوانید به درجات بالا صعود کنید.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه