جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی یکشنبه 25 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  فال و طالع بینی یکشنبه 94/5/25

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین:

  آینده شما سخت ابری خواهد شد. به خاطر داشته باشید که همه ی موانع در یک چشم بهم زدن کنار خواهند رفت. دیدگاه های مالی خود را تجزیه و تحلیل کنید، چشم خود را بر مشکلات قدیمی نبندید و تلاش کنید که که ان ها را به روش های سازنه که امکان پذیر است حل کنید.

  اردیبهشت:

  اگر شما می خواهید آنچیزی را را بگیرید که برای بعد ها می باشد، آن چیز شما را قربانی خواهد کرد. ستاره پیش بینی می کند که مدیرانی که در این ماه متولد شدند در پوزیشن های مناسبی قرار دارند. استراحت نکنید اگر شما اغلب با مردم برخورد دارید و به نظرات ان ها وابسته هستید یا در جستجوی محبوبیت و نگه داشتن وضعیت به صورت پایدار هستید.

  خرداد:

  موقعیت به نفع شما خواهد بود. شما به راحتی بر موانع چیره خواهید شد و گاهی اوقات ترجیح می دهید که حتی به آنها توجه نکنید. این روز، روز خوبی برای فعالیت های آزاد و منافع رسمی که هیچ وجه اشتراکی با شغل اصلی شما ندارد می باشد. تعامل دوستانه و عاشقانه برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود.

  تیر:

  چشم انداز انفرادی برای شما در این روز خیلی پر بار نمی باشد. اچتماعی باشید و آسانتر با دیگران مقابله کنید. به نیازها و منافع خود نیز فکر کن. سعی کنید سنتی نباشید در هنگامی که سایر مردم افکاری غیر متعارف دارند.

  مرداد:

  در این روز توانایی شما در حفظ روابط امتحان می کنند. روز خوبی برای تلاش های مشترک می باشد. برای ایجاد یک اتحاد جدید اصلا خوب نیست، به همین دلیل شما باید بیشتر به همکاری با نزدیکان خود تکیه کنید. اگر شما و شریک زندگیتان همدیگر را دوست داشته باشید نتیجه بهتری خواهد داشت.

  شهریور:

  شما باید روابط دوستانه خود را با دیگران بیشتر حفظ کنید اما فاصله خود راحفظ کنید. تلاش شما برای دزدین از زمان کار یا پیدا کردن منابعی برای لذت شخصی، عاقبت خوشی برای شما نخواهد داشت.

  مهر:

  امروز به تمام حرف هایی که زده می شوند توجه کنید، حتی در یک مکالمه ی معمولی، زیرا ممکن است چیزهایی در آن پنهان شده باشند که در ظاهر به نظر نمی رسند. گفت و گوی معمولی درباره ی وضع هوا می تواند اطلاعات مهمی را فاش کند. به خاطر داشته باشید که اگر امروز پیام مهمی دریافت کردید، نیازی نیست که همین الآن پاسخ اش را بدهید. قبل از این که تصمیم بگیرید که در مرحله ی بعد چه کار کنید، وقت بگذارید تا انتخاب های مختلف را بررسی نمایید.

  آبان:

  امروز ممکن است لحن تان شدیدتر از آن چه فکر می کنید باشد. اما هیچ علاقه ای ندارید که به یک تصمیم مشترک برسید؛ می دانید که کار درست چیست و حتی حاضرید که برای آن بجنگید. متأسفانه اگر باور داشته باشید که نظر شما تنها نظر درست است، ممکن است به ضررتان تمام شود. نظرتان را بگویید، اما سعی نکنید که ذهن دیگران را تغییر دهید. اکنون زمان آن است که با نظرات مخالف موافقت کنید، زیرا ممکن است از مرزهای مبارزه عبور کنید که دیگر قابل جبران نیستند.

  آذر:

  به جای این که سعی کنید که دیگران را تشویق کنید تا مطابق برنامه ی شما پیش بروند، بهتر است با مشکلات برنامه ریزی مواجه شوید. شاید فکر کنید که تقریباً غیر ممکن است که برنامه ریزی تان را تغییر دهید، اما در نهایت یک اصلاح مختصر می تواند باعث شود که روز با جریان ملایم تری پیش برود. اگر الآن بر خلاف میل تان سعی کنید انعطاف پذیر باشید، در نتیجه ی آن فرصتی طلایی به شما داده می شود که در غیر این صورت آن را از دست خواهید داد.

  دی:

  مجموعه کلماتی که امروز به کار می برید ممکن است صریح باشند و حتی خیلی سرد و خشک عمل کنید، اما شاید خودتان فکر کنید که این کارها را از روی مهربانی انجام می دهید. شاید حتی آگاه نباشید که امروز چه قدر قدرت دارید. همین که لحن تان را ملایم تر کنید کافی است تا تاثیر مثبتی بگذارید. تا زمانی که خیلی دیر نشده دست به کار شوید؛ تمرین کنید تا آگاهانه با لطافت بیشتری عمل کنید و بتوانید روابط هماهنگ تری را به وجود آورید.

  بهمن:

  ممکن است امروز احساس کنید که همه چیز بیش از آن چه باید طول می کشد؛ هر چه قدر تلاش می کنید تا سریع تر کاری را به اتمام برسانید، می بینید که هنوز کارهای زیادی هست که باید انجام دهید. به خودتان نگرانی راه ندهید، زیرا مهلت کنونی تان انعطاف پذیرتر از آن چیزی است که فکرش را می کنید. قبل از این که چیزی را تغییر دهید، وضعیت کنونی را برای سایرین توضیح دهید. رسیدن به یک راه حل عملی می تواند تمامی این فشار را از میان بردارد. خوشبختانه می توانید با مشورت کردن از همان گام های اولیه مشکلات را حل کنید.

  اسفند:

  امروز احساسات تان بسیار آشکارند و باعث می شوند که آسیب پذیر به نظر برسید. ممکن است به عنوان راه چاره نوعی صبوری نامتعارف را در پیش بگیرید، یعنی حساسیت خود را انکار کنید و از این مساله ی مهم کناره بگیرید. وقتی سعی می کنید تا این راهکار غیر منطقی را با دیگران در میان بگذارید، راه حل دیگری خودش را نشان می دهد. یکباره می فهمید که دیگر نیازی نیست که احساسات تان را پنهان کنید، قدرت درونی تان آن چنان خواهد درخشید که همه آن را درک می کنند.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه