جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی چهارشنبه 28 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  فال و طالع بینی چهارشنبه 94/5/28

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین:

  امروز قبل از این که بدانید مقصد دقیق شما کجاست، از خواب بیدار می شوید و می بینید که بیرون در ایستاده اید. اما کمی بعد ممکن است احساس کنید که لازم است به عقب برگردید و مسیرتان را مجدداً ارزیابی کنید. حس درونی تان به شما می گوید چیزی اشتباه شده است و اکنون کار درستی است اگر بخواهید به غرایزتان اطمینان کنید. بد نیست کمی از روابط اجتماعی دوری کنید تا این که آماده ی برقراری رابطه شوید. تغییری را که در درون تان اتفاق افتاده است خیلی بزرگ نکنید؛ فقط بگذارید همه بدانند که این عدم اطمینان کنونی خیلی طول نمی کشد و حتی قبل از این که کسی متوجه شود دوباره مثل قبل خواهید شد.

  اردیبهشت:

  امروز حالتی دوگانه دارید، یعنی ممکن است همان طور که خیلی مصمم و با اراده عمل می کنید، در همان لحظه احساس شک و تردید هم به سراغ تان بیاید. سیاره ی کلیدی شما که زهره است تحت فشار شدید از سوی زحل قرار گرفته است، در نتیجه ممکن است برای مدت کوتاهی احساس تنهایی کنید و حتی استحقاق عشق را هم نداشته باشید. خوشبختانه زهره پیوند سه گانه ای با مریخ پرانرژی نیز برقرار می سازد و به شما قدرت می دهد تا بر شک و تردید درونی تان غلبه کنید. تمرکزتان را بر دیگران معطوف سازید و اوقاتی را با دوستان تان بگذرانید، زیرا در نهایت به شما کمک می کند تا حس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

  خرداد:

  امروز ممکن است یک احساس ناراحت کننده به سراغ تان بیاید و شما نتوانید آن را از بین ببرید. اگرچه معمولاً سرخوش هستید، اما بدانید که جریان های پویایی که در یک رابطه وجود دارند ممکن است فعلاً هماهنگ عمل نکنند. احساس می کنید همه چیز جور دیگری شده است و آن طور که همیشه بودید دیگر با احساس کنونی تان جور درنمی آید. به نظر می رسد که این یک مشکل بیرونی باشد، اما یک بررسی دقیق تر مشخص می کند که این ناهماهنگی احساسی به ترس های شما برمی گردد. اگر رویکردتان را تغییر دهید، همه چیز خیلی زودتر از آن چه که فکرش را بکنید بهتر خواهد شد.

  تیر:

  شاید امروز دل تان بخواهد کسی را داشته باشید تا بتوانید سرتان را روی شانه های اش بگذارید، اما ممکن است از میزان حمایت و توجهی که دریافت می کنید ناراضی باشید. لزومی ندارد که صورت تان را خندان نشان دهید، در حالی که اصلاً احساس خوشحالی نمی کنید. اما یک صحبت درونی با ضمیر ناخودآگاه تان می تواند کمک تان کند تا منشأ تنهایی خود را پیدا کنید. برای مدتی دور قلب تان حصار بکشید تا از آسیب دیگران در امان بمانید، اما این عقب نشینی احساسی می تواند شما را تنها بگذارد. سعی کنید به جای این که درِ قلب و احساس تان را به خاطر ترس ببندید، به خواسته های تان توجه کنید.

  مرداد:

  جریان های پویایی که در یک رابطه وجود دارند می توانند هم زمان خیلی خوب و خیلی بد به نظر برسند. در ابتدا شاید فکر کنید که همه چیز بر وفق مرادتان پیش می رود، اما نتیجه ممکن است آن چیزی نباشد که فکرش را می کردید. احساس می کنید که انگار دوست ندارید که امروز این جایی که هستید باشید، اما به هر حال این جا هستید. خبر خوب این است که خودتان مسئول ایجاد شادی و لذت در زندگی تان هستید. سعی نکنید از تغییرات مثبت جلوگیری کنید. وقتی ببینید کارها چه قدر زود فقط طی چند روز از این رو به آن رو می شوند حتماً تعجب خواهید کرد.

  شهریور:

  مسئولیت های کنونی تان ممکن است عوارض جانبی هم داشته باشند و نتوانید زمان زیادی را با کسانی که دوست شان دارید بگذرانید. دیگران ممکن است به خاطر فاصله ای که بین خودشان و شما احساس می کنند دچار اشتباه شوند، اما شما واقعاً نمی خواهید که آن ها را دور کنید. اما به نظر می رسد که آن ها واکنش منفی نشان دهند و فکر کنند که می خواهید آن ها را از دست بدهید. بگذارید که دیگران بفهمند که چه قدر زمان شما محدود است، در این صورت انتظارات شان به حداقل خواهد رسید.

  مهر:

  اکنون زمان آن است که جریان های پویای یک رابطه ی فعلی را تقویت کنید یا شعله های یک رابطه ی جدید را گسترش دهید، زیرا ماه نو در صورت فلکی آتشین حمل به هفتمین خانه ی دوستان و همراهان در طالع شما وارد شده است. این پیوند ماه و خورشید به اورانوس دمدمی مزاج وصل می شود و باعث می شود که بدون فکر و اندیشه سریعاً تغییر جهت دهید. اما اگر به نیاز خود برای مستقل بودن توجه نکنید، دیگران ممکن است از این سرکوب انرژی بهره ببرند و همه چیز را بدون فکر برهم بزنند. دست به اقدامات مبتکرانه بزنید؛ بهتر است خودتان احساسات تان را بروز دهید و اجازه ندهید که دیگران این کار را برای شما انجام دهند.

  آبان:

  سرانجام زمان آن رسیده است که تغییرات بلند مدت در زندگی روزمره ی تان به وجود آورید، اما برای تاثیرگذاری مثبت نیازی نیست که اعمال تان خیلی شدید باشند. ماه نو در صورت فلکی حمل هفتمین خانه ی جزییات را در طالع شما فعال می کند و این یعنی این که کم کم شروع کردن بهترین راهکار هوشمندانه است. هر چیزی که به کارآیی شما اضافه کند می تواند مفید واقع شود. اما لزومی ندارد تا فردا صبر کنید؛ شما باید درست همین الآن دست به کار شوید تا از این لحظه ی جادویی به نفع خود سود ببرید.

  آذر:

  برای ایجاد تعادل بین کار و تفریح در کشمکش هستید، اما ماه نو در صورت فلکی حمل به پنجمین خانه ی تفریح و بازی در طالع شما وارد شده است و به این ترتیب بر جنبه ی کم مشغله تر زندگی تاکید می ورزد. تقریباً غیر ممکن است که اکنون بخواهید خیلی جدی و مصمم عمل کنید، حتی اگر وظایف زیادی برای انجام دادن بر عهده داشته باشید. اما اگر امروز نتوانستید کاری را به اتمام برسانید بهتر است خون به پا نکنید. هم چنان بهترین راهکار این است که به تعهدات قبلی خود اذعان داشته باشید، در غیر این صورت زندگی به سرعت پیچیده می شود. مسئولیت پذیر باشید، حتی اگر در درون تان احساس یک کودک سر به هوا را دارید.

  دی:

  امروز تمایل دارید که احساسات تان را در یک خط صاف حرکت دهید. اما ماه نو در صورت فلکی حمل چهارمین خانه ی امنیت احساسی را در طالع شما به خطر می اندازد، پس بهتر است که احساسات تان را با کسی که به او اعتماد دارید در میان بگذارید. از دیگران می خواهید که شما را بفهمند، اما بهتر است این گونه مسایل را نیز با نزدیک ترین دوستان و خانواده ی تان در میان بگذارید. هیچ دلیلی برای ترس و نگرانی وجود ندارد، پس صبر کنید تا شخص مورد اعتماد از راه برسد و در زمان و مکان مناسب قرار بگیرید و بعد پنهانی ترین اسرارتان را فاش کنید.

  بهمن:

  هر چیزی که امروز بر زبان می آورید مهم تر جلوه می کند، زیرا ماه نو در صورت فلکی پر مدعای حمل به سومین خانه ی روابط در طالع شما راه باز کرده است. خوشبختانه می توانید برای تغییرات پیش رو زمینه سازی کنید، مثلاً اهداف تان را بنویسید یا با دیگران درباره ی عقایدتان صحبت کنید و حتی دوستان و اطرافیان تان را با تفکرات مثبت خود ترغیب کنید. صبر نکنید تا کس دیگری آن چه را که شما در ذهن دارید انجام دهد، آن چه را در ذهن تان می گذرد فاش کنید و سپس به گفته های تان جامه ی عمل بپوشانید. کسی که تردید کند بازنده است.

  اسفند:

  به کار گرفتن انرژی قدرتمند ماه نو در صورت فلکی حمل برای تمرکز بر امور مالی تصمیمی هوشمندانه برای امروز است، زیرا ماه نو به دومین خانه ی ثروت در طالع شما وارد شده است. اما ممکن است یک تصمیم ناگهانی بگیرید که در نهایت به نفع شما نخواهد بود. به جای این که عجله کنید و همه چیز را برهم بزنید، قبل از شروع هر حرکت مهمی به اندازه ی کافی تأمل کنید. بهترین راهکار ایجاد یک ثبات بلند مدت است و نه تلاش برای درست کردن یکباره ی همه چیز.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه