جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی چهارشنبه 21 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  فال و طالع بینی چهارشنبه 94/5/21

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین:

  در اوایل روز شما بسیار کج خلق هستید. ممکن است در بعضی از مشکلات مبالغه کنید یا موفق به پیدا کردن یک راه خروج از یک وضعیت خاص نشوید. بیشتر افراد متولد این ماه تمام روز را تیره و تار می بینند.

  اردیبهشت:

  رابطه ی شما با کسی یا برخی سازمان ها ممکن است بهبود پیدا کند، اما به سختی قادر خواهید بود که از همه ی مشکلات دوری کنید و در آرامش ذهنی قرار بگیرید. شرایط را بپذیرید، در غیر این صورت شما شروع به تلاش بیهوده خواهید کرد و در واقع به در بسته می زنید.

  خرداد:

  انجام کارهای روزانه شما امروز طول خواهد کشید. اگر شما رسما مسئول هیچ جیزی نیستید و استخدام نیستید، مشکلات دیگری در انتظار شما هستند: به عنوان مثال مشکلات خانواده یا مسائل مربوط به سلامت. در هنگام شب شما قادر خواهید بود از بار مسئولیت های خود شانه خالی کنید و از شرکت خوب خود لذت ببرید.

  تیر:

  ممکن است شما از اعتماد کامل به خود و احساسات شخصی دیگران خسته شوید. این کاملا طبیعی است که شما می خواهید کلیشه های قدیمی را در هم بشکنید وچند روزی را صرف به دست آوردن چیزهای تازه کنید. شاید همسر یا همراه شما نیز همین را می خواهد. هر دو شما احساس می کنید که دوست دارید تغییراتی در بعضی چیزها ایجاد کنید.

  مرداد:

  این روز به احتمال زیاد در نتیجه بدبینی هایی که دارید، برخی محدودیت ها را به شما تحمیل خواهد کرد. بسیاری از متولدین این ماه اسیر شرایط خاصی خواهید شد به خصوص اگر شما شخصا مسئول چیزی هستید. ممکن است شما دسترسی به جایی برای آرامش نداشته باشد و تا پایان انجام کارهایتان بهر وحشتناکی خسته شوید.

  شهریور:

  در صبح و بعد از ظهر شما علاقه مند به مسائل جدی و تحقیقات عمیق خواهید بود. ممکن است شما مجبور به رفتن به سفرهایی شوید، همچنین ممکن است آنها باعث شوند تا احساس شما کم شود. ممکن است شما با یک بخش غمگین از زندگی روبرو شوید. در هنگام شب برنامه های شخصی یا چیزهای اطرفتان ممکن است به طور ناگهانی تغییر کند.

  مهر:

  در کل روز احساس شما مثبت خواهد بود. شرایط مناسبی برای ارتباط، مسافرت و به اشتراک گذاشتن اخبار وجود دارد. رویدادهای مختلفی در جاده در انتظار شما می باشد. یک دوره مطلوب از حوادث ممکن است با بهداشت ضعیف، برخی سردرگمی ها و کارهای جزئی از بین برود. ممکن است شما دیر کنید یا برخی چیزهای بی اهمیت را فراموش کنید.

  آبان:

  این روز، یک روز خوب برای خرید می باشد. اگر شما از خریدن چیزی مطمئن نیستید، شما باید به مشاوره دیگران گوش کنید، اما خودتان تصمیم نهایی را بگیرید. از عجله و فقدان تفکر بپرهیزید چرا که در غیر این صورت ممکن است شما پول زیادی را از دست بدهید و درنهایت یک کالا با کیفیت ضعیف داشته باشید.

  آذر:

  شما باید خواسته های واقعی خود را کشف کنید، در غیر این صورت در پایان روز زمان و انرژی زیادی را از دست خواهید داد. برای جلوگیری از این کار شما باید زمان کمتری را صرف فکر کردن کنید و درعوض با دقت به ندای درون خود گوش دهید.مشاوره ی اعضای خانواده خود را عینا اجرا نکنید.

  دی:

  در این روز شما تشنه تقویت معلومات خود هستید و توجه خود را به جزییات افزایش می دهید. همچنین ممکن است شما عاشق شوید و عقاید آزاد خود را گسترش دهید و به خود اجازه اجازه دهید که در آن چیز یک معمولا از آن اجتناب می کردید افراط کنید.

  بهمن:

  اگر شما خسته هستید و در کل خوب به نظر نمی رسید، حالا زمان آن است که از خود مرافبت کنید. خودتان را با چیزهایی که دوست دارید سرگرم کنید و به فعالیت های جالب نه نگویید. برای شما این روز پر از فرصت های امیدوارکننده است .

  اسفند:

  شما در این روز به کارهایی که انجام می دهید مطمئن نیستید و این عدم اطمینان تلاش های شما را به خطر می اندازد. نیت درونی خود را بروز ندهید، در غیر این صورت ممکن است شما از خودتان یک احمق بسازید. کسانی که به آسانی آلت دست دیگران می شوند ممکن است تحت تاثیر دیگران منفی شوند.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه