جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی پنج شنبه 9 مهر 94

  مجموعه : مطالب گوناگون

  فال روزانه, فال 94/7/9,فال و طالع بینی, فال امروز 9 مهر 94

  فال 9 مهر 94

  فروردین

  امروز باید ارتباط نزدیکی با افراد داشته باشید. چشمتان به چیزهای اطرافتان باشد تا جایگاه خود را از دست ندهید. تغییر در باورهایتان باعث می شود که فرد جدیدی وارد زندگی تان شود. روش خاصی برای نگاه کردن به روابط باعث می شود که باعث می شود که تأخیری ایجاد شود و ناامیدی برایتان می آورد. با بررسی دیدگاه ها و انگیزه ها و ردیابی مشکل است که می توانید خودتان را آزاد کنید و رابطه بهتری درست کنید. فقط بدین دلیل که از آینده مطمئن نیستید دلیل نمی شود که از آن بترسید. بی تصمیمی در مورد نحوه انجام کار امروز شما را فلج می کند. باید با ایمان عمل کنید و از چیزی نترسید. بدین ترتیب، در مسیر موفقیت پیش می روید.

  اردیبهشت

  امروز باید حرف بزنید. شاید هیچکس مدتی دیدگاه شما را نشنیده باشد. به احتمال زیاد شنیدن نظر شما برای آنها بسیار مهم است. فقط بدین دلیل که کسی نظر شما را نمی پرسد دلیل نمی شود که نظرتان معتبر نباشد. شما دیدگاهی باورنکردنی دارید که دیگران ندارند. فکر نکنید که آنها می دانند شما چه فکری می کنید. انرژی امروز باعث می شود که شما بیرون بروید و در بحث ها و صحبت ها شرکت کنید و به گروه ها بپیوندید و در تعدادی از پروژه های اجتماعی شرکت کنید و حیات عشقی خود را بهبود دهید. فقط با امیدوار بودن به ملاقات با فرد خاصی این اتفاق نمی افتد، بلکه باید در رویدادها شرکت کنید و افق های خود را گسترش دهید. بدین ترتیب شاید فردی را ببینید که عاشق شما شود. امروز به ندای درونتان گوش دهید. ندای درون شما بیشتر از شما می داند. زمانی را به تنهایی سپری کنید. این زمان بسیار ارزشمند است. دیدگاه هایی که دریافت می کنید بسیار برایتان سودمند خواهند بود.

  خرداد

  امروز صبح زود بیدار شوید و سر کار بروید. شما انرژی عاطفی و فیزیکی زیادی دارید که به شما کمک می کند هر کاری می خواهید انجام دهید. انرژی امروز با شماست. از آن بهره ببرید و آنچه در ذهن دارید بگویید و آنچه باید انجام شود را انجام دهید. طبیعت فعال و منعطف شما امروز برجسته می شود. باید بتوانید تعادل سالمی بین بده بستان ها برقرار کنید. عشق و دانش امروز دست به دست هم داده اند. اگر می خواهید کسی را تحت تأثیر قرار دهید، باید افق های خود را گسترده کنید و بزرگ فکر کنید و بتوانید در مورد بعضی چیزها در حد یک کارشناس حرف بزنید. خودتان را با این روش عادت دهید تا به چیزهای بزرگی دست یابید. امروز افراد در محل کار سراغتان می آیند و باید رویکردی هنری داشته باشید. از نشان دادن تخیل باورنکردنی خود نترسید. این ویژگی چیزی نیست که آن را پنهان کنید. باید به آن افتخار کنید. شما نیروی زیادی دارید.

  تیر

  فکر نکنید که می توانید مشکلات خود را به تنهایی حل کنید. فقط صحبت کردن در مورد مسائل می تواند مسئله ای که مدتی است ذهن شما را مشغول کرده حل کند. از کمک افرادی که می توانند در موقع لزوم به یاری تان بشتابند استفاده کنید. از کمک خواستن خجالت نکشید. همه ما مشکل داریم و باید به مسائل خود رسیدگی کنیم. شما تنها نیستید. امروز شما در حوزه عشق و رمانس شروع تازه ای دارید. اگر شما خودتان را در رقابت با فرد دیگری در مورد فرد خاصی یافته اید، می توانید با کمی آماده سازی خودتان موفق شوید. این جذابیت فیزیکی نیست که طرف را جذب می کند بلکه صراحت کلام در مورد بعضی مسائل است که او را شیفته می کند. تصمیمی که شما دو هفته پیش در مورد مسئله ای گرفته بودید امروز نتیجه معکوس می دهد. شاید شما آنقدر درگیر جزئیات شده بودید که به کل ماجرا توجه خاصی نکردید. حالا این موضوع گریبان شما را گرفته است. به اشتباه خود اعتراف کنید.

  مرداد

  امروز ذهن شما مانند کندوی پر از زنبور شده است. اشکالی ندارد. اطلاعات زیادی هست که باید آنها را پردازش کنید. شما در مورد خریدن یک وسیله الکترونیکی یا وسیله خانگی کوچک فکر می کنید. زمان خوبی است تا تحقیقی در مورد این پروژه انجام دهید و سپس کارت عابرتان را به فروشنده بدهید. از امروز برای گردآوری اطلاعات استفاده کنید. با آنکه امروز عنصر اشتیاق و شور و حرارت وجوود دارد، ولی باید آن را عملی کنید. اگر شما علاقه دارید به اینکه به فرد خاصی نزدیکتر شوید، باید با دانش و کارشناسی خود او را مجذوب کنید. امروز دیگران دوست دارند دنباله رو باشند و زمان خوبی برای پیاده کردن یکی از ایده های جدیدتان است. شما سردسته افرادی شده اید که بخاطر شخصیت خوب شما به ساز شما می رقصند. پس سازتان را بلندتر از همیشه بنوازید.

  شهریور ماه

  باوجود اینکه امروز به فکر تفریح و خوشگذرانی هستید، ولی فعلاً وقت کار کردن است. شما کارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و به راحتی نمی توانید همه آنها را تمام کنید. اما سعی نکنید کارها را یکدفعه و با هم انجام دهید. جدی باشید، زمان کافی صرف کنید و هر کاری را با دقت انجام دهید تا مجبور نشوید آن را دوباره انجام دهید.

  مهر ماه

  شما از اینکه درگیر یک نمایش غم انگیز شوید خوشحال به نظر نمی رسید و ترجیح می دادید که امروز از آن جلوگیری کنید. اما به نظر می رسد غیر ممکن است تا از شکست سبقت بگیرید و فعل و انفعالات نه چندان مهمی میتواند ناگهان تبدیل به یک حادثه بزرگ و مهم شود. به جای تلاش برای آرام کردن دیگران توجه خود را برای یک تغییر مهم در زندگی خودتان جمع کنید. به اعتقادات خودتان بچسبید و اجازه ندهید تا دیگری شما را فریب داده و از ارزش هایتان دور کند. اگر صداقت و درستی خود را حفظ کنید همه چیز به بهترین صورت برای تان بوجود می آید.

  آبان ماه

  شما امروز احساس نمی کنید بار تمام دنیا روی دوش هایتان سنگینی می کند! اما یک نفر سعی دارد شما را به این مسیر بکشاند. اگر یکی از دوست های صمیمی تان اشتباهی را به دروغ به گردن شما بیندازد، شاید امتحان کردن خود ایده خوبی باشد. اما مشکل اصلی شما این نیست. شما نباید به هیچ وجه اجازه دهید افراد دیگر اعتماد به نفستان را ازتان بگیرند.

  آذر ماه

  اعتراف کردن به اینکه چگونه یک انسان خوب به نفع شما فعالیت می کند ممکن است برایتان کار سختی باشد. خواه دلیل این کار اعتماد به نفس شما باشد خواه به این دلیل باشد که شما در مورد انگیزه های دیگران سئوال می کنید، نادیده گرفتن یک رفاقت یا شور و حرارت احساسی از قبول کردن ارزش ظاهری آن آسان تر است. ترسهایتان را نابود کنید؛ زندگی آنقدر کوتاه است که ارزش این را ندارد قبل از اینکه فرصتی برای پیشرفت داشته باشیم، پشتیبانی و عشق دیگران را رد کنیم.

  دی ماه

  با وجود اینکه شما می خواهید مهمان ای را که برای شام در خانه تان تدارک دیده اید را کنسل کنید،و یا به خاطر کارهایی که دارید در خانه بمانید، ولی پیگیری کردن برنامه های اجتماعی شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زمانی که شما فرصت استفاده کردن از لحظه های لذت بخش را دارید، فراموش نکنید که برای فعالیتهایتان برنامه ریزی کنید.

  بهمن ماه

  شما امروز فکر شاد و روشنی دارید و بنابراین در پیدا کردن دوستهای جدید و تقویت کردن دوستی های کهنه اصلا نباید تعلل کنید! البته همه چیز بازی و تفریح نیست! اگر بخواهید به تمام وظایفتان برسید خیلی هم سرتان شلوغ خواهد بود. وقتی به کارهایتان می رسید خیلی خودتان را نگییرد! شما می توانید این کار را انجام دهید، اما همه وقتتان گرفته می شود.

  اسفند ماه

  رویاهای محو و تیره می توانند امروز شما را در دردسر بیندازند. پس بهتر است با عینک واقع بینی به آینده نگاه کنید. اگر به گذشته مانند رنگ های روشن و اشکال زیبا نگاه کنید ، می توانید به آنچه که دیده اید تکیه کنید؛ از تصورا ت رنگارنگ خود گیج و پریشان نشوید. که این افکار زودگذر دوام نمی آورند. روی حقایق استوار تکیه کنید، که می تواند در روزهای پیش رو برای بسیار مفید و سودمند باشد.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه