جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی پنج شنبه 19 شهریور 94

  مجموعه : مطالب گوناگون

  فال روز,فال روزانه,فال 19 شهریور 94,فال و طالع بینی,فال روزانه 19 شهریور 94

  فال 19 شهریور 94

  فروردین:

  اگرمی خواهید همه چیز پیشرفت کند بباید شهامت داشته باشید. نقص هایتان را بپذیرید و روی آنها کار کنید. در غیراین صورت دیگران نقص هایتان را به شما تذکر می دهند و این برایتان اصلا خوب نیست. شاید تجربه، صبر و توانایی مدیریت منابع را ندارید.

  اردیبهشت:

  نباید انتظار داشته باشید که امروز در انجام هر کاری که بخواهید آزاد باشید. یک بار دیگر مشکلی در محل کار یا یک اختلاف زناشویی ممکن است برخیزد. مدیر شما، شریک کاری یا فرزندتان که به دنبال استقلال است ممکن است اصلی ترین مخالف های شما باشند. سعی نکنید خیلی خشک شرایط را تحت کنترل داشته باشید.

  خرداد:

  امروز برایتان دردسرساز است که مسئولیت های روزمره ی خود را انجام دهید، ولی نمی توانید از کار کردن فرار کنید. ممکن است در محل کار، در جاده یا در یک سازمان رسمی اختلافاتی پیش بیاید. ممکن است برای بهتر کردن سلامتی خود به اقدامات شدیدی نیاز داشته باشید.

  تیر:

  یکدندگی، وفاداری و بنیاد گرایی که از خود نشان می دهید جنبه ی معکوسی برای شما خواهند داشت. ممکن است در درآمد یا امور مالی کارتان یا در پروژه ی ابتکاری شما مشکلاتی پیش بیاید. شاید مجبور شوید که به خاطر عقایدتان بهای آنرا پیداخت کنید.

  مرداد:

  تاب آوری و شهامت اصلحه ی اصلی شما هستند. کل دنیا ممکن است بر علیه شما برخیزند. شاید با همکاران یا اعضای خانواده اختلافاتی داشته باشید. به خودتان ایمان داشته باشید. روز سختی برای افراد مستقلی است که آزادی کامل را به قفس طلایی ترجیح می دهند.

  شهریور:

  وقت آن است که سیاست مالی خود و منبع درآمد قدیمی خود را دوباره ارزیابی کنید. اشتهای درحال رشد شما را نمی توان در محدودیت های این استراتژی قدیمی ارضا کرد. وقت آن رسیده که شیوه ی تفکر، چرخه اجتماعی و سبک کلی زندگی خود را تغییری اساسی دهید.

  مهر:

  خیلی دوست دارید آنچه در ذهن دارید را بگویید، ولی بهتر است که امروز ساکت باشید. روی کار، حرفه، و مسایل مالی و مربوط به اموال خود تمرکز کنید. هیچ نتیجه گیری عجولانه و معامله ی بی مهابایی نداشته باشید و هیچ سند پرداختی را امضا نکنید.

  آبان:

  اراده و پایداری صفات پیروزکننده ی امروز شما هستند. ویژگی هایی نظیر منفعل بودن، یکدندگی الکی، عقده ای بودن، تحریک پذیری، حسادت و پرخاشگری موقعیت شما را تضعیف می کنند.

  آذر :

  حالا که بهرام و خورشید در دهمین خانه شما یعنی خانه شغلی‌تان قرار دارند، شما درمحل کار خیلی تحت فشار واقع می‌شوید. شما فقط باید حواستان جمع باشد بیشتر از توانایی تان مسئولیت قبول نکنید. شما زمانی به بالاترین درجه موفقیت می‌رسید که بتوانید با دقت کامل تا جایی که امکان دارد بین تعهداتی که می‌دهید و کار آیی خود توازن برقرار کنید.

  دی :

  شما بوسیله ی ارتباطی که دو سیاره ی نپتون و مشتری شما طی هفته‌های قبل داشته اند، در مرحله ی پیشرفت قرار داشتید. اما امروز ماه با آشکار کردن آن و نیاز شما به جدی کار کردن، تأثیر معکوس بر آنها دارد. شما به پایان خط نرسیده اید. این تنها فرصتی است برای شما تا دوباره کنترل کار دستتان بیاید.اگر عاقلانه هرکه وقت لازم است جلوی برخی کارها را نگیرید ممکن است شخص دیگری موقتاً کنترل کارها را در دست بگیرد و آن را برای شما انجام دهد.

  بهمن :

  شما امروز پیامهایی دوگانه ارسال می‌کنید، برای اینکه یک بخش از وجود شما مشتاق بذله گویی و تفریح است. اما بخش دیگر شما سیر و سفر درونی برای ارتباط با جهان معنوی را ارزشمند می‌شمارد و این زمانی حاصل می‌شود که از شام خوردن با همکاران یا تفریح بعدازظهر با دوستانتان چشم پوشی کنید. اگر شما تصمیم گرفته‌اید در فعالیتهای اجتماعی سهیم باشید، حداقل مذاکراتتان را به سمتی معناگراتر و به نفع دیگران هدایت کنید.

  اسفند :

  امروز حتی بهترین برنامه‌ها هم ممکن است به سرانجام نرسند، با نگران شدن به خاطر اتفاقات روی داده انرژی تان را تلف نکنید. درعوض روی چیزی که الان دارید تمرکز کنید. شما ایده‌ای در سر داشتید که به روشی که شما در نظر داشتید عمل نکرده و ممکن است خطرات و ریسک‌هایی برای آن وجود داشته باشد. بزرگترین قدرت و توانایی شما انعطاف پذیری تان است، در حالیکه به رویدادهای اخیر واکنش نشان می‌دهید، شما حتی راه‌های بهتری را برای رسیدن به اهدافتان پیدا خواهید کرد.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه