جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی پنجشنبه 29 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  فال و طالع بینی پنجشنبه 94/5/29

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین:

  نواختن موسیقی و هدایت یک نمایش با شکوه می تواند ایده ی خوبی برای شادی امروز باشد، زیرا می خواهید دیگران را ترغیب کنید تا با شما همگام شوند. اما صورت فلکی حمل با مریخ جنگجو در هفتمین خانه ی دیگران در طالع شما مقابله می کند، بدین معنی که باید پیام تان را کمی ملایم تر انتقال دهید. اگرچه موسیقی جنب و جوش به همراه می آورد، اما اگر صدا را کم کنید تاثیرگذاری بیشتر می شود و دوستان تان مجبور نیستند که به خاطر صدای زیاد گوش های شان را بگیرند و حرف های شما را نشنوند. به خاطر داشته باشید که فعلاً همه مثل شما اهل تفریح و بازی نیستند، پس اگر کسی میل نداشت که به شما بپیوندد از او دلگیر نشوید.

  اردیبهشت:

  امروز ممکن است مورد آزار و اذیت یکی از همکاران تان قرار بگیرید که باعث ناراحتی تان می شود، اما دفاع از خود به دلیل طبیعت ستیزه گری که دارید امری عادی است. متأسفانه ممکن است مواجه با این مشکل خیلی راحت نباشد. بهتر است به جای آن که با منشأ مشکل وارد جدل شوید خشم تان را پنهان کنید. به خاطر داشته باشید که این عقب نشینی احساسی به معنی بی دل و جرأتی نیست. کمی خودداری کنید، در غیر این صورت ممکن است کنترل تان را از دست بدهید و به جای این که چیزی را درست کنید همه چیز را خراب تر کنید. واقعاً جرأت می خواهد که پای خود را از صحنه بیرون بکشید.

  خرداد:

  امروز بهتر است مراقب برخوردهای تان با دیگران باشید، در غیر این صورت شدت رفتار کنونی تان ممکن است به نظر دیگران خیلی پرخاشگرانه بیاید. حتی ممکن است فکر کنید که خیلی هم منطقی عمل می کنید، اما لازم است کسی به شما بگوید که ایده های تان خیلی سرکشانه هستند و آن ها نمی توانند از شما پیروی کنند. به جای این که بیهوده همه ی جزییات را توضیح دهید، ملایلم تر صحبت کنید و کمتر حرف بزنید. لزومی ندارد که بخواهید برای اثبات حرف تان از آن همه واژه استفاده کنید، فقط سعی کنید تا واژه های درست را انتخاب کنید. وقتی خودتان می توانید کاری را شروع کنید چرا این فرصت را به دیگران بدهید.

  تیر:

  امروز می توانید دیگران را به خاطر قدرتی که در دفاع از تصمیمات تان دارید تحت تاثیر قرار دهید. ممکن است تمایل داشته باشید که به بازخوردهایی که از دیگران دریافت می کنید گوش دهید، اما بعد از این که نظر شخص دیگری را شنیدید خیلی سریع و شدید واکنش نشان می دهید. اگرچه نسبت به احتیاجات دیگران بسیار حساس هستید، اما مراقب باشید که تلاش در جهت تسکین نگرانی های دیگران قدرت تان را در اثبات تصمیمات خود تحت الشعاع قرار ندهد. وقتی دیگران شما را می بینند که برای باورهای تان ایستادگی می کنید واقعاً شگفت زده می شوند.

  مرداد:

  آشکار کردن همه ی ایده ها و افکارتان در برابر همه کار عجیبی به نظرتان نمی آید. اما انرژی زیادی در اطراف در جریان است که باعث می شود خودی نشان دهید، اما ممکن است ندانید که چه وقت دست از این کار بردارید. اراده ای که دارید ترغیب تان می کند که خیلی پر مدعا باشید و همین موجب ناراحتی حتی قوی ترین دشمنان تان می شود. وقتی بفهمید که برای انتقال پیام تان نیازی نیست که فریاد بزنید، آن وقت راحت تر می توانید حمایت دیگران را به دست آورید. در گام های تان شتاب نکنید، زیرا اکنون سریع عمل کردن جواب نمی دهد.

  شهریور:

  به نظر می رسد که اتفاقات زیادی در زندگی تان در جریان است که آبستن یک تحول بزرگ در روابط تان هستند. منفی گرایی یک نفر در زندگی تان به نقطه ی جوش می رسد و بعد همه چیز ساکت و آرام می شود. اما این سکوت به معنی کاهش فشار نیست، حتی می تواند معنی عکس هم بدهد. دلیلی وجود ندارد که آن قدر خشمگین شوید که مجبور شوید چیزهایی را بگویید که اصلاً منظورتان نیستند. از این انرژی صرف نظر کنید تا زمانی که آرامش و قدرت تان را بازیابید. کمی عقب نشینی به همه این فرصت را می دهد که به خونسردی برسند.

  مهر:

  شما امروز احساسات مختلف و درهم برهمی در مورد کارتان دارید. از یک طرف برای دست به عمل زدن آمادگی دارید و می خواهید هرکاری که برای رسیدن به اهدافتان لازم است را انجام دهید. از طرف دیگر از سخت گیری کردن به خودتان خسته شده اید. هرکاری بکنید باز آرزو می کیند ای کاش راه دیگری رفته بودم!! بهترین روش این است برای رسیدن به موفقیت هم فعال و هم منفعل بوده و همیشه سرتان را شلوغ نگه دارید.

  آبان:

    شما در حالیکه باور کرده اید تمام جوابها در مورد سوالهای زندگی را می دانید! ناگهان به سرعت می فهمید که اطلاعات خیلی زیادی را از دست داده اید و روند فکر شما چیز خیلی خارق العاده ای نیست!! قبول کنید؛ بین دانستن حقایق و توانایی برای داشتن دیدگاه واضحی نسبت به آینده تفاوتهای خیلی زیادی است. باهمه این احوال بدون توجه به اینکه شما چقدر باهوش هستید هنوز راه هایی برای پیشرفت کردن هست.

  آذر:

  شما به خاطر چندین پروژه مختلف که درست در لحظه آخر و با هم روی سرتان ریخته حسابی عصبانی و کفری شده اید!! اما الان ژوپیتر یعنی سیاره بختتان ونوس دوست داشتی را به فعالیت وا می دارد و شرایط بهتری برایتان فراهم می آورد. باوجود این لازم نیست فوری دست به عمل بزنید؛ هرچیزی که امروز خوب به نظر می رسد، ممکن است فردا تغییر شکل دهد!

  دی:

  ورود ماه به هفتمین خانه تان یعنی خانه دوستان می تواند باعث شود که فردی با احساسات و عواطف خیلی شدید وارد زندگی تان شود. اما الان شاید این رابطه رابطه ای راحت و آسان نباشد، برای اینکه انگار شما احساس می کنید که هر شخصی را با قلبتان می سنجید. متاسفانه دنبال راه حل گشتن و یا کمک خواستن از یک دوست بی طرف برای وساطت کردن، حتی ممکن است مشکل و کشمکشی که رو به زیاد شدن است را دوچندان کند. ولی خوشبختانه شما می توانید راه دیگر و مهم تری را در پیش بگیرید و خودتان را از همه این نگرانی ها خلاص کنید. پس مطمئنا عقب گرد کردن ساده ترین راه حل برای تمام مشکلاتتان است.

  بهمن:

  شما امروز وقتی کارهایتان را تمام کردید نمی توانید به راحتی وقتتان را برای تفریح کردن با دوستانتان تنظیم کنید. شما هنوز ظایفی دارید که حتی شاید وقتی لیست کارهای روزانه تان را چک کنید آنها را حس نکنید. همانطور که احساس گناه گردن به جز تلف کردن وقتتان هیچ کار دیگری نمی کند، دفاع کردن از خودتان در برابر دیگران نیز اینگونه است. فقط تا جایی که در توانتان هست کارهایتان را انجام دهید و بعد هر نگرانی که مانع لذت بردن از زمان حال می شود را از فکرتان بیرون کنید.

  اسفند:

  امروز متصل شدن ونوس هنرمند به ژوپیتر رویایی، یعنی سیاره حاکم همیشگی تان، روی روند پیشرفت شما تاثیر گذاشته و  آن را تقویت کرده است. خبر خوبی برایتان داریم! و آن این است که قدرت خلاقیت شما از قدرتهای زمینی تغذیه می شود و موقتا شما را قادر می سازد که به هرجایی بروید! اما به چیزهای غیرممکن نیندیشید؛ درعوض در مورد تمام امکانات و احتمالات رویاپردازی کنید. برای اینکه الان هرچیزی ممکن است اتفاق بیفتد!

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه