جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی پنجشنبه 22 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  فال و طالع بینی پنجشنبه 94/5/22

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین:

  این روز برای شما با فرصت هایی آغاز خواهد شد و به شما پیشنهاد داده می شود در هنگام تصمیم گیری همه ی شک و تردید های خود را دور بریزید. الهام خود را دنبال کنید. هر ماجراجویی پایان خوشی برای شما خواهد بود. برای تعامل با مسافران، از راه رسیده ها و خارجی ها بخصوص اگر شما آن ها را دوست داشته باشید، روز خوبی می باشد.

  اردیبهشت:

  کلیشه ها را فراموش کنید، چیزهایی که در درون خودتان تغییر کرده است را پیدا کنید. تصویر ذهنی خانم های متولد این ماه به طور موقت تغییر می کند. مناظر جدید، لباس منحصر به فرد و یک مدل موی جدید افق دید شما را افزایش می دهد و تغییرات عمیقی را در شما به وجود می آورد.

  خرداد:

  ستاره به شما پیشنهاد می کند که خوش مشرب و اچتماعی باقی بمانید، اما به شما اخطار می دهیم که بیش از اندازه ساده و بی تکلف نباشید. امروز ممکن است نزدیک ترین فرد به شما تمام حقیقت را در مورد اهدافش به شما نگوید. شما نمی توانید به طور کامل صادق باشید، بدون توجه به اینکه چطور ممکن است شما به سختی تلاش کنید تا مخالفت خود را ابراز کنید.

  تیر:

  امروز ممکن است شما مشغول باشید. این کاملا امکان پذیر است که شما گاهی اوقات را به خود اختصاص دهید. اما بیشتر امکان دارد که شما به سادگی به شرایط جاری پاسخ دهید. ( به عنوان مثال تنظیم شرایط غیر معمول یا غیر منتظره )

  مرداد:

  یه آرزو بکنید. ستاره امروز آماده است تا تمام خواسته های بی حد و حصر شما را برآورده کند سعی کنید بیشتر وقت خود را با بچه ها، کودکان و عزیزانی که مثل شما فکر می کنند، سپری کنید. فرصت ایجاد شده برای به اشتراک گذاشتن یک ایده منحصر به فرد را از دست ندهید.

  شهریور:

  امور خانگی محور اصلی کارهای شما می باشد. امروز زمان مناسبی برای ارتباط نزدیک با اعضای خانواده است. مهمان های زیادی خواهید داشت و در مورد تغییرات احتمالی ایجاد شده در خانه تان بحث خواهید کرد. بیشتر افراد متولد این ماه در این روز خواهن روابط عاشقانه هستند.

  مهر:

  در طول روز شما باید برای بهبود بخشیدن وضعیت مالی و آمادگی روحی خود همزمان تلاش کنید. شما نیاز ندارید برای آن زیاد تلاش کنید. به جای آن شما به سادگی باید صبور باشید و خویشتن دار باشید.

  آبان:

  تا بعد از ظهر ممکن است شما به وسیله افکار و احساسات منفی دچار خلا روحی شوید. برای بیشتر افراد متولد این ماه، احساس کسالت تبدیل می شود به یک منبع قوی از از غم و اندوه. به خاطر داشته باشید که لزوما تقصیر دیگران نیست که شما نمی توانید راهی برای خارج شدن از این حالت پیدا کنید.

  آذر:

  صورت فلکی قوش نشان می دهد که ممکن است بیشتر روز را شما تنها باشید یا اینکه احساس ناخوشایندی داشته باشید. در هنگام شب شما دوس دارید که از جهان جدا شده و ناپدید شوید. همه ی افراد متولد این ماه بدون استثناء ارتباط خود با دیگران را تقویت کنند و اطلاعات خود را به دیگران منتفل کنند.

  دی:

  شما هیچ دلیلی برای کنار گذاشتن برنامه های خود ندارید، در هنگام صبح مطمئن هستید که برنامه هاتون به طور کلی می باشد و در هنگام شب فکر می کنید که باید جزیئات آن را ارزیابی کنید.

  بهمن:

  در نیمه دوم روز نیلز طبیعی شما به ارتباط برقرا ر کردن با دوستان افزایش می یابد. شما فکر می کنید که فرصت محدودی دارید برای این کار دارید ، اما شاید شما به سادگی در مسیر اشتباهی قرار دارید. جستجوی خوذد را افزایش دهید و با آن شانس خود را باری پیدا کردن یک دوست جدید افزایش دهید.

  اسفند:

  در پایان روز شما در معرض از دست دادن تعادل معنوی خود هستید و دنبال سراب می روید. این امر به ویژه برای افرادی است که با وجود ثبات درون پارامترهای دیگری می گیرند.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه