جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی شنبه 28 شهریور 94

  مجموعه : مطالب گوناگون

  فال روز,فال روزانه,فال روزانه 28 شهریور 94,فال و طالع بینی,کف خوانی,فال روز 28 شهریور 94,فال 94/6/28

  فال روز 28 شهریور 94

  فروردین :

  شما می‌توانید به طرف یک نقطه عطف نسبتاً مهم بروید، اما شما هنوز می‌خواهید باور کنید که می‌توانید همه کارها را مثل قبل ادامه دهید. حقیقت این است که همه چیز امروز باید تغییر کند، شما برای مدیریت کردن این فشار توانایی دارید، اما احساسات شما آنقدر شدت می‌یابند که شما نمی‌توانید جلوی آنها را بگیرید. تمام افرادی که به نوعی گرفتاری دارند به جای جبهه‌گیری در مقابل ناشناخته‌ها اگر آنها را با آغوش باز پذیرند، زندگی راحت‌تری خواهند داشت.

  اردیبهشت :

  نظر شما امروز عملی می‌شود. اما کار خود را به شیوه ی روزهای دیگر انجام ندهید. شاید بخواهید موثر تر از معمول باشید یا شاید اصلا ً کسل شده اید. انگیزه شما این است که می‌توانید کاری متفاوت نسبت به دیروز یا فردا انجام دهید. شاید تنها چیزی که برای ایجاد نیرویی تازه در خود نیاز دارید این باشد که یک تکانی به زندگی‌تان بدهید.

  خرداد :

  شما کاملاً قادر هستید برنامه‌هایتان را مدیریت کنید، تا آنجایی که می‌توانید هر کاری را که لازم است انجام دهید، اما اکنون ادامه دادن این روش مشکل شده است. این مشکل به این دلیل نیست که هم چیز برای شما پیچیده‌تر شده است. فقط شما چیزهای بیشتری از زندگی می‌خواهید. درحین روز پر مشغله‌ای که دارید، زمانی را برای استراحت کردن اختصاص بدهید تا از فشارهای عصبی کاری شما کاسته بشود.

  تیر :

  این روزها روزهای خوب برای شما نیست، تمایل شما برای درست انجام دادن کارها می تواند روزتان را تغییر دهد. به این فکر نکنید که چگونه می توانید به دیگران برای وارد شدن به گروهتان کمک کنید. در عوض توجهتان را به سمت با انگیزه کردن خودتان معطوف کرده تا در حرفه تان بهتر عمل کنید. در نهایت با توجه به گفته های دیگران در مورد شما قضاوت نخواهد شد، اما کارآیی شما به تنهایی مورد قضاوت واقع خواهد شد.

  مرداد :

  امروز احتمالا بسیار سخت کار می‌کنید اما کارتان زیاد موثر نیست و به چشم نمی‌آید. شاید آنقدر دلسرد شوید که حتی خود را تسلیم کنید. اما اکنون زمان مناسبی برای دست کشیدن از کار نیست به خاطر اینکه احتمالا بیشتر از آنچه فکر کنید به خط پایان نزدیک هستید. زمانی که از آن عبور کنید دیگران از نقش مهمی که در این راه داشته‌اید با تحسین یاد خواهند کرد.

  شهریور :

  امروز بسیار سخت است که کارهای روزانه کاری خود را سروقت به اتمام برسانید به خاطر اینکه تمرکز شما بیش از همیشه پراکنده است. ماه خودنمای نشان شما در ششمین خانه از “جزییات‌تان” به رویکرد عملی شما نسبت به کارتان وارد می‌شود. اما این تنها در رابطه با فعالیت های بیش از اندازه شما نیست؛‌ بلکه درباره توانایی شما درباره یادگیری همزمان از منابع مختلف است. آگاه بودن از اینکه چه اتفاقی می‌افتد بهترین راه برای ساختن آینده تان است!

  مهر :

  همچنانکه روز می‌گذرد ممکن است از وظایف و مسئولیت‌های دنیوی خود خسته شده و منتظر مقداری آرامش و سکوت در محیطی جدا از دیگران باشید. درست است که شما طالب تنهایی و خلوت هستید اما مخصوصا الان انسان تنبلی نیستید. ممکن است دیگران متوجه نباشند که شما چقدر انرژی صرف کرده اید چرا که شما فعالیت‌های خود را محدود می‌کنید تا بر رویاها و تصورات تان سلطه داشته باشید. این کار به معنی وقت هدر دادن نیست؛ هر آنچه شما درباره امروز خیال پردازی می‌کنید ممکن است فردا صورت واقعیت به خود بگیرد.

  آبان

  آیا آماده رسیدن به اهداف هستید؟ امروز بدون نگرانی و استرس می توانید برنامه های فکری خود را به انجام برسانید. همه اهداف طولانی مدتی که برای خود تعیین کرده اید، امروز آغاز خوبی خواهند داشت. مرحله به مرحله آنها را اجرایی کنید و از مشورت دیگران نیز کمک بگیرید. بهتر است به جای وقت تلف کردن برای آنالیز و تحلیل مسایل، کار اجرایی انجام دهید. امروز با عشقتان همکاری های بسیار خوبی خواهید داشت. با هم یک پروژه کاری را آغاز می کنید و خیلی خوب نیز به انجام می رسانید. این پروژه می تواند در حیطه شغل یا تحصیل شما باشد یا حتی یک تغییر دکوراسیون ساده خانه باشد. هر چه هست با هم انجام می دهید.

  آذر

  آیا می خواهید ایده های خود را عملی کنید؟ امروز توان و انرژی این کار را دارید. اگر عشق مسافرت و ملاقات با انسان های جدید و فرهنگ های متفاوت هستید، امروز می توانید برای این امر برنامه ریزی کنید. در حوزه های هنری و به ویژه داستان یا شعرنویسی امروز بسیار موفق خواهید بود. اگر در این حوزه فعال هستید، نوشتن را آغاز کنید شاید در آینده نزدیک بتوانید کتاب خود را چاپ کنید. انرژی های امروز نگاهی خوش‌بینانه به شما می بخشند تا در میان ملاقات با انسان های جدید، با فرد دلخواه خود آشنا شوید. این شهامت را داشته باشید که در مورد حس خود با او حرف بزنید. اگر هم در رابطه دایمی هستید، امروز با همکاری هم می توانید برخی کارهایعقب افتاده خانه را به انجام برسانید. شادی عاشقانه شما امروز زیاد است.

  دی

  امروز در موضع خود باقی بمانید. ایده ها و فکر شما به قدری خوب است که دیگران می خواهند از شما بیاموزند و مشورت بگیرند. از این فرصت برای نوشتن فکرهای خود کمک بگیرید. وقت خود را در کنار افرادی که سودی برای شما ندارند، تلف نکنید. به دنبال یافتن دوستانی باشید که می تواند از نظر روحی یا کاری به شما کمک کنند. امروز زمان فعالیت است. می توانید با عشقتان برای انجام کارهای دونفره نقشه بکشید. یا با هم به تفریحات دونفره بروید. اگر هم مجرد هستید، اگر در جمع های دوستانه حاضر شوید، می توانید فرد دلخواه خود را ملاقات کنید و با او آشنا شوید.

  بهمن

  امروز باید استعدادهای درونی خود را نشان دهید. فکر نکنید که همه کارها را باید یک‌تنه به انجام برسانید. از همکاران و دوستان در روند تکمیل آنها بهره بگیرید. ارتباط با افراد کارشناس بریا پیشرفت کاری شما بسیار لازم است. در زندگی شخصی شما نیز تغییرات ارزشمندی به وجود می آورد. امروز با عشقتان یک کار دونفره انجام خواهید داد. این کار می تواند تغییر دکوراسیون خانه یا آشپزی دونفره باشد. یا حتی در حوزه کاری شما باشد. در خلال این همکاری با روحیه های بیشتری از هم آشنا خواهید شد که در عمیق شدن رابطه تان تاثیر مثبت دارد.

  اسفند

  امروز انرژی های جسمانی و فکری شما بسیار زیاد هستند. می توانید برای انجام همه کارهای عقب استفاده از آنها کمک بگیرید. البته همکاری با دیگران رادر این مسیر فراموش نکنید. توان سازمان دهی و برنامه ریزی شما نیز زیاد است. وقت خود را با افراد غیرمفید تلف نکنید. در زمینه احساسی، انرژی های بسیار خوبی از طرف مقابل خود دریافت خواهید کرد. از انرژی های امروز برای تعامل و همکاری بیشتر با عشقتان استفاده کنید. مثلا می توانید یک پروژه کاری با هم انجام دهید. یا با هم دوچرخه سوار بروید.

  مدل های شیک ساعت زنانه و دخترانه مدل سال 2016 – 1395

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه