جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی شنبه 24 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  فال و طالع بینی شنبه 94/5/24

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین:

  در این روز شما به آینده فکر خواهید کرد. مردم جدید و ایده های جدید یک محرک برای تغییر به شما ارائه می دهد. تعامل با دوستان و استفاده از منابع آنلاین ممکن است افکار جدیدی را در شما به وجود آورد. اولویت های شما ممکن است تغییر کند. ممکن است شما خیلی خوب از شخص دیگری الهام بگیرید.

  اردیبهشت:

  اگر شما می خواهید با مردم رابطه ی خوبی داشته باشید ابتدا باید تلاش کنید با آن ها خوش رفتار باشید. خودتان را به نمایش گذاشتن فضایل قابل رویت محدود نکنید. سلایق زیبایی شناختی خود را پنهان نکنید. از چیزهای جدید نترسید.

  خرداد:

  هیچ نیازی نیست که دائما گارد بگیرید. شما می توانید هر کاری را که می خواهید انجام دهید به غیر از انجه که به سلامت شما آسیب می زند یا برای شما مشکلات غیر ضروری می آفریند.امروز روزی فوق العاده برای ارتباطات غیر رسمی می باشد. بسیاری از افراد متولد این ماه به خود افتخار می کنند که من دوستانی در سرتا سر جهان دارم.

  تیر:

  محافظه کاری به نوعی به شما راهی رانشان می دهد که نیاز به تجارب جدید دارد. چشم انداز شما به همه چیز می تواند کاملا غیر معمول باشد. شما ممکن است رژیم غذایی، دوستان یا تصور ذهنی خود راتغییر دهید. این یک روز مناسب برای تعدیل روش غذا خوردن شما می باشد.

  مرداد:

  اگر شما می خواهید ایده هایی دریافت کنید نیاز به برقراری ارتباط بیشتر با جهان دارید. دوستان خود را ازدست ندهید حتی اگر روابط شما از اختلافات اساسی رنج می برد. اگر شما چیزی مانند محصولات، ایده های تازه و غیره پیشنهاد می کنید لازم است اطلاعاتی در مورد عرضه و تقاضای آن کسب کنید.

  شهریور:

  تغییرات زیادی در فعالیت های روزمره انتظار شما را می کشد. این تغییرات ممکن است بیشتر در زمینه راحتی محیط کار شما باشد.، منحصر به فردی یا یک پروژه خوب که می تواند حس خلاقیت شما را تحریک کند.

  مهر:

  ممکن است شما به خاطر اعمال دیگران اذیت شوید یا به علت جزئیات یک وضعیت عصبی شوید. بسیاری از افراد متولد این ماه ممکن است یک پاسخ محکم به خانواده یا شیوه کاری خود بدهند که باعث می شود شما احساس کنید که ای کاش همه چیز دوباره از نو شروع می شد.

  آبان:

  امروز روز سختی خواهد بود بیشتر احتیاط کنید، صبر کنید تا همه چیز آرام شود. ممکن است مشکلاتی بر سر راه شما وجود داشته باشد. شما باید در رفع این مشکلات استقامت داشته باشید و کمتر گله کنید.

  آذر:

  ممکن است شما فورا مجبور شوید تا پول خرج کنید. اگر شما احساس می کنید که درآمد شما از منبع مالی اصلیتان کافی نمی باشد، شما باید شیوه مدیریتی بودجه خود را تغییر دهید.

  دی:

  ممکن است شما در این روز یک کار خطا داشته باشید و ممکن است تحت تاثیر احساسات و نیروهای خارجی همان اشتباه را تکرار کنید.این روز ، روز سختی برای شما می باشد اگر شما بر روی زندگی حرفه ای یا املاک و مستغلات خود کار کنید.

  بهمن:

  مسائل حرفه ای و سلامت در اولویت امروز شما قرار دارد. تمرکز خود را بری روی هر چیزی که مستقیم یا غیر مستقیم بر شما اثر می گذارد بگذارید و خود را بازبینی کنید یا سعی کنید که در حرفه خود تخصص تان را تقویت کنید. اگر اگر شما مجبور هستید به طور ناگهانی روابط لذت بخش خود را پایان دهید یا یک پیشنهاد شگفت انگیز را نپذیرید، شما باید حس فداکاری را در خود پیدا کنید.

  اسفند:

  یک روز مناسب برای آزمایش اهداف با یک برنامه روشن که از قبل طراحی شده می باشد. شاید شما باید در یک رویداد برای ارتقاء در یک جامعه یا تیم برگزار شده است شرکت کنید. اگر مسائل آینده بیشتر از حال حاضر اهمیت دارد، شما قادر خواهید بود که نکات منفی و مثبت انتخاب خود را ارزیابی کنید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه