جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی شنبه 18 مهر 94

  مجموعه : مطالب گوناگون

  فال روزانه, فال 18 مهر 94, فال 94/7/18, فال و طالع بینی, فال امروز 18 مهر 94

  فال 18 مهر 94

  فروردین:

  امروز درهای زیادی در زمینه های خلاقانه برای شما باز می شود و شانس این را دارید که به طور موثری یک پروژه ی زیبا را به اتمام برسانید. زمان را از دست ندهید. هنگام عصر همه چیز عوض می شود. در انتهای روز الهامات می توانند شما را ترک کنند.

  اردیبهشت:

  ساعات روز پر از ماجراجویی و آزمایش برای شما هستند و کمک می کنند که یک تعهد پر از ریسک را به اتمام برسانید. کارهای مهم را به عصر نیندازید. در انتهای روز یا از رفتار خود پشیمان می شوید و یا به شدت برای آن تنبیه خواهید شد.

  خرداد:

  پویایی امروز برای مسافرت، بازی و ورزش کردن مناسب است. همچنین می توانید سعی کنید که مهارت های بازی کردن و مدیریتی خود را تکمیل کنید. بااین حال، همه چیز تاابد به همین شیوه نخواهند ماند. در انتهای روز باید درمورد کسب و کاری جدی تر به شدت فکر کنید.

  تیر:

  در طول روز باید بیشتر توجه خود را روی کارهای روزمره متمرکز کنید. خوش بینی و باور به شانس برای شما حیاتی هستند. آهسته نباشید و شورشوق خود را از دست ندهید، آن هم تا وقتی که حداقل قطره ای امید برایتان باقی مانده است.

  مرداد:

  امروز تا هنگام عصر همه چیز برایتان ساده است. رفتار شما به گونه ای است که انگار بازیگری با استعداد هستید و می توانید به راحتی به اهداف خود برسید – مردم در برابر چنین رفتارهایی از جانب شما با چیزی کمتر از تحسین پاسخ نخواهند داد. در انتهای روز کمی از تنش شما کاهش می یابد.

  شهریور:

  تا هنگام عصر فعال هستید و سرتان شلوغ خواهد بود. این خلق و خوی آتشین به شدت هنگام رسیدگی به امور خانوادگی، خانگی، مسافرت ها و کارهای قانونی برایتان مفید خواهد بود. اعضای خانواده ی شما به حمایت اخلاقی شما نیاز دارند.

  مهر:

  در تمام مدت روز در حال رسیدگی به امور اخیر خواهید بود. ممکن است در حال مسافرت باشید، معاملات را امضا کنید، یا خدمات و اطلاعات کاری را مبادله کنید. شاید هم بخشی از روز خود را پشت فرمان یا در مکانی ناآشنا بگذرانید.

  آبان:

  باید هر کار ممکنی را انجام دهید تا وضعیت مالی خود را تقویت کنید. هیچ گونه خرید یا معامله ای که در حال حاظر در ذهنتان است را به تعویق نیندازید. در تمام مدت روز سرتان شلوغ خواهد بود. در انتهای روز شرایط کاملا مطلوب خواهد بود تا بتوانید تحلیلی آرام و متعادل از شرایط داشته باشید.

  آذر:

  امروز شما سرتان خیلی شلوغ است، ولی بیشتر ترجیح می‌دهید استراحت کنید. اولین حرکت و کشش شما به سوی تفریح و خوشی متمایل است، اما شما به صرافت می‌دانید که چیزهای وسوسه کننده به روش‌های گوناگون شما را در بوته آزمایش قرار می‌دهند! پس در برابر کودک درون شاد و خوشحال خود تسلیم نشوید؛ در عوض به سراغ کارهایتان که روی هم تلنبار شده بروید.

  دی:

  شما امروز فواید داشتن دوستانی که شما و شغلتان را حمایت می‌کنند را درک خواهید کرد. امروز وقتی یکی از همکاران بدون هیچ چشم داشتی کار خودش را رها می‌کند تا به شما کمک کند حسابی شگفت زده خواهید شد! به جای اینکه تظاهر کنید خودتان می‌توانید همه کارها را انجام دهید و به جای فاصله گرفتن از او با مهربانی و با لبخندی بر روی لب کمک او را قبول کنید.

  بهمن:

  اگر امروز شما نسبت به قبل بی حوصله‌تر شده‌اید نگرانی به خود راه ندهید، برای اینکه این موضوع وقتی که ماه به نشانه شما بازمی‌گردد نمونه بارزی است. نسبت به احساس‌هایتان آگاهی داشته باشید، با وجود این اینگونه به نظر می‌رسد که شما نسبت به آنچه که در پیرامون‌تان اتفاق می‌افتد بی‌اهمیت هستید. ممکن است قادر نباشید حوادث بیرونی را اصلاح کنید، اما مطمئناً بر روی عکس العمل‌های خودتان کنترل کافی دارید.

  اسفند:

  اگرچه امروز رویاهای شما کاملاً غیرواقعی هستند، ولی شما دوست ندارید از آنها دست بکشید. درحقیقت شما خیلی هیجان زده شده‌اید. شما خودتان فکر می‌کنید که رویاهایتان کاملاً واضح و روشند، اما در حیقیت از تاثیراتی که دیگران بر شما گذاشته‌اند اطلاع ندارید. باوجود این هروقت که با طرفداران خود صحبت می‌کنید و نظر آنها را می‌پرسید حتماً به حرفشان هم گوش بدهید.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه