جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی سه شنبه 27 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  فال و طالع بینی سه شنبه 94/5/27

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین:

  بی معنی است اگر بخواهید برای کلنجار رفتن با خودتان که آیا خطر کنید یا نه از عقل و منطق استفاده کنید. اگر اخیراً در کاری شروع بدی داشتید، الآن زمان مناسبی است که دوباره آن را امتحان کنید. اگر ثابت قدم باقی بمانید و خودتان را باور داشته باشید، موفقیت از آن شماست. ترسی نداشته باشید از این که حضورتان را با بهترین نیت ها به همه اعلام کنید و نشان دهید که چه قدر مشتاق هستید که بیش از همه کار و تلاش کنید. اکنون زمان آن است که بدرخشید.

  اردیبهشت:

  رویاهای دیشب تان ممکن است شب خسته کننده ای را برای تان رقم زده باشند. خوشبختانه می توانید مجدداً تمرکز خود را از رویاهای تان به روز پر مشغله ی پیش روی تان تغییر بدهید و رویکرد مثبتی را در پیش بگیرید. امروز در طالع شما ماه نو در یازدهمین خانه ی خیال پردازی با ترس های ناخودآگاه درهم می آمیزد، اما به راحتی می توانید وقتی با مقاومتی روبرو شدید بر آن غلبه کنید. هرچه در دنیای بیرونی سرتان شلوغ تر باشد، احتمال این که در شک و تردید گم شوید کمتر خواهد شد.

  خرداد:

  داوطلب شدن برای همکاری با یک بنیاد ارزشمند یا یک گروه سیاسی می تواند ایده ی خوبی باشد، زیرا ماه نو در صورت فلکی حمل به یازدهمین خانه ی فعالیت های گروهی در طالع شما وارد شده است. به دنبال این هستید که یک کار سازنده و مفید انجام دهید، اما تا زمانی که این فعالیت های شما تاثیرات مثبت اجتماعی به همراه نداشته باشند رضایت تان جلب نمی شود. اگرچه بگو بخند با دیگران معمولاً یکی از منابع شادی به شمار می رود، اما بهتر است فعالیتی را انتخاب کنید که بتوانید در آن نتیجه ی همکاری و یاری رساندن تان را ببینید. به تلاش های تان افتخار کنید، زیرا می خواهید از این جهان دنیای بهتری بسازید.

  تیر:

  فقط داشتن اهداف بلند پروازانه کافی نیست، باید خودتان را آماده کنید تا نیت های خوب تان را در راهی که پیش می گیرید به کار ببندید. خجالت آور است اگر این لحظه ی مهم را از دست بدهید و با یک تصمیم قطعی دست به کار نشوید، زیرا ماه نو در صورت فلکی حمل به دهمین خانه ی کسب و کاردر طالع شما وارد شده است. نگران چیزهایی که به دست خواهید آورد نباشید یا این که دقیقاً تا کجای مسیر پیش خواهید رفت. به خاطر داشته باشید که قدم اول مهم ترین حرکت است.

  مرداد:

  امروز می توانید یک سناریوی پیچیده را مدیریت کنید، حتی اگر آگاه نباشید که بهترین راه برای مواجه با آن چیست. ممکن است قبلاً با همچین مساله ی مشابهی یک بار دیگر دست و پنجه نرم کرده باشید، اما امروز در طالع شما ماه نو در نهمین خانه ی افکار بزرگ راه حلی را یکباره آشکار می کند که قبلاً این قدر واضح نبود. واقعیت این است که هیچ راهی برای پیش بینی کردن وجود ندارد که ببینید آیا به نتیجه ی دلخواه می رسید یا نه. خطر کنید و ببینید چه می شود. هیچ دلیل منطقی برای صبر کردن وجود ندارد، شما فقط یک بار فرصت زندگی خواهید داشت.

  شهریور:

  وقایع امروز ممکن است سفری را آغاز کنند که شما در آن نقش یک پرسشگر را دارید، اما هرچه عمیق تر فکر می کنید کمتر می فهمید. درس امروز این است که خرد واقعی زمانی اتفاق می افتد که از این جست و جوی آزار دهنده دست بکشید. نقطه ی گذار که شامل اسرار تولد، مرگ و کهکشان هاست زمانی اتفاق می افتد که یک مرحله پایان گرفته باشد و مرحله ی بعد هنوز شروع نشده باشد. ماه نو در هشتمین خانه ی تجدید حیات در طالع شما گوشزد می کند که همه ی پاسخ ها را در اختیار ندارید. با این وجود بعد از مشورت کردن با دیگران هنوز هم نیاز دارید که به این فرایند اطمینان کنید و رو به جلو حرکت کنید.

  مهر:

  دیگران شما را به خاطر دمدمی مزاجی بودن تان می شناسند و همین زندگی تان را بیش از حد لزوم دشوار می سازد. همان طور که در طالع شما دیده می شود امروز زهره ی مغناطیسی به پنجمین خانه ی عشق و ثروت وارد می شود، اما مسیری که از آن عبور می کند کمی گمراه کننده است. ممکن است حتی دل تان بخواهد که فرار کنید و پنهان شوید تا با آن چه پیش روی تان است روبرو نشوید. اما نمی توان شما را مجبور کرد که تصمیم بگیرید. خوشبختانه میل شما به صبوری در نهایت احساس رضایتی را که به دنبال اش هستید برای تان به ارمغان خواهد آورد.

  آبان:

  قرار است به یک مرحله ی دگرگونی وارد شوید، اما اول باید از یک سوراخ به کوچکی سوراخ سوزن رد شوید. متأسفانه این سوراخ آن قدر بزرگ نیست که بتوانید همه ی چمدان های پر از احساس و عاطفه ی تان را از آن عبور دهید. اگرچه این اصلاً حس خوبی نیست که مجبور شوید بعضی از وسایل تان را به همراه نبرید، اما سبک کردن بارتان به شما کمک می کند تا به صمیمی ترین روابط تان استحکام بیشتری ببخشید. اگرچه این دوران سختی است، اما به خاطر داشته باشید که این سختی شما را آماده ی دریافت چیزهای خواشایندی می سازد که کمی آن طرف تر انتظار آمدن شما را می کشند.

  آذر:

  دستورالعمل امروز می گوید که باید یک قاشق غذاخوری خوش بینی مهار نشده، یک قاشق غذاخوری سر پر احتیاط و مقدار خیلی کمی خاطرات ناخوشایند را با هم مخلوط کنید. آن قدر آن ها را به هم بزنید که دیگر نتوانید تصمیم بگیرید که به کدامین راه قدم بگذارید. سپس وقت بگذارید و خوب فکر کنید تا ببینید که آیا رابطه ای که در آن هستید ارزش این همه فداکاری را دارد یا نه. حتی اگر گیج شدید، بدانید که اگر با حقیقت مواجه شوید زندگی عاشقانه ی تان استحکام بیشتری خواهد یافت.

  دی:

  امروز تعهد عشقی تان را خیلی جدی گرفته اید و می خواهید عقایدتان را با کسی که به شما گوش خواهد کرد در میان بگذارید. اما در طالع شما ماه بازتابنده به سومین خانه ی شلوغ روابط و معاشرت ها وارد می شود و می تواند زمانی که بقیه شما را از مسیر اصلی منحرف می کنند به این جریان های متضاد نظم و ترتیب ببخشد. الآن مسیر حرکت تان را تغییر ندهید؛ فقط برای مدتی سعی کنید با چشم بسته عمل کنید. سرسپردگی تزلزل ناپذیرتان شما را سریع تر از آن چه فکرش را می کنید به اهداف تان نزدیک تر خواهد کرد.

  بهمن:

  امروز ممکن است روابط تان خسته کننده به نظر برسند، زیرا به نظر نمی رسد که بتوانید آرامش و سکونی را که به دنبال اش هستید پیدا کنید. شاید مسایل مالی وارد زندگی تان شوند و یک چرخش منفی در روابط شخصی تان ایجاد کنند. متأسفانه هیچ راه سریع و ساده ای برای خارج شدن از این وضع دشوار وجود ندارد. برای این که بتوانید به غرایزتان اطمینان کنید باید تمرین کنید و هیچ زمانی بهتر از آلان برای شروع کردن است.

  اسفند:

  انتخاب بهترین مسیر گمراه کننده به نظر می رسد و ممکن است لازم باشد پیش از این که تصمیم بگیرید شروع به حرکت کنید. طبیعتاً حرکت به سوی جلو پیش از آن که کاملاً آماده شوید اصلاً جالب یا آسان نیست، اما می تواند یک تجربه ی دگرگون کننده در مسیر زندگی تان باشد. در طالع شما دیده می شود که زحل مقاومت نشان می دهد تا مثل یک کاتالیزور عمل نکند و به این ترتیب برای مدتی شما را به اعماق ناشناخته ی احساس می کشاند. خوشبختانه چیزی برای ترسیدن وجود ندارد و می توانید در این سفر جادویی چیزهای زیادی به دست آورید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه