جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی روزانه یکشنبه 13 دی 94

  مجموعه : مطالب گوناگون

  فال روزانه, فال و طالع بینی, فال 94/10/13, فال روزانه 13 دی 94, فال امروز 13 دی 94, فال فردا 13 دی 94, فال سیزدهم آذر 94, فال روزانه 13 دی 94, فال و طالع بینی 13 دی 94

  education_wheel

  فروردین

  اگر با کارتان ازدواج کرده اید و همه وقت و فکر و ذکر خود را برای کار گذاشته اید، امروز لازم است از این کار دست بردارید. این کمک می کند تا در زندگی تعادل لازم را پیدا کنید و بتوانید در ارتباط های خود هم موفق تر باشید. رابطه اجتماعی خود را بهبود ببخشید. این را درک کنید که زندگی یک بعد ندارد. باید همه جنبه ها را با هم داشته باشید. عشق و دوستی امروز در بهترین وضعیت قرار دارد. پس این فرصت را از دست ندهید. امروز را با عشقتان بیرون بروید و شاد باشید. توجهی که لازم دارد را به او بدهید.

  اردیبهشت

  امروز می توانید با صدای بلند در مورد احساسات خود حرف بزنید. آنها را بیان کنید. کار کردن و برنامه ریزی برای کارها بسیار عالی است. اما این را در نظر داشته باشید که همه زندگی شما در کار خلاصه نمی شود. باید به عشق و زندگی فردی خود هم رسیدگی کنید. بین کار و عاطفه خود تعادل برقرار کنید. اگر بتوانید از نظر احساسی هم آرام و شاد باشید، مطمئن باشید در کارتان نیز موفق تر خواهید بود و ایده های ناب تری ارائه خواهید داد.

  خرداد

  در هفته های گذشته بسیار کار کرده اید و امروز زمان آن است که کمی به خود استراحت دهید. برای اینکه در کار موفق باشید فقط سخت‌کوشی کافی نیست. باید خلاقیت داشته باشید. برای این منظور باید احساسات منفی را دور بریزید و ذهنتان را خالی کنید. از نظر احساسی هم باید خوب باشید. پس سعی کنید بین کار و زندگی شخصی تعادل برقرار کنید. ارتباط های خود را بیشتر کنید. وقت بیشتری برای خانواده بگذارید. با عشقتان بیرون بروید و ساعات خوبی را در کنار هم داشته باشید.

  تیر

  امروز آمادگی لازم برای جلو رفتن را دارید. با جریان زندگی همگام شوید. فرصت های بسیاری برای پیشرفت شما وجود دارند که باید امروز پیدا کنید. امروز آسیب پذیری کمتری نسبت به همیشه خواهید داشت. از این فرصت برای بهبود اوضاع استفاده کنید. در مسایل شخصی هم خودتان را تغییر دهید. بین کار و عشق باید تفکیک قایل شوید. فرصت هایی از روز را برای بودن در کنار فرد مورد علاقه تان، یا صحبت کردن با او بگذارید. زندگی را یک طرفه طی نکنید تا روحیه بهتری داشته باشید.

  مرداد

  امروز در همکاری با یک نفر دیگر می توانید خیلی بهتر استعدادهای خود را به نمایش بگذارید. شاید دوست نداشته باشید در وسایل یا کارهای خود دیگران را شریک کنید، اما توصیه می کنیم امروز این کار را انجام دهید. همکاری و همفکری با دیگران به شما کمک می کند تا تعادل زندگی را دوباره به دست بیاورید. در مسایل عاطفی نیز روحیه بهتری خواهید داشت و آن عشقی که طرف مقابلتان می خواهد را می توانید به او بدهید. چکمه های خود را به پا کنید. قرار است از امروز در مسیر تازه ای قدم بگذارید. رابطه های تازه آغاز کنید و خودتان را مجبور کنید تا دیدگاه های قدیمی را دور بریزید.

  شهریور

  اصلا به خودتان توجه کرده اید؟ کمی از فاز حمایت دیگران بیرون بیایید. به خدتان دست یاری بدهید تا بتوانید زیبایی ها را ببینید. بر سلامت جسم و روح خود بیشتر تاکید داشته باشید. با صدای بلند با خودتان تکرار کنید که زمان تغییر رسیده است و باید خودتان را در اولویت بگذارید. کمک به دیگران و همدردی با آنها بسیار عالی است اما نه زمانی که خودتان را فراموش یا قربانی کنید. طرز فکرتان را تغییر دهید. در مسایل عاطفی هم این نکته را در نظر داشته باشید که اگر خودتان خوب نباشید نمی توانید به عشقتان حس خوب بدهید.

  مهر

  ممکن است امروز برای خود یک کار جدید دست و پا کنید. امروز به طور کلی، روز تغییر و آغاز راه های جدید برای شما است. همین روند را ادامه دهید. به سلامتی خود بیشتر اهمیت بدهید و در این مسیر نوع تغذیه و رژیم خود را عوض کنید. البته در رابطه عاشقانه خود ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید . دلیل آن نیز مسوولیت های کاری شما است که نمی توانید وقت بیشتری برای شریک خود اختصاص دهید. شاید خوب باشد که با برنامه ریزی درست به همه جوانب زندگی خود برسید.

  آبان:

  امروز احتمالا با نیرویی بسیار خلاقانه از خواب بیدار شده‌اید و آماده‌اید که روزتان را به روزی بسیار خاص تبدیل کنید، اما تصمیمات‌تان احتمالا به خاطر شرایط غیر قابل انتظاری لغو می‌شود یا ممکن است رئیس‌تان به شما ماموریت سخت و دشواری محول کند یا دوستی از شما انتظار مساعدت و یاری داشته باشد، ولی بهر حال شما مجبورهستید زمان زیادی را برای کار بگذارید،‌ به جای اینکه به تفریح و گردش بگذرانید. به یاد داشته باشید اکنون بادهای مهمی در آسمان زندگی شما در حال وزیدن است، پس وقت خود را برای این تلف نکنید که در مقابل شرایط غیرقابل اجتناب ایستادگی کنید.

  آذر:

  تعهدات کاری که دارید ممکن است خیال استفاده از تعطیلات شما را به خیالی موهوم تبدیل کند. این فقط درباره این نیست که باید برای سروکله زدن با کارهای دشوارتان به محل کارتان برگردید یا اینکه درباره زمان دشواری که در پیش رو دارید نگران باشید؛ شما نمی‌خواهید امور به روال گذشته پیش بروند. بلکه می‌خواهید حتی اگر کمی هم که شده در راه ترقی و پیشرفت گام بردارید. فقط به این منظور که تغییر کنند. اما سعی نکنید که کارها را به زور و با عجله انجام دهید. زمان زیادی برای‌تان وجود خواهند داشت و می‌توانید در طی آن کارهایتان را با صبر و حوصله و بهتر از الان انجام دهید.

  دی:

  مسئولیت‌هایتان اکنون پیچیده شده است. به خاطر اینکه شما در قبال چندین نفر مسئول هستید- و حتی ممکن است وعده و تعهد شما با همدیگر در تضاد باشند-. الان زمان این است که با توانایی و شایستگی که دارید اوضاع پیچیده و درهم ریخته را کمی سر و سامان دهید. بدیهی است، با این اوضاع شما نمی‌توانید هیچ کاری انجام دهید،‌ استعدادها و امکانات‌تان را آشکار کنید و بگذارید دیگران بفهمند شما چه کاری می‌توانید انجام دهید و چه کاری را نمی‌توانید. مطمئن باشید دیگران از این صداقت شما قدردانی خواهند کرد.

  بهمن:

  در جنگی که پیش رو دارید میان آنچه که دوست دارید انجام دهید و آن کاری که بایدانجام دهید،‌ استقلال و بی نیازی به دیگران بر مسئولیت‌هایتان پیروز خواهد شد. اما این یک راه حل طولانی مدت نیست؛‌ این فقط واکنشی موقتی است در برابر اتفاقات اخیر؛‌ تصمیم ناخودآگاه و ناگهانی شما ممکن است آنقدر دیگری را ناراحت کند که او مانع برنامهها و پیشرفت‌های آینده شما شود. از این جنگ عقب نشینی نکنید  که فقط کارها را دشوارتر و پیچیده‌تر خواهد کرد. اگر برای زمان طولانی‌تری بتوانید از مواجهه مستقیم با او خودداری کنید موفق‌تر خواهید بود. کمی فاصله گرفتن از این موقعیت به شما توانایی و نیروی جدیدی می‌دهد که بتوانید چشم اندازی جدید به زندگی داشته باشید.

  اسفند:

  شما تا به حال به سوی عقب و جلو درنوسان بوده‌اید،‌ به خاطر اینکه نمی‌دانستید چگونه باید دررابطه‌ای که دارید ابراز وجود کنید. یک لحظه به طور غیر معمولی عصبانی هستید و در مقابل تعهدات‌تان سرکشی می‌کنید. لحظه دیگر می‌خواهید احساسات مجروح شده خود از رابطه قبلی را با فرد جدیدی التیام ببخشید و دقیقا کاری را انجام دهید که قبلا گفته بودید. موقعیت‌های سخت نیازمند واکنش‌های نهایی است. اما اینکه بخواهید کنترل خود را از دست بدهید هیچ چیزی را درست نمی‌کند. آنقدر سیاست داشته باشید و زیرکانه عمل کنید تا بتوانید زندگی اطرافیان خود را از این که هست آسان‌تر کنید، به اضافه اینکه این کار زندگی خود شما را هم آسان‌تر می‌کند!

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه