جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی جمعه 30 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  فال و طالع بینی جمعه 94/5/30

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین: 

  شما بعضی وقتها حتی زمانی که حس خوبی دارید خیلی بی عاطفه می شوید. البته منظور این نیست که فرد بی تفاوتی هستید؛ بلکه مشکل اینجاست که شما شاید نتوانید احساس افراد دیگر را درک کنید. اما امروز شما بیش از اندازه به احساسات افراد دیگر توجه می کنید تا کاری کنید آنها حس بهتری داشته باشند و در نتیجه احساس شما نسبت به خودتان نیز بهتر می شود. احساس مسئولیت کردن در قبال مشکلات افراد دیگر اول از همه شما راتبدیل به یک قهرمان می کند و اما اگر بیشتر ادامه دهید بعدها بدیهی است که تبدیل به وابستگی بینتان وکشمکشهای شدید شود.

  اردیبهشت:

  امروز برای شما روز روزی و افزایش است! هر کاری که امروز انجام دهید ممکن است تاثیری مضاعف داشته باشد. همانطوری که ژوپیتر مطمئن شما را تشویق به لذت بردن از آزادی بیش از اندازه تان می کند، ونوس یعنی سیاره بختتان نیز بهتان می گوید که امروز هر چیزی که می خواهید را درخواست کنید! اما احتمالا شما زیاد دوست ندارید بدون اینکه بهایی پرداخت کرده باشید چیز زیادی بخواهید! ولی بهتر است قبل از اینکه فرصتهای تان را از دست داده و بعد پشیمان شوید بیشتر حد و حدود خود را بشناسید.

  خرداد:

  شاید به آرامش رسیدن اول برایتان سخت باشد، اما خوشبختانه همین طور که روز می گذرد شما می توانید به زندگی عادی خود برگردید! شما کم کم دارید یاد می گیرید که چه چیزاهایی برایتان خوب است و چگونه می توانید از استعدادهایتان نهایت استفاده را ببرید. اما حتی اگر آرامش داشته باشید و سازنده تر بشوید، شاید ندانید که کی باید به خودتان مرخصی بدهید! درگیر شدن بی اندازه در کارهایتان و فشار آوردن به افراد دیگر برای سخت تر کار کردن می تواند حس شما را نسبت به شغلتان عوض کرده و تبدیل به نارضایتی شود. پس به دقت به رفتار و کارهایتان توجه کنید، آن وقت خودتان می فهمید که کی باید دست نگه دارید!

  تیر:

  امروز که ماه به نشانه تان بازگشته ، نیازها و احتیاجات شما خیلی افزایش پیدا کرده سات. خوشبختانه شما با کمک خواستن از دیگران برای رسیدن به خواسته هایتان مشکلی ندارید. باهمه این احوال اگر اگر زیادی تقاضا داشته باشید شاید به دردسر بیفتید. یا حتی اگر حرفی نزنید باز هم شاید ناامید و مایوس شوید؛ چراکه می خواهید بیشتر از آن چیزی که دریافت کرده اید بگیرید! اما الان وقت خوبی برای زیاد فشار آوردن به همکار و یا دوستتان نیست. به جای زیاده خواهی، برای چیزهایی که تابحال زندگی بهتان بخشیده شکرگزار باشید.دنبال کردن یک برنامه ثابت شاید در ظاهر راه خوبی برای ماندن در یک مسیر باشد، اما می تواند تاثیرات منفی نیز داشته باشد. بنابراین اگر دیر به یک قرار ملاقات برسید، این دیرکردن بر کل برنامه هایتان تاثیر گذاشته و باعث آشفتگی و به هم ریختگی کارهایتان می شود. و عجیب تر اینکه نگرانی کمتر و انعطاف پذیری بیشتر در طول روز به زودی شما را از این چرخه آشفتگی نجات می دهد.

  مرداد: 

  امروز چرخه ای از خلاقیت به پایان می رسد، بنابراین بهترین کار این است که هر پروژه ای که قبلا شروع کرده بودید را به پایان برسانید و کاری جدید را شروع کنید. ولی در حالیکه می توانید به آسانی اتفاقات روی داده را زیر نظر بگیرید، باز هم باید مواظب باشید؛ چرا که شما همیشه می خواهید نگاهی مثبت به پیرامونتان داشته باشید. اما علاقه شدید برای رسیدن به موفقیت شاید دلیل خوبی برای آرمانی کردن موقعیت اخیرتان نباشد. و حالا اگر واقع بینانه و نه همانطوری که دلتان می خواهد به پیرامونتان نگاه کنید، بهتر از همیشه می توانید از فرصتهای جدید نهایت استفاده را ببرید.

  شهریور:

  اگرچه شما در حالیکه به تغییرات ایجاد شده در محل کارتان واکنش نشان می دهید و برای روبرو شدن با مسئولیتهای جدید خود تلاش می کنید، اما بالاخره از حقه های اداری خسته شده و تصمیم می گیرید که در این بازی ها شرکت نکنید! اما این نوع کناره گیری سیاستمدارانه در نوع خودش خیلی قوی و محکم است، برای اینکه دیگران می فهمند شما قبل از اینکه هر کاری را انجام دهید به عواقب عکس العمل های شغلی خود آگاهی کامل دارید. اما شما که می خواهید هفته ها و ماه های آینده شغلتان را داشته باشید، سعی کنید تمام پلهای پشت سرتان را خراب نکنید!

  مهر:

  خصلت تان طوری است که می توانید دیگران را شاد کنید. اما ماه و خورشید در حال همنوایی با اورانوس سرکش در هفتمین خانه ی دوستان در طالع شما هستند، یعنی بدون این که به پیامد حرف های تان فکر کنید ناگهان شروع به حرف زدن خواهید کرد. اجازه ندهید که هیچ کس بین شما و اهداف تان قرار بگیرد، تعیین مرزهای مشخص می تواند ضامن سلامت روابط تان در آینده باشد. خطر کردن و آشکار کردن نیازهای تان می تواند همان پیشرفت غیرمنتظره ای باشد که تمام مدت به دنبال اش بودید.

  آبان:

  امروز می توانید وظایف جدیدی را در محل کارتان به عهده بگیرید و حتی جزییات کار و انتظارات دیگران هم نمی توانند باعث ناراحتی شما شوند. متأسفانه اگر میزان انرژی اولیه را در طول مسیر حفظ نکنید دچار مشکل خواهید شد. وقتی از سرعت خود بکاهید ممکن است مسیرتان را گم کنید، پس از دوستان یا اطرافیان تان بخواهید که کمک تان کنند تا از مسیر خارج نشوید. اگر بر تصویر نهایی و کامل شده تمرکز کنید خواهید دید که چه قدر به شما کمک می کند تا به خواسته های تان برسید.

  آذر:

  ممکن است امروز در کاری احساس ضرورت کنید، اما انتظار نداشته باشید که دیگران هم مثل شما فکر کنند. اگرچه دوستان تان می دانند که شما می توانید به طرزی فیلسوفانه با بهترین ایده های تان برخورد کنید، اما نمی توانند صبر کنند تا شما مشتاقانه از چیزی که خیلی برای تان مهم جلوه می کند حرف بزنید. افکارتان خیلی سریع و آتشین حرکت می کنند و به همین دلیل نمی توان راحت تصمیم گرفت که بهتر است کدام یک را دنبال کنید. به هیچ یک از افکارتان وابسته نشوید و اجازه دهید که به مرور زمان کارآیی خود را نشان تان دهند.

  دی:

  امروز آن قدر جسارت دارید که می توانید از قدرت تان در محل کار برای پیشبرد خواسته های تان استفاده کنید، اما به سادگی ممکن است در این کار افراط کنید. نشان دادن قدرت تان به دیگران ممکن است فریبنده به نظر برسد و هدف اصلی تان را گم کنید. بدانید که موفقیت حاصل اعمال کنترل بر دیگران نیست. زمانی رویاهای تان به واقعیت می پیوندند که به جای مقام و قدرت بر نوآوری و همکاری تکیه کنید. به خاطر داشته باشید که کل یک چیز از تک تک اجزای سازنده ی آن مهم تر است.

  بهمن:

  نیروی افکار مثبت تان به دیگران انگیزه می دهد، اما ممکن است امروز اشتیاق تان از تعادل خارج شود. خوش بینی کورکورانه به هیچ وجه کاربردی نیست. اگر کسی فکر کند که شما نمی توانید واقعیت را از تخیل تشخیص دهید، ممکن است ایمان اش را به نقشه های شما از دست بدهد. اگرچه همه دوست دارند که خبرهای خوب بشنوند، اما برای شما صداقت کامل است که اهمیت دارد. این حقیقت است که به شما آزادی می دهد.

  اسفند:

  ایجاد راهکارهای جدید جهت افزایش درآمد باید اولویت امروز شما قرار بگیرند، زیرا ماه و خورشید و اورانوس همگام با هم به دومین خانه ی خود ارزشمندی در طالع شما وارد می شوند. ایده های اقتصادی مهمی درباره ی افزایش ثروت در ذهن دارید، اما از کارآیی آن ها مطمئن نیستید. اکنون هوشمندانه ترین قدم ممکن این است که نظر کسی را که به او اعتماد دارید بپرسید. کمی منطق غیر معمول و نامتعارف تمام آن چیزی است که نیاز دارید تا کارها را روی غلتک بیندازید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه