جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی جمعه 23 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  فال و طالع بینی جمعه 94/5/23

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین:

  شرایط امروز شما را به یک زندگی پر انرژی با یک برنامه شفاف می برد. برنامه های مشترک یا مسئولیت های حرفه ای باید در اولویت باقی بماند. با وجو تمام موانع آماده باشید تا تمام وظایف خود را انجام دهید. در غیر این صورت؛ رشد حرفه ای در کار برای شما به زودی میسر نخواهد بود.

  اردیبهشت:

  امروز شما دیدگاه خوبی دارید اما اجرای ایده های شما ممکن است وظایف شما را دشوار کند. ممکن است در راه اجرای ایده های خود شما موانع سازمانی و فنی مانند مشکلات حقوقی و عوامل نامطلوب بشری داشته باشید. ممکن است برخیمشکلات با همکاران خارجی خود داشته باشید.

  خرداد:

  مشکلات در زندگی عشقی شما حاد تر می شود. ممکن است مشکلاتی در تماسهای کاری و فعالیت های خلاقانه شما وجود داشته باشد. تفاوت در طرح ها، عادات و سبک روشهای شما ممکن است ریشه همه مشکلات شما باشد. عدم تمایل شما به مصالحه ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلاتی در محیط کار شما شود.

  تیر:

  در این روز شما باید آخرین انرژی خود را جمع کنید و در نهایت از خط پایانی که از آن جدا شده بودید عبور کنید. به خواسته های خود گوش کن، ندای درون به شما می گوید که کادم جهت را انتخاب کنی.

  مرداد:

  امروز روز امتحان دیگری برای شما می باشد. این بار شما را تشویق می کنیم که مهارت های خود را در برخورد با مشکلات سخت به نمایش بگذارید.

  شهریور:

  به خودتان شک نکنید، شما درک درستی از آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد دارید. موانعی شما مجبور خواهد کرد که با مشکلات مالی سر و کار داشته باشید. تلاش شجاعانه شما همه چیز را تغییر می دهد.

  مهر:

  موفقیت و خوش شانسی شما تضمین شده است. این روز، یک روز خوب برای خلاقیت، سرگرمی و لذت نفسانی می باشد. با این حال، ستاره به شما پیشنهاد می دهد که محتاط باشید و زمانی را برای نتیجه گیری در نظر بگیرید. اگر شما در دام عشق گرفتار شده اید، سرخوشی و شادی عاشقانه خود را از دست ندهید. شریک زندگی تان و شما زمان کافی برای آزادی دارید.

  آبان:

  این روز، روز خوبی برای ایجاد تغییرات در فضای داخلی خانه می باشد به خصوص اگر یک زن هستید. اگر شما به تنهایی زندگی می کنید محل خود را به یک دفتر کار یا کارگاه تغییر ندهید. تنها لازم نیست که کار شما دقیق باشد بلکه باید برای خود یک فضای مناسب برای استراحت درست کنید.

  آذر:

  این روز، روز بدی برای ارتباط و آشنایی های جدیدی نمی باشد. قوانین سخت نمیتواند مانع از ارتباط دوستانه با اطرافیان شما شود بخصوص اگر شما در چت آنلاین باشید. مشکلات داخلی به جای مشکلات خارجی یک مشکل واقعی برای شماست.

  دی:

  فضای امروز مستعد ایجاد تغییراتی در خانواده شما می باشد. بعضی اتفاقات شما را به سمت تجربیات جدید یا یک خرید غیر منتظره خواهد برد. این کار را انجام دهید اگر شما می توانید با وسوسه مبارزه کنید و همچنین اگر شما کیف پول مطمئنی دارید.

  بهمن:

  قوانین سفت و سختی در این روز برای شما وجود دارد. به سمت پوچی نروید، برخی از عادات و نیازهای طبیعی خود را کنار بگذارید. در این روز ممکن است شما علاقه ی زیادی به مد و مدگرایی داشته باشید.

  اسفند:

  برای شما خوب است که از به طور موقت دایره بسته افکار خود را باز کرده و به افکار دیگران نیز نگاهی بیاندازید. شاید شما به تازگی بیش از حد محافظه کار شده اید و شما حتی آن را تشخیص نمی دهید. در اغلب موارد در پروژه های عمومی و تیمی شرکت کنید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه