جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال و طالع بینی جمعه 17 مهر 94

  مجموعه : مطالب گوناگون

  فال روزانه, فال 17 مهر 94, فال و طالع بینی, فال 94/7/17

  فال 17 مهر 94

  فروردین

  امروز به واسطه مطالعه و تحقیق، بر دانش و اطلاعات شما افزوده می شود. در نتیجه آن می توانید مهارت های بیشتری از خود را به دیگران نشان دهید. مدیر و همکاران شما این پیشرفت را می بینند و توجه آنها می تواند روی کسب و کار شما تاثیر خوبی بگذارد. از قدرت کلام خود استفاده کنید و دیگران را از ایده های خود مطلع کنید. در مسایل احساسی، تصور می کنید همه چیز رنگ باخته است و آن گرمای پیشین میان شما و فرد مورد علاقه تان وجود ندارد. باید بدانید انرژی های امروز به شما کمک می کند تا دوباره احساسات مثبت داشته باشید. با هم بیرون و به محیط های شاد بروید و از فرصت در کنار هم بودن بیشترین بهره را ببرید.

  اردیبهشت

  امروز به واسطه شرکت در کلاس های آموزشی یا سمینارهای علمی می توانید سطح دانش و اطلاعات خود را بالا ببرید. برای اینکه این اطلاعات ارزشمند را خیلی زود فراموش نکنید، حتما همه آنها را یادداشت کنید. سپس در زمان مناسب از این نوشته ها در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های خود استفاده کنید. برای اینکه در شغل خود ارتقا پیدا کنید باید ایده های نابی که در سر دارید را به زبان بیاورید و مطرح کنید. در مسایل احساسی، بهتر است کمی صبور باشید تا عشقتان از حالت بدخلقی های خود خارج شود. سپس با هم بیرون بروید لحظه های شاد و سرشار از خنده را با هم تجربه کنید.

  خرداد

  امروز به طور کلی، روز علم و یادگیری است و باید از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را بکنید تا در کارهایتان موفق شوید. امروز به علوم کامپیوتری علاقه ویژه ای پیدا خواهید کرد. این دانش همه فکر و ذکر شما را به خود اختصاص خواهد داد. به طوری که حتی اهداف آینده خود را نیز بر اساس آن برنامه ریزی خواهید کرد. ایده هایی که به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب از آنها بهره بگیرید. در مسایل عاطفی، روحیه خوبی دارید. با اینکه همه چیز کاملا معمولی است اما در کنار عشقتان لحظه های شاد و پرخنده ای خواهید داشت.

  تیر

  امروز بیشتر زمان خود را روی یادگیری علوم جدید بگذارید. یا در حوزه کاری خود تحقیق و مطالعات بیشتری داشته باشید. این مساله موجب ارتقا شغلی شما می شود. بهتر است در رویدادها، سمینارها یا برنامه های اجتماعی حوزه مورد مطالعه نیز شرکت کنید. در آنجا با افراد جدید آشنا شوید. این افراد در پیشرفت کاری شما تاثیر زیادی دارند. در مسایل عاطفی، شاید بیشتر وقتتان به کار و مسایل کاری سپری شود. این مساله می تواند شما را از عشقتان کمی دور کند. اما با کمی مدیریت زمان می توانید بیشتر در کنار هم باشید. سعی کنید نیازهای فرد مورد علاقه خود را نیز در اولویت توجهات خود قرار دهید.

  متولد مرداد :

  این روزها شما خیلی به سمت و سوی خیال پردازی کشیده می‌شوید، برای اینکه وقت‌هایی که شما زیاد درگیر کار و امور اداری نیستید افکارتان حول و حوش موضوعات خیالی و رویایی دور می‌زند. با این حال دوستان نزدیک و افراد خانواده تان بهتان اجازه نمی‌دهند به طور کامل از واقعیت فرار کنید، اما باز هم نمی‌توانند شما را به لحظه حال برگردانند. شما باید زندگی خیالی خود را با واقعیت‌های دنیای بیرون تطبیق دهید و منطقی تر رفتار کنید.

  متولد شهریور :

  در فکر و خیال بودن بدین معنی نیست که شما در رویا و خیالات خود غرق شده‌اید، اما حالا به اندازه کافی وسوسه تان می‌کند! وقتی مدام جلوی پایتان سنگ انداخته می‌شود، حفظ کردن نگرش‌های مثبت کار دشواری است. حتی ممکن است فکر کنید برای پیروز شدن در برابر کسانی که با شما مخالفت می‌کنند و بر ضدتان هستند باید سخت تر کار کنید. با همه این احوال اگر اجازه ندهید جواب‌های منفی حرکتتان را کندتر کند و اگر تمام حواس خود را روی نگرش نهایی تان متمرکز کنید، هر چیزی امکان پذیر می‌شود.

  متولد مهر :

  کارهایی که شما ماه قبل شروع کرده بودید اکنون باید جایگزین داشته‌های قدیمی ‌شما بشوند. اگر شما سعی نکنید که محرکهای خود را پنهان کنید، با آرامش و محکم حرکت کردن احساس بهتری در شما ایجاد می‌کند و می‌تواند موفقیت شما را در دراز مدت تضمین کند. هیچ کدام از حرفهایی که شما می‌خواهید بزنید از نظر دیگران غیر قابل قبول نیست.

  متولد آبان :

  نگران بودن در مورد کمبودها و چیزهایی که ندارید برای شما اتلاف انرژی به همراه دارد، اما امروز شاید شما قادر نباشید که به راحتی صداهایی که در مغزتان پیچیده را خاموش کنید. این صداها برای شما بسیار آشنا هستند. تشخیص دادن چگونگی شرایطتان در حال حاضر با گذشته متفاوت است، درحالیکه برانگیخته شدن ترسهای شما کمک می کند که فراتر از این موضوع و رو به پیشرفت حرکت کنید.

  متولد آذر :

  ممکن است امروز شما در حال تجربه کردن افزایش امواج حس عملگرایی خود باشید که به شما کمک می‌کند تا برای سیاستی که باید برای هفته آینده اتخاذ کنید خوب فکر کنید. شما اکنون فرصت‌های بسیار خوبی دارید چرا که سیاره حاکم شما عطارد مستقیم حرکت می‌کند و املاک و قلمرو از دست رفته خود را باز می‌یابد. به یاد داشته باشید که شما نیاز ندارید که همین الان به این فاصله‌ها غلبه کنید. آهسته و آرام شروع به حرکت کنید و به تدریج سرعت خود را در روزهای آینده افزایش دهید.

  متولد دی :

  در حالیکه امروز را به شکل انسانی آرام شروع کرده و مثل آدمی شجاع به پایان می رسانید، در این روز شخصیت دوگانه ای خواهید داشت. وقتی که ماه وارد برج حساس حمل می شود و درحالیکه طبیعت مبارزه جوی تان را به یاد شما می آورد، در نیمه روز فورانی از انرژی در شما به وجود می آورد. شما تصمیم گرفته اید که به زودی به معنویات نزدیکتر بشوید و عقایدتان را به دیگران تحمیل نکنید. حالت خونسردانه شما تا مدتها ادامه دارد؛ وقتی شما همین الان تصمیم می گیرید که برنامه هایتان را اجرا کنید، حداقل با آگاهی و مهربانی این کار را انجام دهید.

  متولد بهمن :

  ممکن است شما واقعا قادر باشید که یک تغییر ناگهانی را که امروز اتفاق می‌افتد پیش بینی کنید و در این زمان است که مقاومت در برابر یک تغییر غیر قابل اجتناب را رها می‌کنید. اگر اخیرا ترس از شکست داشته اید، بدانید که ممکن است آنها شما را از دیدن جنبه‌های مثبت اتفاقات روزمره و کاری بازمی‌دارند. اما این نیروی خوبی است برای سیر در ناشناخته‌ها و راهی که شما بدان وسیله آینده خود را تصور می‌کنید تاثیر زیادی بر خلاقیت شما دارد.

  متولد اسفند :

  رویدادهای غیر منتظره‌ای که در محل کار اتفاق افتاده است شما را نسبت به آینده‌تان بیمناک کرده است، اما اگر شما تازگیها سخت کار کرده باشید نباید در مورد این موضوع نگران باشید. حتی اگر شما در تنگنا قرار گرفته‌اید، تغییراتی که شما آرزویش را داشته‌اید بدون هیچ پافشاری کردنی اتفاق خواهد افتاد. وقتتان را با فکر کردن به اینکه چه کاری درست است تلف نکنید؛ حتی اگر این تحولات دقیقاً به شکلی که شما تصور می‌کرده‌اید نیستند فقط خودتان را با آنها وفق بدهید.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه