جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال روز یکشنبه 18 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  طالع بینی روز یکشنبه 18 مرداد 94

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین
  کم طاقت و کم صبر هستید. اگر مراقب نباشید اتفاقات بدی می افتد.

  اردیبهشت
  امروز دیگران نکات مفیدی را در رابطه با مسائل مالی به شما می گویند. اگر می خواهید از این نکات استفاده کنید باید خانواده رانادیده بگیرید.همه چیز به خودتان بستگی دارد. اگر با دوستان بیرون می روید مراقب خرج کردن پولتان باشید.بهتر است به جای گران قیمت نروید.

  خرداد
  بسیار شاداب هستید وتصمیم دارید کارهای بسیار مهمی انجام دهید. با این وجود، ممکن است با تصمیم گیری سختی مواجه شوید. تصمیم بگیرید، و سپس همه چیز را فراموش کنید، زیرا نباید وقت خود را صرف اتفاقات آینده کنید.

  تیر
  شما صحبت میکنید اما به نظر نمی رسد کسی گوش کند. اگر عصبانی شوید به هیچ جا نمی رسید بهتر است بنشینید و آرام و مودب صحبت کنید.

  مرداد
  ستاره ها بیانگر این هستند که این فرصتی عالی برای انجام کارهای سخت روزانه وکارهای نوکر مآبانه است. خیلی رضایت بخش تر است که آنها را از سر راه کنار بیاندازیم و آنها را از لیست کارهایتان خط بزنیم تا این که مسئولیت انجام آنها را به دوش نکشیم. به علاوه باید تصدیق کنید که از قدرت سازماندهی بالای خود احساس غرور می کنید و دوست دارید که این امر را به نمایش بگذارید.

  شهریور
  امروز فرد با سیاستی هستید.می دانید برای به دست آوردن دل دیگران چه حرفی بزنید.

  مهر
  در حال حاضر بهترین راه برای رویارویی با مشکلاتی که در روابط تان وجود دارد این است که با افرادی که مشکل دارید شروع به بحث و گفتگو کنید.فکر راجع به این موضوع ممکن است شما را بر آن دارد که بخواهید تا آن جا که امکان دارد موضوع را راحت بگیرید و این امر واقعاً قدمی مثبت است چرا که هر دوی شما امکان این را می دهد که حرف هایتان را بیان کنید وقبل از این که بفهیمد دوباره دوستان خوبی برای هم شوید.چه اتفاق خوب و جالبی!

  آبان
  بهترین فرصت برای عملی کردن نقشه های تان می باشد.اما مغرور نشوید و از کمک دیگران هم استفاده کنید.از پست چک یا خبر خوبی دریافت می کنید.اگر درخواستی دارید فقط آن را بخواهید می بینید که چه طور همه به کمک تان می آیند.

  آذر
  امروز از آن روزهائیست که اعمالمان بلندتر از صدایمان سخن می گویند. در حالیکه شخصی از آنچه برای گفتن دارید قدردان است خیلی مفیدتر بود اگر می توانیستید کمی کمکهای عملی به آنها پیشنهاد دهید. پول و زمان ممکن کم باشد ولی اگر فشاری به مغز خود می آوردید می توانستید ایده جدیدی پیدا کنید که بتوانیددر زندگی عملی ایجاد تفاوتی بکند.

  دی
  اطرافیانتان از ایده های جدیدتان باخبر هستند، این موضوع سودمند است زیرا شما احساس تنهایی می کنید. امروز از شانستان استفاده کنید و اگر کسی از شما تقاضای کمک کرد، از این که آن را بپذیرید به خودتان مغرور نباشید.

  بهمن
  در مرحله ای از زندگی قرار دارید که می توانید با اراده خود در جهت پیشبرد منافع شخصی هم از لحاظ کاری و هم از نظر مسائل شخصی اقدام کنید.شما با اعتماد به نفس اشتیاق و تخیل فوق العاده خود می توانید بر دیگران تاثیر بگذارید و اگر خودتان صاحب کار خود هستید یا شغل آزاد دارید طرز فکر مثبت شما موقعیت های شغلی جدیدی را ایجاد می کند.

  اسفند
  کسی در دور سیکل شما تشخیص داده که شما چشم به راه علاقه مندی جدید یا سرگرمی و کار و ذوقی جدید هستید و تاکنون برای این منتظر مانده است که درباره مقداری اطلاعات با شما شریک شود. این می تواند هر چیزی باشد از کار نیکو کاری تا یک کلاس هنری اما هر چه هست بایستی رسیدگی کنید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه