جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال روز چهارشنبه 24 تیر 94

  مجموعه : اخبار

  فال روز چهارشنبه 94/4/24

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فال روزانه متولدین فروردین

  مطابق با برنامه های خود پیش بروید. امروز انرژی زیادی برای انجام کارها دارید. اکنون زمان آن فرا رسیده است که از اطلاعات خود به طور بهینه استفاده کنید. در این راستا می توانید از اعتماد به نفس و احساسات قوی خود نیز کمک بگیرید. روزی پربارتر از امروز نمی توانید داشته باشید!

  پیش بینی روابط شما: اجازه ندهید که روزتان با داشتن احساس بد به فرد مورد علاقه تان به پایان برسد. امروز کمی کشمکش و تعارض دارید اما خیلی سخت نگیرید. عدم تفاهمی که امروز با نامزد خود دارید را اگر در مسیر درست هدایت کنید، ممکن است حتی باعث بهتر شدن رابطه شما نیز بشود. با هم مهربان باشید.

  پیش بینی شغل شما: درگیر مساله جدیدی شده اید. امروز تشنه یادگیری چیزهای جدید هستید. امروز بهترین زمان برای تحقیق و مطالعه، حتی بیشتر از زمان تحصیل و کارآموزی است. اشتیاق به یادگیری همه وجودتان را فراگرفته است پس آن را هدر ندهید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  شاید امروز کمی سخت برایتان آغاز شود اما بهترین زمان برای برنامه ریزی است. در مورد کارهای خود واقع بین و باملاحظه باشید. به گام های خود برای رسیدن به اهدافتان توجه کنید. وقتی شک دارید بهتر است کمی محافظه کارانه قدم بردارید. به این ترتیب، در مسیر درست قرار می گیرید و بیشتر به هدف خود نزدیک می شوید. به اهداف خود فکر کنید.

  پیش بینی روابط شما: ترکیب فعلی ستارگان نشان دهنده این است  که شمادرمورد خط مشی عشقی خود مطمئن نیستید. دو راه برای شما وجود دارد که هر دو مشابه یکدیگر به نظر می رسند. می توانید اینگونه تظاهر کنید که آنچنان علاقمند و مشتاق به این امر نیستید در حالی که مخفیانه آرزو می کنید این عشق شما را ویران کند و یا صادقانه کنار بایستید و ببینید که چه پیش می آید.

  پیش بینی شغل شما: امروز اطرافیان بر علیه شما هستند. آنها تلاش می کنند تا نشان دهند که بهتر از شما هستند، بهتر از شما کار می کنند و بگویند که همه چیز دارند و شما هیچ ندارید. خود را طعمه این سخن های بیهوده نکنید. هیچ کدام از این حرف ها صحت ندارد.

  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز حسابی خیالاتی هستید. سعی کنید به دنیای واقعی برگردید. اگر واقعی تر به اطراف خود نگاه نکنید، ممکن است بعدها با مشکل روبه رو شوید. هرچه بیشتر بلندپروازی کنید، احتمال زمین خوردن بیشتر است. بهتر است واقع بینانه به شرایط کنونی خود نگاه کنید. پیش از برنامه ریزی برای هر کاری، واقعیت های موجود را به خوبی بررسی کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز در ارتباط برقرار کردن با نامزد خود خیلی راحت نیستید. شاید افکاری همچون جدایی یا حتی شک و بدبینی ذهنتان را درگیر کند. مشکلی خاص باعث این نوع کشمکش درونی شما شده است. اگر می خواهید به رابطه خود با نامزدتان ادامه دهید باید سعی کنید با صحبت کردن، این نوع عدم اعتمادها را از بین ببرید. این روش ارزش امتحان کردن را دارد.

  پیش بینی شغل شما:شما یک الگوی مهم برای دیگران هستید. موفقیت های خود را به دیگران نشان دهید. منشاء این قدرت شما، شخصیت خوب و روح والایتان است. روح بزرگتان را به دیگران نشان دهید و مطمئن باشید آنها از شما حمایت خواهند کرد.

  فال روزانه متولدین تیر

  خیلی گزافه گویی نکنید. بهتر است کمتر دروغ بگویید! روی خود و خواسته هایتان تمرکز کنید. وقتتان را برای جلب توجه دیگران تلف نکنید. اجازه دهید وقتی شما روی اهداف و کارهای خود تمرکز کرده اید، آنها نیز به کارهای خود برسند. با لذت تمام کارهای خود را انجام دهید. با خونسردی و تمرکز می توانید روز پرباری را برای خود رقم بزنید.

  پیش بینی روابط شما: کائنات امروز مانع از یک مکالمه واقعی بین شما و نامزدتان می شود. شاید کمی گیج شوید. اگر می خواهید از این فرصت به خوبی استفاده کنید، سعی کنید احساسات خود را بیان کنید، حتی اگر نتوانید تناقض ها را از بین ببرید. هر چقدر در بیان احساسات خود قوی تر باشید و کمتر بترسید، بهتر است.

  پیش بینی شغل شما: فردی سعی می کند تا مشکلی برای شما به وجود بیاورد. به او اجازه این کار را ندهید. بسیار قوی جلوی او ظاهر شوید و به دیگران نشان دهید که نمی توانند به راحتی شما را آزار دهند.

  فال روزانه متولدین مرداد

   یک روز بسیار عالی در پیش دارید. امروز می توانید به خوبی از عهده انجام هر کاری بر بیایید. البته پیش از برداشتن قدم بعدی، مطمئن شوید که در مسیر درست قرار دارید.شما این توانایی را دارید که به قله همه کوه ها برسید، بنابراین وقت را هدر ندهید. کتانی های خود را بپوشید و راه بیفتید.!

  پیش بینی روابط شما: خیلی برایتان آسان نیست که به نامزد خود نشان دهید چقدر برایتان ارزش دارد. امروز کمی دچار تضاد درونی هستید. به همین دلیل، ممکن است شما چیزی بگویید اما نامزدتان برداشت دیگری داشته باشد. بهترین کار این است پیش از هر سخنی، عشق و علاقه خود را به او نشان بدهید.

  پیش بینی شغل شما: بهترین زمان برای حل کردن مشکلات کاری، امروز است. امروز به خوبی می دانید که چه می خواهید و چگونه باید آنها را به انجام برسانید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز یک روز جدی در پیش دارید. پس این را هنگامی که می خواهید با دوستان خود شوخی کنید در نظر داشته باشید! بهتر است در خانه بمانید و به کارهای خانه رسیدگی کنید. می توانید با باغبانی و گلکاری سر خود را گرم کنید. روحیه منظم تان شما را در انجام کارها یاری می رساند.

  پیش بینی روابط شما: در رابطه خود دچار تناقض شده اید. شما و نامزدتان به دلایل مختلفی همدیگر را درک نمی کنید. البته کمی هم با هم لجبازی می کنید. هر دو شما می توانید روی دیدگاه های خودتان اصرار بورزید اما این به بهتر شدن رابطه شما کمکی نمی کند. فقط هنگامی که سعی کنید به حرف های یکدیگر بهتر گوش کنید، مشکلات حل می شوند.

  پیش بینی شغل شما: امروز روزی است که باید روی خواسته ها و نیازهای خود تمرکز کنید. کمی خودخواه بودن هم بد نیست. این به شما کمک می کند تا روزهای آینده با اعتماد به نفس بیشتری کار  کنید.

  فال روز متولدین مهر:

  شما امروز مثل اردک مادر که جوجه‌هایش پشت سرش رژه می‌روند شده‌اید و دیگران ازتان پیروی می‌کنند!! باوجود اینکه شما قصد کرده‌اید از کسانی که دوستشان دارید حمایت کنید و هوای آنها را داشته باشید، اما بهترین کار این است که مرزهایی هم برای خود تعیین کنید، پس تمام وقت‌تان را برای سرویس دادن به دیگران تلف نکنید. وقتی را تعیین کنید که نیازهای خود را به دقت تعریف کرده و استقلال خود را نشان دهید

  فال روز متولدین آبان:

  شما معمولاً وقتی که به آینده دور فکر می‌کنید، باتوجه به کلیات و اصول مبهم کار می‌کنید. باوجود این امروز به خاطر وجود ماه برج سرطان شما وسوسه می‌شوید که حتی اگر مسأله خیالی مطرح بود بیشتر به جزئیات و ریزه کاری‌ها توجه کنید. حتی اگر برنامه‌ای ندارید که به خاطرش از خانه بیرون بروید، به تخیل خود اجازه بدهید که راهنمای سفرتان باشد! فکر کردن واقعاً بهترین روش برای مسافرت رفتن است!!

  فال روز متولدین آذر:

  حالا که وجود ماه درخشان برج سرطان باعث شده اعتماد شما از این رو به آن رو شود، وقت این رسیده که در برنامه‌های بزرگ خود تجدید نظر کنید. به جای اینکه با شجاعتی دروغین و بدون توجه به احساسات‌تان کار کنید، تفکر و تعمق درونی داشته باشید و بدون اینکه وانمود کنید که می‌دانید واقعاً چه اتفاقاتی افتاده است، در مورد تغییر دیدگاه‌هایتان راجع به موضوعات اساسی با یکی از دوستانتان صحبت کنید. شاید آنها چیزی که بهش نیاز دارید را بهتان بدهند.

  فال روز متولدین دی: 

  امروز دوستان و خانواده تان خیلی بهتان نیاز دارند و شما آنقدر صبور نیستید که بتوانید با رفتاری سیاست مدارانه احتیاجات آنها را برآورده کنید. اما به جای اینکه رفتار تندی از خود نشان دهید، ناراحتی خود از احساسات محبت آمیز را اعلام کنید. اگر به طور طبیعی ناراحتی‌های خود را ابراز کنید از میزان فشارهایی که روی دوش شماست کاسته می‌شود

  فال روز متولدین بهمن:

  هم اکنون ماه وارد برج سرطان احساسی می‌شود و خشم و عصبانیت شدت می‌گیرد. این سخن به این معنی نیست که تمام متولدین برج دلو ناراحت و عصبانی می‌شوند! بلکه به خاطر کمتر شدن تقابل ونوس و بهرام میزان تفریح و خوشی‌ای که حق خودتان می‌دانستید محدودتر می‌شود. سخن گفتن در مورد دین و مذهب و همچنین آیین‌های مذهبی در کل این هفته امری فوق‌العاده مهم است

  فال روز متولدین اسفند:

  باوجود ماه در پنجمین خانه تان- یعنی خانه تفریح و بازی- شما امروز می‌توانید بدون اینکه چیز زیادی بگویید گویا باشید! شما به سمت فعالیت‌های لذت بخش همراه با بچه‌ها گرایش پیدا کرده‌اید و نیز فعالیت‌های دیگری که نیازی به زیاد صحبت کردن ندارند. وقت‌هایی که به طبیعت می‌روید و یا زمانی که داخل خانه آرامش دارید، از تفکر کردن بیشتر از عملکرد مستقیم چیز یاد می‌گیرید

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه