جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال روز پنجشنبه 25 تیر 94

  مجموعه : اخبار

  فال روز پنجشنبه 94/4/25

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز به حمایت و توجه بیشتری نیاز دارید. نیرویی قدرتمند به سمت زندگی شما در حرکت است و سعی در برهم زدن همه چیز دارد. به بحث های بیهوده پایان ببخشید. هر چه بر مخالفت های خود بیشتر پافشاری کنید، شرایط برایتان دشوارتر خواهد شد. پبش از خارج شدن از خانه مطمئن شوید که روی احساسات خود کنترل کافی دارید.

  پیش بینی روابط شما: انتظار نداشته باشید تا بتوانید از زیر بحثی که امروز قرار است پیش بیاید، فرار کنید. امروز باید هرچه نامزدتان پیشنهاد می دهد قبول کنید. این یک موقعیت عالی برای وارد شدن به مرحله جدیدی از رابطه است.

  پیش بینی شغل شما: برنامه ریزی کنید. پیش از انجام هر کاری، به خوبی به نتیجه آن فکر کنید. از خودتان بپرسید امروز چگونه پیش خواهد رفت. در ذهن خود فیلم بازی کنید و صحنه ها را یکی یکی کنار هم بچینید و خطرات احتمالی را به صفر برسانید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  با شهامت کارهایتان را انجام دهید. طوری لباس بپوشید که گویا به دیدار یک فرد مهم می روید. خودتان را در آینه برانداز کنید و با افتخار بگویید که بسیار شیک شده اید! اعتماد به نفس داشته باشید. قدر داشته ها و معلومات خود را بدانید و به دیگران نشان دهید تا چه اندازه قوی و قابل اعتماد هستید. از اطرافیان خود تعریف و از آنها تشکر کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز موقعیت های رمانتیک خوبی پیش روی شما قرار دارد. برای یافتن فرد مورد علاقه خود می توانید به مکان های جدیدی بروید. افق دید خود را گسترش دهید.

  پیش بینی شغل شما: شما یک قدم جلوتر از اطرافیان خود قرار دارید. بنابراین، به جای اینکه در ردیف آنها قرار بگیرید، از فرصت استفاده کنید و آنها را با خود همگام کنید. صبور باشید و آنها را حمایت و درک کنید. این نوع رفتار باعث بهتر پیش رفتن کارها و خوشحال بودن همه می شود.

  فال روزانه متولدین خردادبه نیازهای خود توجه کنید. حتی می توانید کمی خودخواه باشید. برای خودتان ارزشی که شایسته آن هستید را قائل شوید. به دیگران اجازه ندهید به شما القا کنند ارزش توجهی که به شما می شود را ندارید هدایای بسیاری دارید که به دنیا تقدیم کنید، پس از نشان دادن آنها نهراسید. کمی غرور داشته باشید. دیگران بسیار خوش شانس هستند که شما را می شناسند!

  پیش بینی روابط شما: روش های مکالمه ای خود را کمی تغییر دهید و تکنیک های جدیدی به آن اضافه کنید. حتی می توانید سوال های فلسفی برای بحث کردن مطرح کنید. امروز با داشتن هر نوع مکالمه ای می توانید ارتباط عمیق تری با دیگران و به خصوص با نامزد خود داشته باشید. اگر بتوانید امروز سخنور خوبی باشید، می توانید رابطه خود را به خوبی حفظ کنید.

  پیش بینی شغل شما: همه آدم ها، قدر کارهایی که انجام می دهید را نمی دانند. به نظر شما آنها در قرون وسطی گیر کرده اند! اما به آنها فرصت بدهید و خیلی آنها را علیه خود تحریک نکنید. هر چه بیشتر تلاش کنید، آنها بیشتر در مقابل شما مقاومت خواهند کرد. کمی روشن فکر باشید.

  فال روزانه متولدین تیر

  بعد از چند روز بی حوصله گی، انرژی دوباره پیدا خواهید کرد. سرتاسر امروز احساس خیلی خوبی خواهید داشت. انرژی های مثبت و احساسات عمیقی دارید. به این ترتیب می توانید تغییرات اساسی در خود ایجاد کنید. هر کاری انجام می دهید، با شور و اشتیاق انجام دهید.

  پیش بینی روابط شما: امروز می توانید نامزد خود را از خیلی جهات بهتر بشناسید. این فرصت را دارید تا در مورد عقاید، نگرش ها و رفتارهای خود در زندگی بیشتر با هم صحبت کنید. متوجه می شوید تا چه اندازه با هم تفاهم دارید و این شما را ترغیب می کند تا بهترین کارها را برای هم انجام دهید.

  پیش بینی شغل شما: احساساتتان تحت کنترل شما هستند بنابراین راحت تر می توانید روی کارهای خود تمرکز کنید. اعتماد به نفس خوبی دارید بنابراین می توانید به راحتی به رویاهای خود شکل واقعیت ببخشید. امروز زمان خوبی برای بیان افکار و آرزوهای کاریتان است.

  فال روزانه متولدین مرداد

    از این شرایط سخت که برای خود به وجود آورده اید، دور شوید. کمی تفریح کنید، لازم نیست به عواقب آن برای کارهای دیگرتان بیاندیشید. چند ساعتی لیست کارهای خود را کنار بگذارید و به لذت های زندگی خود فکر کنید. اطرافیانتان به توجه شما نیاز دارند پس آنها را نادیده نگیرید. امروز قدرت احساسی زیادی دارید پس آن را از دیگران دریغ نکنید.

  پیش بینی روابط شما: شاید امروز به خود و نامزدتان کمی شک داشته باشید. اما این شانس را دارید تا نامزد خود را بهتر بشناسید. شما با صحبت کردن با یکدیگر می توانید درک عمیق تری از هم داشته باشید. با گوش کردن به پاسخ های او می توانید جواب شک های خود را بگیرید.

  پیش بینی شغل شما: دوست داشتید که امروز هم اعتماد به نفس دیروز را داشتید. متاسفانه، این ممکن نیست. یک نوع بی حالی و رخوت مانع از آن می شود که همچون دیروز کارهای خود را به خوبی انجام دهید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  احساسات لطیفی خواهید داشت. همه جملات شما با احساس کامل بیان می شوند. امروز این قدرت را دارید تا تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. اگر عاقل باشید، راه های مختلفی برای این منظور پیدا خواهید کرد. به آن بخشی که به تقویت نیاز دارد بیشتر توجه کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز بیش از هر زمان دیگری می درخشید. می توانید باتوجه کردن به دیگران، گوش کردن به صحبت های آنها و دادن احساس خوب به آنها، بیش از هر زمان دیگری بدرخشید. این نه تنها در روابط عادی شما تاثیر خوبی دارد بلکه منجر به یک قرار ملاقات بسیار عالی هم می شود.

  پیش بینی شغل شما: شما مثل یک پادشاه یا ملکه در صندلی قدرت خود نشسته اید! آرزوهای شما برآورده خواهند شد پس دستورات خود را جاری کنید. امروز قدرت دست شماست پس از آن لذت ببرید.

  فال روزانه متولدین مهر

  سیاره حاکم شما امروز ونوس به مرزهای سیاره کارن وارد می‌شود و شما را ازاین آگاه می‌کند که چرا نمی‌توانید همه چیز را با هم در اختیار داشته باشید. اما این اوضاع ممکن است تحمیلی باشد، ‌چرا که ترس شما از آسیب پذیری و مواجهه با خطرات باعث می‌شود که نتوانید در خیلی کارها از جمله عشق موفق باشید. رفتار دلیرانه بهترین واکنش ما نیست، بلکه ظرافت و زیرکی سیاستمدارانه بیشترین تاثیر نسبت به زور و فشار خواهد داشت.

  فال روزانه متولدین آبان

  اگرچه ممکن است شما بسیار مایل باشید که عشقی زودگذر را تجربه کنید، به خاطر این که می‌دانید لذت‌های شیرین می‌توانند برای روزهایی که احساسات تیره و تاری که می‌دانید طی روزهای آینده خواهید داشت، ذخیره شوند. اما امروز ممکن است  گیج شوید و قادر نباشید که فراتر از عادت‌های منفی همیشگی قدم بردارید. اما نگران نباشید؛ ابرها کنار خواهند رفت و آسمان صاف خواهد شد و شما احساس شادکامی‌ بیشتری خواهید کرد قبل از اینکه حتی بدانید چه اتفاقی افتاده است.

  فال روزانه متولدین آذر

  شما وسوسه شده‌اید که یک رابطه واقعی را که که در حال ایجاد شدن است را شفافیت ببخشید. شما فکر می‌کنید که تمرکز روی یک مشکل می‌تواند فقط آن را بدتر کند. متاسفانه، جلوگیری از ابراز احساسات تان می‌تواند روابط تان را صدمه بزند، پس با حقیقت روبرو شوید و احساسات خود را بیان کنید، حتی اگر در این راه بعضی ناراحتی‌ها هم بوجود بیاید. آرام باشید و کارهای شادی بخش بکنید. اگرشما کارتان را امروزانجام دهید،‌ فردا احساس بهتری خواهید داشت.

  فال روزانه متولدین دی

  اگرچه امروز به مشتاقی روزهای قبل نیستید، اما فرصتی پیش می‌آید که همه چیز به روال همیشگی خود برگردد. اکنون، حداقل،‌ می‌توانید احساس کنید که تغییری از گوشه و کنار دارد بوجود می‌آید. به جای اینکه بایستید و ببینید که بعدا چه اتفاقی می‌افتد،‌  شروع کنید و برنامه‌ای بریزید که ببینید در آینده چه کار می‌خواهید بکنید.

  فال روزانه متولدین  بهمن

  اتصال پیچیده ونوس- کارن امروز در نشان شما دیده می‌شود، و بیانگر این است که هنوز فرصت این نیست که از احساسات شدید خود که برای رهایی و آسودگی شما می‌آیند دست بکشید. شما می‌توانید با یک برخورد بچگانه با موقعیت‌های دشواری که برای بزرگترها بوجود می‌آید قضیه را فیصله دهید و این می‌تواند همه کسانی را که درگیر هستند خلع سلاح کند. فقط سعی نکنید کار خارق العاده‌ای انجام دهید. ممکن است برای کمی ‌پیشرفت راه طولانی وجود داشته باشد!

  فال روزانه متولدین اسفند

  زندگی شما همیشه با تخیلات بسیار همراه است واین می‌تواند باعث شود تلاش کنید تا آنها را تحقق بخشید یا اینکه در رویاهایتان غرق شوید.اما اکنون  تبدیل رویا و تصور به واقعیت می‌تواند با مشکلات بسیار همراه باشد چرا که شما همواره از این می‌ترسید که اهدافی که برای رسیدن به موفقیت داشتید به سرانجام نرسند. اینکه از خود بپرسید که چه می‌خواهید شروع خوبی است، اما مهمتر این است که زمان را از دست ندهید و با شجاعت پیش بروید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه