جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال روز شنبه 17 مرداد 94

  مجموعه : اخبار

  طالع بینی روز شنبه 17 مرداد 94

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فروردین
  اگر انتظار چیزی را داشته اید امروز این انتظار به سر می رسد. سعی کنید این چند روز اخیر را هیچ کاری را به پایان نرسانید شاید اشتباه کنید.

  اردیبهشت
  کارهای قانونی را انجام داده اید.هم چنین روابط خارجی و نقشه های طولانی مدت پیشرفت خوبی داشته اند.اگر می خواهید پولی به دست بیاورید متاسفانه باید بگویم که بیش از حد کار کردن لازم است و حتی به دنبال پولی که به خودتان تعلق دارد می دوید.

  خرداد
  ستارگان،‌روح شما را سبک می کنند و از نظر فیزیکی هم بسیار سلامت هستید. همکاران تمایل دارند در کنار شما باشند، شاید هم به طور اتفاقی ، ارتباط با یکی از آنها، به ارتباط عاطفی تبدیل شود.

  تیر
  شاید با عشق جدیدی روبرو شوید. اما این یک عشق واقعی نیست و تنها سر حال تان می آورد. گاهی اوقات افرادی به زندگی ما وارد می شوند که ما نمی توانیم دلیل اش را متوجه شویم. بنابراین اگر بخواهید شرایطی را عمیقاً بررسی کنید همه چیزرا خراب تر می کنید.

  مرداد
  امروز روز نشان دادن استقلالتان است و روزی است که باید کارهایی را انجام دهید که به شما اجازه می دهند برخی از ویژگی های منحصر به فرد خود را اظهار کنید. این بسیار موفقیت آمیز و لذت بخش خواهد بود. اگر همه کار را به اندازه انجام دهید و کسی را دچار شوک نکرده و هیچ احساس بدی را نیافرینید. هم چنین شما در زمینه بهبود اوضاع خانه، عقیده هایی بکر و عالی دارید.

  شهریور
  امروز به فکر تغییرات در ظاهر خانه هستید.لازم نیست وسیله ای گران قیمت بخرید می توانید وسایل کوچکی بخرید همان خودش تغییر است.

  مهر
  نگاهی به اطراف خانه تان بیاندازید که برای چه مواردی لازم است کمی پول خرج کنید.ممکن است از پس تمام کارهایی که دلتان می خواهد انجام دهید برنیاید ولی ایده خوبی است که ببینید چه چیزهایی از همه ضروری تر است و کاری راجع به آنها انجام دهید.اگر می خواهید به خرید غذاها و خوراکی ها بروید،از این که خوراکی های ضروری و اصلی را خریده و برای بعدها نگهداری کنید،لذت خواهید برد.

  آبان
  درست است که کارهای زیادی دارید اما یک نفر به کمک تان نیاز دارد.اگر از پس این کار بر نمی آیید خودتان را اذیت نکنید اول به خوبی فکر کنید و بعد بپذیرید.

  آذر
  امروز صددرصد به خود اعتقاد دارید و همینطور هم به دیگران. سوار این موج شوید و از آنجائی که شما را می کشاند بسیار خوشحال خواهید شد. با اینحال، با وجود علاقه زیادی که به چشیدن طعم موفقیت دارید، در ضمن از حال کسانی که باندازه شما خوش نبوده اند در زندگی آگاهید و این باعث می شود که درباره اهمیت قضایا درست قضاوت کنید.

  دی
  موضوعی هیجان انگیز فوق العاده خوشحالتان می کند. از دوستی قدیمی یا شخصی که مدت هاست از او بی خبرید، باخبر می شوید آن هم در زمانی که مشغول انجام کارهای روزمره هستید. از این که عمق احساستان را به یک نفر می بینید تعجب می کنید و سعی می کنید در آینده با او ارتباط بیش تری داشته باشید.

  بهمن
  ذهن شما اخیراً‌ با آرزوها و موقعیت ها اشغال شده است و شما بیشتر وقت خود را صرف صحبت با مردم و برنامه ریزی برای آینده خواهید کرد. در هر صورت حتماً‌ به دوست خود توجه کنید و او را نادیده نگیرید چون بالاخره آنها کسانی هستند که شما را در تلاش هایتان حمایت می کنند.

  اسفند
  شما چنان در وضعیت هوس باری قرار گرفته اید که دایره دوستان شما بزرگتر شده است که به نظر می رسد اگر امشب را تنها در خانه بمانید شرم است ( مایه خجالت است ) هوا هر چه باشد لطفاً‌ دعوت های اخیر را پی گیری کنید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه