جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال روز سه شنبه 23 تیر 94

  مجموعه : اخبار

  فال روز سه شنبه 94/4/23

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فال روز متولدین فروردین: 

  شما امروز احساس می‌کنید قدرت جسمانی تان ته کشیده است، در حالیکه با استراحت کردن می‌توانید تضمین کنید که انرژی تان باز می‌گردد. وقتی که اصلا دوست ندارید هیچ کاری انجام دهید، به جای اینکه به خودتان سخت گرفته و الکی سرتان را شلوغ کنید، به آنچه بدنتان بهتان می‌گوید گوش دهید! اگر قبول کنید استراحت کردن کار خوبی است، بیشتر از گذشته لذت خواهید برد. گاهی وقتها حتی برج ثور بسیار فعال نیز احتیاج دارد که زنگ تفریحی داشته باشد!!.

  فال روز متولدین اردیبهشت:

  شما دلتان می‌خواهد سبک و روش خود را داشته باشد و هم اکنون صبرتان تمام شده است. شما احساس می‌کنید خیلی سخت مبارزه کرده‌اید و فقط نتایج پیچیده‌ای برای نشان دادن تلاش‌هایتان حاصل شده است. تسلیم شدن بهتر از ادامه دادن این جنگ پوچ و بی فایده است، اما مواظب باشید شکست خوردن باعث بیدار شدن خشم و عصبانیت در وجودتان نشود. اگر هنوز فرد ناموفقی هستید، دوباره شروع کنید، آستین‌هایتان را بالا زده و گذشته را فراموش کنید

  فال روز متولدین خرداد:

  شما باید از چند نفر معذرت خواهی کنید! و یا حداقل باید قول‌هایی که بهشان عمل نکرده‌اید را اجرا کنید. حتی اگر قبلاً قصد و نیت خوبی داشتید، ولی به خاطر مشکلات عدیده از مسیر اصلی خود خارج شده‌اید. ولی بالاخره این ایام نیز می‌گذرد. تا می‌توانید وقت گذاشته و موقعیت خود را در دوستی‌های جدیدتان مشخص کنید و برای بهتر کردنشان برنامه ریزی کنید.

  فال روز متولدین تیر:

  حالا که ماه دوباره به نشانه اشک بار شما بازگشته است، شما بیش از اندازه حساس شده‌اید. اما تا موقعی که می‌توانید احساسات خود را مدیریت کنید، لزومی ‌ندارد برنامه‌های خود را به تاخیر بیندازید. اهمیت دادن به احساسات خود بدون اینکه تسلیمشان بشوید با انکار کردن آنها کاملاً فرق می‌کند. پنهان کردن حقیقت از خود خوشبختی نمی‌آورد، این کار فقط نشان دهنده جهل و نادانی نیست.

  فال روز متولدین مرداد:

  رویاهای شما امروز نسبت به همیشه خوش آب و رنگ تر شده‌اند، اما آنقدر دور از واقعیت به نظر می‌رسند که بعید می‌دانید بهشان برسید. این اتفاق موجب ناامیدی تان شده است، البته این ناامیدی زمانی به سراغتان می‌آید که نسبت به اولویت‌هایتان انتظارات غیرمعقولی داشته باشید. اگر امروز نتوانستید به اندازه‌ای که دوست داشتید سازنده باشید، خودتان را ناراحت نکنید. حتی اگر روند پیشرفتتان خیلی آرام است، باز هم در جهت رسیدن به اهدافتان کار کنید

  فال روز متولدین شهریور: 

  شما امروز احساس آسودگی و اطمینان خاطر می‌کنید، به خصوص اگر دوستان و همکارانتان حمایت‌های مخصوص‌شان را از شما دریغ نکنند. شاید قبول کردن کمک دیگران به نظر شما کار زشتی باشد! اما “بله” گفتن می‌تواند اولین قدم باشد. نشان دادن ضعف‌هایتان مرزبندی‌های بی مورد را از بین می‌برد و صمیمت بین شما را بیشتر می‌کند.

  فال روزانه متولدین مهر

  به افکار و احساسات خود سرو سامان ببخشید. امروز تمایل دارید تا در همه چیز خیلی اغراق کنید. به سیستم عصبی خود استراحت دهید و کمی آرام باشید. سعی کنید کمی بیرون بروید و قدم بزنید. مطمئن شوید کارهایی که انجام می دهید عقلانی و بر اساس برنامه هستند. پیش از ارتباط برقرار کردن با دیگران، کنترل احساسات خود را به دست بگیرید.

  پیش بینی روابط شما: شک دارید که آیا درست است در مورد رازهای پنهان خود با نامزدتان صحبت کنید! مطمئن نیستید که تا چه اندازه می توانید به او اعتماد کنید. بهترین کار این است که تا پیش از مطمئن شدن از صداقت طرف مقابل خود، در مورد رازهایتان با او صحبت نکنید.

  پیش بینی شغل شما: همه مکالماتتان با لحن تند انجام می شوند. مراقب افرادی باشید که نسبت به شما و کارتان، رفتار پرخاشگر دارند. مستقیم و رک با این افراد برخورد کنید. اجازه ندهید چنین وضعیتی ادامه پیدا کند.

  فال روزانه متولدین آبان

  امروز مراقب خانه خود از لحاظ فیزیکی و احساسی باشید! مطمئن شوید که همه قبوض را پرداخت کرده اید و اتاق خواب ها مرتب هستند. فراموش نکنید تا گرد و غبار را از روی میزها و افکار منفی را از ذهن خود پاک کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز می خواهید در مورد رابطه خود با نامزدتان کمی ریسک کنید. البته برای انجام آن کمی بیمناک هستید و با یک سری کشمکش های درونی دست و پنجه نرم می کنید. در چنین شرایطی بهتر است بر ترس هایتان غلبه کنید و به مسیر خود ادامه دهید.

  پیش بینی شغل شما: امروز دیگران اداره امور را به دست گرفته اند و بهترین کار این است که به جای جنگیدن، با آنها همکاری کنید.  به دیگران نیز اجازه کار بدهید.

   فال روزانه متولدین آذر

  بدون هیچ شک و شبهه ای به کارهایتان برسید. امروز ثابت قدم تر از همیشه هستید و می توانید کارهایتان را با قدرت ریسک پذیری بیشتری انجام دهید. بینش شما به حد اعلا رسیده است به آن شک نکنید. مطمئن شوید کارهایتان واضح و قاطع هستند. امروز قدرت بسیاری برای انجام فعالیت هایتان دارید پس قدر آن را بدانید.

  پیش بینی روابط شما: امروز به راحتی می توانید نامزد خود را گول بزنید و با احساسات او بازی کنید. حتی برای این کارهای خود بهانه های خوبی نیز دارید. کمی رحم داشته باشید. اگر واقعا نگران نامزد خود هستید، باید در مورد اینکه چرا اینگونه رفتار می کنید، صادق باشید.

  پیش بینی شغل شما: امروز بسیار شجاع خواهید بود و می توانید قدم های بزرگی در راستای کار خود بردارید. شما قوی، خلاق و با شهامت هستید. همه ملزومات برنامه های خود را تهیه و کارتان را آغاز کنید.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز نمی توانید به خوبی کاری را که در پیش دارید به انجام برسانید. بهتر است همین جا دست نگه دارید و دوباره آن را از اول مرور کنید. مطمئن شوید که برنامه ریزی درستی در مورد کارهایتان دارید. پیش از رانندگی در سرازیری مطمئن شوید که ترمزها به خوبی کار می کنند. مطمئن باشید می توانید کار های خود را به بهترین نحو به اتمام برسانید، اگر که روی آنها به خوبی تمرکز کنید و برنامه ریزی داشته باشید.

  پیش بینی روابط شما:امروز این فرصت را دارید تا به روابط خود با نامزدتان خوب فکر کنید. امروز بهترین زمان برای صحبت کردن با او درباره این است که چرا اخیرا رابطه تان خوب پیش نمی رود. حتی می توانید با هم راهی برای بازگرداندن شرایط به قبل پیدا کنید. اگر هر دو از صمیم قلب و با خلوص نیت درباره مشکلاتتان صحبت کنید، مطمئن باشید به نتایج خوبی می رسید.

  پیش بینی شغل شما: همه کارهایتان با اراده راسخ به خوبی انجام می شوند. امروز قدرت زیادی دارید پس فرصت را غنیمت بشمارید و از آن نهایت استفاده را ببرید. امروز می تواند بر دنیا غلبه کنید.

  فال روزانه متولدین بهمن
  ابتدا کارهای عقب مانده دیروز را تمام کنید. صبح برنامه ریزی، بعداز ظهر کار و شب استراحت کنید. حواستان به زمان و محدودیت های فیزیکی و فکری خود باشد. از خیلل پردازی و رویاهای خود کم کنید و سعی کنید به اهدافتان رنگ و بوی واقعی تری ببخشید.پیش بینی روابط شما: خود را زیر انبوهی از کارها پنهان نکنید. این کار به شما کمکی نمی کند. بیرون بروید و با فردی که تا حدی به او مشکوک هستید مستقیما رو در رو شوید. این کار به بهبود رابطه شما کمک می کند و در نهایت باعث می شود رابطه عمیق تر و قوی تری بین شما به وجود آید.

  پیش بینی شغل شما: اگر حتی امروز سرکار هم نباشید اما نگران کارهای خود خواهید بود. سعی کنید خیلی به آن فکر نکنید و بیشتر به خود استراحت بدهید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز را به خود استراحت دهید . سعی کنید در خانه بمانید و انرژی کسب کنید. بهترین چیز برای شما کمی زنگ تفریح است . برای فعالیت های آینده خود برنامه ریزی کنید. قوی و قاطع باشید و سعی کنید با احتیاط قدم بردارید و بی خود از کوره در نروید.

  پیش بینی روابط شما: امروز آرزو می کنید که کاش چشمتان به یک فرد خاص نمی افتاد. احساس می کنید غیر ممکن است درک کنید او از کجا آمده است و چه می خواهد. اما اگر فقط کمی نگاه خود را تغییر دهید، می بینید که هیچ چیز به آن بدی که تصور می کنید نیست.

  پیش بینی شغل شما: تصور خود از خوشحالی را دوباره تعریف کنید. شاید شما از کار خود چندان راضی نیستید. ببینید چه چیزی شما را در راستای رسیدن به اهدافتان خوشحال می کند. سعی کنید از انرژی های خود برای بهتر کردن امور استفاده کنید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه