جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال روز سه شنبه 16 تیر 94

  مجموعه : اخبار

  فال روز سه شنبه 94/4/16

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز زندگی شما سه گانه «خوب، بد، زشت» است! بچه هایتان بسیار شما را اذیت می کنند و سردرگم می شوید و به کارهای خانه نخواهید رسید. اما شب با همسر و فرزندانتان به یک گردش مفرح می روید و همه چیز را فراموش می کنید.

  پیش بینی روابط شما: امروز سرتان زیادی شلوغ خواهد بود! مدت هاست که می خواهید رازی را با نامزدتان / همسرتان در میان بگذارید اما شک دارید و نمی دانید چگونه آن را بیان کنید. تا وقتی مطمئن نشده اید، دست نگه دارید.

  پیش بینی شغل شما: پس از مدت ها در محیط کار بسیار شاد و سرحال هستید اما یادتان باشد که همه در این سطح انرژی شما نیستند! مراقب باشید این روحیه و تمایل به ارتباط با دیگران به کارتان صدمه نزند.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  با مادرتان مشاجره بدی خواهید داشت، سعی کنید با وجود همه اختلافات، احترام او را حفظ کنید اما این مشاجره باعث نمی شود که از بقیه روزتان استفاده نکنید و لذت نبرید.

  پیش بینی روابط شما: اگر منتظر یک روز رمانتیک و احساسی هستید، توی ذوقتان خواهد خورد! به جای برنامه ریزی برای آینده و غرق شدن در خاطرات گذشته و بررسی رفتارهای دیگران، سعی کنید از لحظه های کنونی روابط تان تان لذت ببرید.

  پیش بینی شغل شما: اگرچه روزهای پرفشار کاری را از سر گذرانده اید اما عوارض آن هم چنان وجود دارد و خسته هستید، با مدیرتان در این باره صحبت کنید، موثر خواهد بود.

  فال روزانه متولدین خرداد

  کاملا دچار هیجانات روحی هستید و میخواهید به همه اهدافتان دست یابید. اما با کار و فعالیت زیاد خودتان را از بین نبرید. حفظ سلامتی از همه چیز مهم تر است.

  پیش بینی روابط شما: شما و نامزدتان از لحاظ عاطفی در کنار هم ، احساس امنیت می کنید و از  وضعیت فعلی راضی هستید. شاید فکر بدی نباشد که این روزهای خوب را با یک شام رمانتیک دو نفره یا یک کار فوق العاده دیگر ، جشن بگیرید.

  پیش بینی شغل شما: ممکن است حس کنید پایین تر از جاییگاهی هستید که دلتان میخواهد باشی و لیاقت آن را دارید . دیگران نیز، زیاد کمکتان نمیکنند و حمایتی که در انتظار آن هستید را از سوی مدیران دریافت نمیکنید. تحمل داشته باشید. فرصت اثبات توانایی هایتان به زودی فرا می رسد.

  فال روزانه متولدین تیر

  اگر تمایل خود به مبارزه را آرام کنید، حال شما امروز تغییر خواهد کرد. احتمالاً بیشتر دوست دارید از زیبایی چیزی لذت ببرید، نه اینکه تلاش کنید آن را برای خودتان نگه دارید، به احساس تان رجوع کنید.

  پیش بینی روابط شما: بهترین هدیه ای که می توانید به کسی بدهید این است که بگذارید آن فرد در تصمیم گیری هایش آزاد باشد. راه برقراری ارتباط را باز بگذارید و بدین ترتیب درمی یابید که همه چیز آن گونه که باید در جای خود قرار می گیرد.

  پیش بینی شغل شما: حقیقت بالاخره آشکار می شود! به جای فرافکنی و نپذیرفتن عواقب تصمیماتی که گرفته اید، مسئولیت کارهایتان را بر عهده بگیرید و نگران امنیت شغلی تان نباشید.

  فال روزانه متولدین مرداد

   شاید حال خوبی نداشته باشید و برایتان سخت باشد که اشتیاق خود را برای آنچه قرار است اتفاق بیفتد نشان دهید. شاید بهتر باشد این برنامه را برای بعد بگذارید یعنی زمانی که برایتان پیدا کردن شادی و تقسیم آن با دیگران راحت تر باشد.

  پیش بینی روابط شما: انرژی های کائنات، شاید امروز کمک نکند که شما بهترین زمان برای تفریح و لحظات رمانتیک در خارج از خانه را داشته باشید. اما سعی کنید در مقابل تقدیر بایستید و لذت ببرید!

  پیش بینی شغل شما: احساس می کنید که در ماموریت کاری اخیر خود کم کاری کرده اید اما شک نکنید که مدیران شما نظر دیگری دارند، همیشه قضاوت های شما درست نیست.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز دچار ترس و نگرانی هستید اما نگران نباشید اتفاق بدی قرار نیست بیفتد. از یک راز با خبر شده اید که کمی ناراحتتان کرده است اما شب همه چیز تغییر خواهد کرد. مطمئن باشید.

  پیش بینی روابط شما: اگر به عشق واقعی اعتقاد دارید امروز ، روز شماست. اما به یاد داشته باشید که عاشقان واقعی از هیچ کاری دریغ نمی کنند، پس خودتان را وقف دیگری کنید.

  پیش بینی شغل شما: به ایده های خود احترام بگذارید و به درستی طرح هایتان شک نکنید. به هرحال خطا در هر کاری اجتناب ناپذیر است اما این بار بخت با شماست، موفق می شوید.

  فال روزانه متولدین مهر

  شما امروز مجبور هستید که با فردی قدرتمند مخالفت کنید، حتی اگر فکر کردن به آن هم آزارتان بدهد باید اینکار را بکنید. خوشبختانه بار اولی که با او وارد مذاکره بشوید، نسبت به آنچه که فکر می‌کردید ملایم‌تر خواهد شد. بزرگترین توانایی شما زرنگی معنوی شماست، بنابراین در برابر این تنش زیاد انعطاف ناپذیر نباشید. اگر شما انعطاف پذیر باقی بمانید و بخواهید از یک مشکل چیزی بیاموزید، درعوض به احتمال زیاد به چیزهایی که نیاز دارید خواهید رسید.

  فال روزانه متولدین آبان

  به جای انکه صبر کنید و ببینید که وقایع امروز شما را به کجا می‌برد زمانیکه بیدار شدید اول برنامه ریزی کنید. شما باید قادر باشید که بین وظایف تان تعادل برقرار کرده و آنها را برای مدت زمان کمی‌که در اختیار دارید اولویت بندی کنید. اگر نتوانید زمان تان را بدرستی مدیریت کنید ممکن است فرصت‌ها و امکاناتی که اکنون در اختیار شماست از بین بروند. خوشبختانه شما می‌توانید بوسیله متعهد بودن به برنامه ریزی که اول صبح کرده اید از این احساسات ناخوشایند جلوگیری کنید.

  فال روزانه متولدین آذر

  درحالیکه ذهن شما پر از ایده‌های خلاقانه و تصورات خیالی می‌شود و آنها به اندازه ونوس که در خانه پنجم شما همتراز با اورنوس، ستاره بخت شما، قرار دارد مطبوع هستند، امروز می‌تواند روزی کاملاً هیجان انگیز باشد. اگر شما به استراحت نیاز دارید، فکرتان را با دیدن فیلمی تخیلی یا خواندن کتاب کلاسیکی عشقی تغذیه کنید. به یاد داشته باشید به حقیقت پیوستن رویاهایتان بسیار رضایت بخش خواهد بود.

  فال روزانه متولدین دی

  تازگیها به شما فرصت ویژه‌ای داده شده است. اگر شما وظایفتان را انجام داده و منتظر هستید، باز هم باید بدانید که برای استفاده کردن از این فرصت چه کارهایی باید انجام بدهید. البته شماعاقل‌تر شده‌اید چون یاد گرفته اید از اتفاقاتی که در گذشته پیش آمده درس بگیرید. اما اگر خیلی سریع از این یافته‌های خود استفاده نکنید، فرصتی را که به شما رو آورده را برای همیشه از دست خواهید داد.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز زمان خوبی است که در میدان زندگی حاضر شوید و موقعیت دشواری را که پیش آمده به جای اینکه از آن فرار کنید تحت کنترل خود درآورید. درباره اتفاقاتی که در حال وقوع است بیندیشید؛ و بعد بر مبنای تجزیه و تحلیل‌های خود عمل کنید. طبیعتا شما آدم بسیار محتاطی هستید که هر کدام از افکار خود را اندازه گیری می‌کنید. به هر حال اکنون الان آماده‌اید که به درون استخر”کار” بپرید بدون اینکه ببینید آیا آب درون آن هست یا نه! خود را از احساسات تان جدا نکنید به خاطر اینکه آنها چیزهای زیادی دارند که بهشما یاد دهند.

  فال روزانه متولدین اسفند :

  بازگشتن ماه به نشانه شما امروز می‌تواند برایتان نگرانی به دنبال داشته باشد، اما این تشویش و نگرانی را به سختی می‌توان در ظاهر شما تشخیص داد. متأسفانه اگر شما نتوانید منشأ این نگرانی‌ها را پیدا کنید، حل کردن مشکلات سخت‌تر می‌شود. اما هنوز هم مستقیم وارد عمل شدن بهتر از این است که اصلاً هیچ کاری انجام ندهید. شما با رفتن به طبیعت زیبا، گوش دادن به موسیقی و عشق ورزیدن به دوستانتان می‌توانید روز بهتری برای خودتان ایجاد کنید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه