جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال روز دوشنبه 15 تیر 94

  مجموعه : اخبار

  فال روز دوشنبه 94/4/15

  fal-ruzane-www.jadide.ir

  فال روزانه متولدین فروردین : 

  شما طبیعتاً با تفکراتتان کاملاً هماهنگ شده‌اید، بنابراین زمانی که شما به مفاهیمی که برایتان ناشناخته است نزدیک‌تر می‌شوید احساس راحتی نخواهید کرد. دیگران می‌توانند به شما توجه کنند و شاید هم بتوانند آنچه را که شما قبلاً گفته‌اند کلمه به کلمه تکرار کنید، اما هنوز هم امکان دارد که نقطه نظرات شما را از دست دهند.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت :

  با اتفاقاتی که برایتان پیش می‌ﺁید زیادی جدی و سخت بر خورد می‌کنید زیرا خیلی از این اتفاقات ساده و معمولی هستند، نیازمند این همه تحقیق را ندارند، با این کارهای اضافی فقط خودتان را خسته می‌کنید. اجازه دهید به شما خوش بگذرد و به وقایعی که پیش می‌ﺁید لبخند بزنید. شما ریسک‌های بزرگی را در زندگی‌تان انجام می‌دهید.

  فال روزانه متولدین خرداد :

  حالا که ماه به نشانه تان بازگشته است، شما از نظر عاطفی و احساسی دیگر رنجیده خاطر نیستید. شما وقتی دوست صمیمی و یا نامزدتان دست به کارهای احمقانه می‌زند، زیاد در مقابلش صبور نیستید، اما گفتن این حرف به آنها که باید بعضی چیزها را از پیش می‌دانستند از جانب شما کار زشتی است. شاید حتی به خاطر حفظ کردن دوستی و علاقه مجبور شوید عصبانیت خود را پنهان کنید، اما وقتی نمی‌توانید نظر خود را ابراز کنید باید بهایش را هم بپردازید. فراموش نکنید شما بدون اینکه از کسی خجالت بکشید می‌توانید فرد خوب و قابل اطمینانی باشید.

  فال روزانه متولدین تیر :

  ممکن است بخواهید کمی تملق و چاپلوسی را چاشنی رابطه عشقی تان کنید اما ادامه دادن این روش برای ایجاد یک رابطه با دوام و پایدار به صلاح تان نیست. شما دوست دارید در نظر همسرتان خوب جلوه کنید و امروز به طرز شگفت انگیزی می‌توانید اینگونه باشید. اما این شانس را از دست ندهید.کوتاهترین و بهترین راه برای داشتن یک رابطه صمیمی‌و نزدیک صادق بودن است.

  فال روزانه متولدین مرداد :

  شما در حالیکه باور کرده‌اید تمام جوابها در مورد سوالهای زندگی را می‌دانید! ناگهان به سرعت می‌فهمید که اطلاعات خیلی زیادی را از دست داده اید و روند فکر شما چیز خیلی خارق العاده ای نیست!! قبول کنید؛ بین دانستن حقایق و توانایی برای داشتن دیدگاه واضحی نسبت به آینده تفاوتهای خیلی زیادی است. باهمه این احوال بدون توجه به اینکه شما چقدر باهوش هستید هنوز راه هایی برای پیشرفت کردن هست.

  فال روزانه متولدین شهریور :

  سیاره بخت شما یعنی ونوس در تلاش است توجه شما را به سمت روابط دوستانه همیشگی تان هدایت کند، در حالیکه شما تلاش می‌کنید نیازهای خود را با نیازهای فرد دیگری هماهنگ کنید. اما امروز درحالیکه رویاهای شما با واقعیات زندگی روزمره تان منافات دارند، شما در برابر افکار مبهم از پا در می‌آیید. هنوز هم ممکن است حقایق مهمی‌ را از دست دهید، بنابراین یک یا دو روز صبر کنید و بعد تصمیم نهایی خود را بگیرید.

  فال روزانه متولدین مهر

  فردی بزرگتر و باتجربه از اطرافیان شما، امروز نصیحت هایی برایتان خواهد داشت، استفاده از مشورت و نصیحت دیگران همیشه برایتان مفید بوده است. یک مسافرت در پیش خواهید داشت.

  پیش بینی روابط شما: امروز اتفاقاتی می افتد که رابطه شما و نامزدتان دوباره به روزهای خوبی که حسرت آن را میخوردید باز می گردد، قدر این لحظات را بدانید و اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.

  پیش بینی شغل شما: ایده هایی خوب و خلاقانه ای دارید اما به خاطر خجالت ذاتی تان هیچوقت آنها را بیان نمی کنید. یادتان باشد دیگران تا ایده های شما را نشنوند نمی توانند نظری بدهند، پس پیشاپیش قضاوت نکنید!

  فال روزانه متولدین آبان

  امروز شخصی از نزدیکانتان اسراری از زندگی خصوصی شما را برای دیگران بیان می کند، با او قطع رابطه کنید. دیگران به زودی به حقانیت شما پی می برند. خبرهای خوبی در حوزه مالی در راه است.

  پیش بینی روابط شما: امروز احساسات خوب و مثبتی دارید، شادی حاصل از آن را با دیگران تقسیم کنید. همسرتان / نامزدتان به شدت درگیر کار است، او را با یک هدیه غافلگیر و خوشحال کنید.

  پیش بینی شغل شما: پیش بینی و عملکردتان کاملا با هم تطابق دارد اما از امروز با بحران در کسب و کارتان روبرو می شوید که انتظار آن را نداشته اید. نگران نباشید، این زیان ها موقتی است.

  فال روزانه متولدین آذر

  برنامه سفرتان به هم خورده است و به شدت ناراحتید، سعی کنید عصر را با دوستان به کافه یا سینما بروید. به سلامتی خود اهمیت دهید و کمی ورزش کنید.

  پیش بینی روابط شما: بیشتر از هروقت دیگر درگیر رویاهایتان هستید ، بخشی از آن به دلیل اختلاقاتی است که با نامزدتان دارید، واقع بین باشید و به یک مشاور خانواده مراجعه کنید.

  پیش بینی شغل شما: می خواهید به خاطر توصیه های یکی از دوستان، شغل جدیدی را تجربه کنید، این کار قطعا اشتباه است. موفقیت او در آن حرفه دلیلی بر موفقیت شما نیست، استعدادهای متفاوتی دارید.

  فال روزانه متولدین دی

  به خاطر کار بد یکی از اطرافیان، ناراحت و گله مند هستید. بحران مالی هم دست از سرتان بر نمی دارد و  عصبی تر شده اید. وقت آن است که از پدر و مادر خود کمک بگیرید.

  پیش بینی روابط شما: لحظات رویایی و عجیب رمانتیکی را تجربه می کنید که هیچ وقت تصور آن را هم نداشته اید. مراقب باشید که این روزهای خوب سطح انتظارات شما را بالا نبرد. همیشه زندگی مطابق میل شما عمل نمی کند.

  پیش بینی شغل شما: هنگامی که سر کار هستید، تمرکز ندارید و به مشکلات خانوادگی تان می اندیشید. این روش نه تنها دردی را دوا نمی کند، بلکه باعث از دست رفتن شغلتان هم خواهد شد. پس سعی کنید مسائل را در ذهنتان تفکیک کنید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  سعی کنید از امروز بیشتر پس انداز کنید تا در شرایظ سخت آینده به مشکل برنخورید، فرزندتان مشکلاتی دارد که به شما نمی گوید، با او صحبت کنید و در کنارش باشید.

  پیش بینی روابط شما: با دوستانتان صبح خوبی را خواهید داشت و پس از مدت ها حضور در یک جمع شاد را تجربه می کنید. امروز می فهمید که نامزدتان هم به همان مشکلی فکر می کرده است که شما درگیر آن بوده اید و این امر باعث همدلی بیشتری میان شما می شود.

  پیش بینی شغل شما: احساس مثبتی دارید اما حسرت آن را میخورید که در روزهای شلوغ بی حوصله بوده اید و اکنون این حس تان کارایی خاصی ندارد. اشتباه نکنید، شما همیشه می توانید سازنده باشید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  بیماری ای که اخیرا  دچار آن شده اید، در حال التیام است و شما دوباره انرژی از دست رفته خود را به دست می آورید. به اینفکر کنید که درسی ارزشمند را در مورد اهمیت تعادل و میانه روی در زندگی و کار یاد گرفته اید. دیگر آن روش های قبلی را ادامه ندهید.

  پیش بینی روابط شما: کائنات ممکن است شما را تشویق به  رابطه با فردی کند که عشق او را در خود پرورش داده اید.هر دوی شما به جایگاهی رسیده اید که چیزهای زیادی در مورد اشتباهات و خطاهای یکدیگر میدانید،  پس انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

  پیش بینی شغل شما: امروز تغییری باورنکردنی و مثبت روی می دهد که تا سه هفته بعد کار شما را تحت تاثیر خود قرار می دهد. در طول این مدت، شما باید با وجود همه مشغله ها، نسبت به خانه و خانواده خود متعهد باشید. در صورتی که آنجا دارای ثبات باشد، در محل کار خود نیز می توانید ثبات داشته باشید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه