جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال روز جمعه 26 تیر 94

  مجموعه : اخبار

  فال روز جمعه 94/4/26

  fal-ruzane-www.jadide.ir

   فال روزانه متولدین فروردین

  مرز میان دوستی و یک رمان عاشقانه می‌تواند کمی ‌حساس باشد. حتی اگر شما در جستجوی چیز دیگری نباشید، می‌توانید از اینکه احساسات تان را در اولویت قرار می‌دهید سود ببرید. اما به این معنی نیست که کار خاصی انجام دهید یا سعی کنید تا عشق را بدست آورید.  این درس درباره این است که به خودتان اجازه دهید تمام خواسته‌های قلبی‌تان را تجربه کنید بدون اینکه بخواهید دیگران باعث بروز شادی در شما شود.

   فال روزانه متولدین اردیبهشت

  ممکن است شما وسوسه شوید که از یک درگیری شدید با یک دوست یا شریک صرف نظر کنید فقط به خاطر اینکه به طور ذاتی می‌دانید که تعاملات اخیر شما به مسیر درستی منتهی نمی‌شود. اما به این معنی نیست که روابط شما ناپایدار است؛ آن به این اشاره می‌کند که در خارج از حد و حدود خود رفتار می‌کنید. اما باید راهی پیدا کنید تا ناراحتی‌های اخیر شما را حل کرده و باعث شود شما سرکار خود برگردید.

   فال روزانه متولدین خرداد

  شما ممکن است ایده کاملا خاصی درباره آن کاری که باید بکنید داشته باشید،‌ اما نبود اعتماد به نفس درشما ممکن است امروز به کارتان آید چرا که می‌تواند باعث شود که ایده‌هایتان را با کسی دیگر تقسیم نکنید. قسمتی از مشکل شما این است که می‌ترسید نتوانید افکارتان را تماما بعمل درآورید. زمانی را صرف این کنید که بیندیشید چه می‌خواهید بگویید،  قبل از اینکه نیات خود را بروز دهید. در وهله اول به نقشه اصلی خود بچسبید،‌ و بعد قادر خواهید بود که مکالمه را به هر جایی که مایل بودید هدایت کنید.

  فال روزانه متولدین تیر

  ممکن است احساس کنید که این روزها ازحد و حدود خود تجاوز کرده‌اید و الان باید معذرت خواهی کنید وعقب نشینی کنید. اما حتی اگر بگویید متاسف هستید باز هم لازم است که روی رفتار و کردار خود تجدید نظر کنید و این سستی را تلافی کنید. شما احتمالا آنطور که فکر می‌کنید خارج ازحدود خود رفتار نکرده‌اید و به هیچ وجه نیازی نیست که درباره آن چیزی بگویید. امابرای آسیب پذیری خود چاره‌ای بیندیشید وسعی کنید آن را اصلاح کرده و خود را تقویت کنید تا برای کسی که دوستش دارید تعلقات عاطفی ایجاد کنید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  شما ممکن است امروز در رابطه با کسی که شما را به درستی نشناخته و قضاوت نادرستی کرده، عصبانی شده باشید. ناامیدی شما بیشترخواهد شد چرا که به نظر می‌رسد جدایی بین شما بیشتر شود، اما به یاد داشته باشید که اوضاع بدتر از این است که به نظر می‌رسد. به یاد داشته باشید یک فرصت جدید می‌تواند یک مشکل را حل کند و می‌تواند به موقعیت کمک کند. قدم اول را بردارید و صحبت را آغاز کنید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  شما ممکن است احساس کنید که مستحق پاداش اضافی در محل کار نیستید،‌ اما کاملا برعکس است اگر شما امروز نخواهید که از این پاداش استفاده کنید ضرر خواهید کرد. شما به سختی کار کرده‌اید، اما الان زمان این نیست که این تصور را دررابطه با پرداخت اضافی برای تعطیلات نپذیرید. این سرخوردگی خود را تمام کنید، آستین‌هایتان را بالا بزنید و به کاری برگردید که در دست انجام داشتید.

  فال روزانه متولدین مهر

  دیگران هم دوست دارند به اندازه شما سرسخت و لجوج باشند ، پس با احتیاط پیش بروید. هر چه بیشتر سعی در کنترل دیگران داشته باشید، حساسیت های بیشتری ایجاد می شود. همه چیز انگار می خواهد منفجر شود. روش های دوستانه در پیش بگیرید و همه چیز را خیلی جدی نگیرید!

  پیش بینی روابط شما: امروز مغزتان زیاد کار می کند. مشکل اینجاست که چیزی که شما می خواهید با چیزی که فکر می کنید می خواهید، دو مقوله جدا از هم هستند. شاید خودتان را گول بزنید که می دانید رابطه تان را به کجا پیش می برید. اما در حقیقت اگر آن را رها کنید می بینید که نتیجه بهتری خواهد داشت.

  پیش بینی شغل شما: کمی محافظه کار باشید. گاهی کارهای مهمی را بدون فکر انجام می دهید. درست است که بیشتر اوقات این رفتارها شما را در مسیری قرار می دهند که می خواهید بروید اما امروز، این نوع رفتار باعث به وجود آمدن مشکل می شود. آرام و خونسرد کارهای خود را انجام دهید.

  فال روزانه متولدین آبانروز بسیار خوبی را پیش رو دارید. احساسات خوبی خواهید داشت و از ارتباط برقرار کردن با دیگران لذت خواهید برد. امروز قلبتان پر از احساس و هیجان است بنابراین بهترین فرصت است تا به قول های خود عمل کنید.

  پیش بینی روابط شما: به نظر می رسد امروز نامزدتان بیش از هر زمان دیگری دوست دارد بحث کند. اما این باعث نمی شود او شما را مجبور به انجام کاری کند که چندان تمایلی به آن ندارید.

  پیش بینی شغل شما: دیگران روی شما حساب می کنند. به همین دلیل، با آنها همراه شوید و نظرات خود را با آنها به اشتراک بگذارید. با همکاری کردن در محیط کاری می توان به نتایج خوبی رسید. شما و اطرافیان، هر دو از این موقعیت سود خواهید برد.

  فال روزانه متولدین آذر

  اطرافیان از شما درخواست هایی خواهند داشت، بنابراین سعی کنید موجب خرسندی آنها شوید. لازم نیست کسی باشید که نیستید و خودتان را خیلی در شرایط سخت قرار ندهید. تا می توانید مهربان باشید اما ببینید مردم نیز جواب این مهربانی را می دهند؟! به نظر می رسد که باید کمی شرایط را متعادل کنید.

  پیش بینی روابط شما: سعی نکنید با یک بحث خاص کار خود را پیش ببرید .حتی اگر حق با شما باشد و بدانید که می تواند همه مشکلات فعلی شما را برطرف کند. از چیزی که فکر می کنید درست است حمایت کنید اما در مورد رابطه عشقی خود باید سعی کنید از روشی متفاوت استفاده کنید تا به نتیجه برسید.

  پیش بینی شغل شما: ایده های شما بسیار عالی هستند اما روش انجام آنها چندان کاربردی نیست. از روش های عملی تر استفاده کنید. پیش از کاشتن یک دانه در خاک باید درک درستی از جنس خاک داشته باشید!

  فال روزانه متولدین دی

  شاید مردم امروز تاحدی خودخواه و خودبین باشند. اما این به این معنی نیست که شما هم همین طور رفتار کنید. به دیگران اهمیت کار گروهی را یادآوری کنید. همه ما باید تک تک وظایف خود را در اجتماع به خوبی انجام دهیم. شما این توانایی را دارید تا این تعادل را به وجود بیاورید. هر کاری می توانید انجام دهید تا همه چیز سر جای خودش باشد.

  پیش بینی روابط شما: امروز متوجه خواهید شد که صحبت کردن می تواند در به وجود آمدن تعهد عمیق تر با نامزدتان به شما کمک شایانی بکند. صحبت کردن با هم این فرصت را به شما می دهد تا بهتر در مورد آینده و برنامه هایتان فکر کنید.

  پیش بینی شغل شما: شرایط امروز برای شما و کارتان بسیار مناسب است. دیگران از شما حمایت خواهند کرد. در مواقعی که در مشکلی گرفتار می شوید می توانید روی آنها حساب کنید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز نمی توانید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید. اما اگر مثل همیشه در مسیر اتفاقات پیش بروید، شاید برایتان کمی سرگرم کننده باشد. سعی نکنید تا در بازی دیگران گرفتار شوید. ممکن است اتفاق های مختلفی در اطراف شما رخ دهد اما چندان به آنها اهمیت ندهید و به سلامت از آنها عبور کنید. شاد و بانشاط باشید و زیاد به عمق قضایا فکر نکنید.

  پیش بینی روابط شما: اگر می خواهید به عمق مشکل خود و نامزدتان پی ببرید، بهتر است چهارچوب داوری خود را کمی گسترش دهید. امروز این فرصت را دارید تا در مورد محدودیت های رابطه خود با یکدیگر صحبت کنید و با عبور از جزئیات بی ارزش به واقعیت های ارزشمند برسید.

  پیش بینی شغل شما: کارفرمایتان امروز حسابی حواسش به شماست و کارتان را زیر ذره بین برده است. بسیار مهم است که امروز بهترین قدم های خود را بردارید و خودی نشان بدهید.

   فال روزانه متولدین اسفند

  همه چیز برای شما خوب پیش می رود. با انرژی زیاد حرکت کنید و اجازه ندهید چیزی سر راهتان قرار بگیرد. منظور این است که برای آن چیزی که می خواهید، بجنگید. امروز احساساتتان بسیار قوی است.

  پیش بینی روابط شما: امروز این شانس را دارید تا با دوستان جدیدی آشنا شوید. اگر به دنبال یک قرار ملاقات رمانتیک هستید، می توانید آن را در مکان های ورزشی یا جاهایی که افراد به طور گروهی با هم کار می کنند، پیدا کنید. شما باید با دیگران سر صحبت را باز و با آنها معاشرت کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

  پیش بینی شغل شما: مشکلی که یکی دو هفته پیش از عهده آن برنیامدید، باز امروز به سراغ شما خواهد آمد. ناگهان با شرایط سخت و چالش بزرگی روبه رو خواهید شد. اشتباه خود را قبول کنید و به دنبال راه چاره باشید. به هیچ عنوان سهم خود در به وجود آمدن این مشکل را انکار نکنید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه