جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • فال روزانه تمام ماه ها در چهارشنبه 9 دی 94

  مجموعه : مطالب گوناگون

  فال روزانه, فال و طالع بینی, فال 9 دی 94, فال نهم دی 94, فال روزانه 9 دی 94, طالع بینی 9 دی 94, فال 94/10/9, فال 9 دی 1394, فال روزانه 9 دی 1394

  education_wheel

  فروردین

  امروز حواستان به حساسیت های خود باشد. شما بیش از اندازه به همه جزئیات گیر می دهید و این مساله فقط موجب آزار خودتان خواهد شد. سعی کنید همه چیز را خیلی آسان بگیرید. احتمال اینکه با افرادی که ارتباط نزدیک دارید دچار مشکل بشوید زیاد است. اما باید کنترل رفتار خود را داشته باشید. اگر نیاز به حمایت اطرافیان دارید، این را علنا تقاضا کنید. هیچی از ارزش شما کم نمی شود، بلکه دیگران خیلی بهتر می توانند حس و حالتان را درک کنند. چون خیلی ارتباط هایتان امروز خوب نخواهد بود بهتر است در خانه بمانید و سر خودتان را با فیلم یا کتاب گرم کنید. اگر در رابطه هستید، برای اینکه سوبرداشتی نشود، در مورد بی حوصلگی خود توضیح دهید.

  اردیبهشت

  یکی از دوستان شما امروز به کمک نیاز دارد. این شما هستید که می توانید به او کمک کنید. لازم نیست همه کارهای او را به عهده بگیرید، همین که حمایت و پشتیبانی خود را به او نشان دهید کافی است. در فضای مجازی نیز می توانید حس و حال خوبی که امروز دارید را با بقیه هم به اشتراک بگذارید. با پست ها یا ویدئوهای شاد و ارزشمند، به دوستان خود پیام محبت خود را برسانید. در جمع های دوستانه شرکت کنید. امروز این فرصت را دارید تا ابرهای کدورت میان خود و عشقتان را از بین ببرید و آغاز تازه ای با هم داشته باشید.

  خرداد

  امروز می توانید به دیگران کمک کنید. حس های شما خوب و انرژی هایتان زیاد است. در جمع دوستان به فردی که به حمایت شما نیاز دارد، توجه بیشتری نشان دهید. طوری رفتار کنید تا اطرافیان بدانند حامی آنها هستید. این کمک های مهربانانه، به خودتان انرژی مضاعف می دهد. همیشه انرژی جمع بیشتر از یک نفر تنهاست. با اینکه حساسیت های روحی شما امروز زیاد است، اما توان کنترل و مدیریت رفتارهای خود را دارید. اگر در زندگی عاطفی با عشقتان کمی اختلاف دارید، امروز هیچ کاری نکنید و حرفی نزنید. بیشتر روی برنامه ریزی برای ۱۰ سال آینده زندگی خود متمرکز باشید. به جای مسایل احساسی، با شریک عاطفی خود در مورد کار و کمک فکری گرفتن از او حرف بزنید.

  تیر

  امروز از همان ابتدای صبح، حس بسیار خوبی به زندگی خواهید داشت. احساس می کنید در مسیر درست قرار دارید و همه آرزوهای شما به تدریج در حال برآورده شدن هستند. این حس خوب خود را به اطرافیان نیز منتقل کنید. اگر در میان دوستان کسی هست که به کمکتان نیاز دارد، حتما از او حمایت کنید. برای آینده، چشم انداز بزرگی ترسیم کنید. بدانید هر چه در ذهن می سازید را می توانید به واقعیت بدل کنید. پس بهترین ها را برای خود بخواهید. به زندگی دونفره و عاشقانه خود هیجان بیشتری ببخشید. با همدیگر دوستان جدید پیدا کنید. به مکان های تازه بروید. اگر مجرد هستید نیز احتمال دارد در میان تفریح با دوستان با فردی که برایتان جذاب است، آشنا شوید.

  مرداد

  امروز مسایل زندگی کمی مرموز پیش می روند. یعنی دید درست و شفافی به مسایل و رویدادها ندارید. این مرموز بودن در مسایل مالی بیشتر نمود دارند. اما خیالتان راحت باشد که هیچ اتفاق عجیبی در حال روی دادن نیست. با کمی مطالعه و پرسو جو، می توانید از همه آنها سر در بیاورید. بهتر است برای آسایش خودتان هم که شده، از اطرافیان برای همکاری و همفکری کمک بگیرید. به ندای درونی قلب خود هم اعتماد داشته باشید. با اینکه شاید کمی حساس باشید، اما توان تصمیم گیری درست را دارید. امروز به خوبی انرژی های خوب اطرافیان را جذب می کنید. به همین واسطه، با عشقتان از این فرصت برای رفع کدورت های استفاده کنید.

  شهریور:

  هم اکنون وقت سر کار رفتن است، اما این اتفاق آن چیزی نیست که شما در ذهنتان مجسم می‌کردید. کارهایی که شما طی چند روز گذشته شروع کرده بودید تغییرات شگفت انگیزی می‌کند، بنابراین خیلی مهم است که بتوانید انعطاف پذیر باشید. اگر روشی که قبلا به کار می‌گرفتید دیگر به خوبی گذشته کارآیی ندارد، لازم است که حتما نگرش نو و جدیدی داشته باشید. باوجود اینکه وسوسه می‌شوید که به توانایی تحلیل گرایانه خود اتکا کنید، اما بدون اینکه در مورد عملکرد خود قضاوت کنید، از حسی کارکردن و در لحظه حال بودن نترسید!

  مهر:

  شما جهش و تغیرات ناگهانی مثبتی داشته‌اید، اما هنوز هم لازم است که به خودتان اجازه بدهید تا چند روز وظایف منظم روزانه تان را کنار بگذارید. خوشبتانه شما تا بحال توانایی این را پیدا کرده‌اید که بیشتر از کارهای مربوط به خانه و خانواده برای شناخت و ابراز کردن وجود خود زمان صرف کنید. اما این رفتاری همه جانبه و دائمی نیست. پس قبل از اینکه با حرفه‌ها و شغل‌های جالب و هنری به دنبال لذت و تفریح بروید، اصول نیازات و الزامات را تحت پوشش قرار دهید.

  آبان:

  امروز خیلی دلتان می‌خواهد که کارهایتان را به کنار نهاده و به فکر پیدا کردن تفریح و سرگرمی ‌لذت بخشی باشید. اما مسئولیت‌های تان خیلی زیاد است و شما واقعا قادر نیستید ازشان فرار کنید. به همان اندازه که امروز احساس ناامیدی و یاس می‌کنید، تضیمن می‌کنیم که با استراحت کردن این حالت زیاد دوام نمی‌آورد. بهترین کار این است که از تفریح کردن صرف نظر کرده و به کارهایتان برسید. شما بعدها هم وقت کافی برای تفریح کردن پیدا می‌کنید.

  آذر:

  ظاهرا امروز نسبت به گذشته راحت‌تر می‌توانید برنامه‌های خود را سازمان دهی کرده و دست به کار شوید. این سخن بدین معنی نیست که شما از تمام مسئولیت‌ها فارغ هستید، بلکه هم اکنون توانایی بیشتری دارید و می‌توانید بدون اینکه درقید و بند محدودیت‌های افراد دیگر گیر کنید به حرکت خود ادامه بدهید. از آزادی‌ها و اختیارات جایگزین استفاده کنید، اما از حقوق و مزایای جدید خود سوء استفاده نکنید، وگرنه آزادی و استقلال‌تان خیلی سریع تر از وقتی که پدیدار شده بوید، ناپدید و نابود می‌گردد.

  دی:

  نشان دادن ابتکار و یا کارهایی که پیش از این شروع کرده بودید شاید در میزان موفقیت شما تاثیری نداشته باشد. یکی از بخش‌های ساخت و ساز توانایی‌های شغلی، ذات وجودی شما را هم درگیر کار می‌کند، که در مورد افراد دیگر شاید این گونه نباشد. ولی روی دیگر سکه فرق می‌کند!! چرا که بسیار مهم است که شما دوباره کاری نکرده و دوباره همان کارهای قلبی را انجام ندهید. انجام دادن کارهای بیش از حد غیر متعارف باعث می‌شود مردم احسااحس راحتی نکنند. پس سعی کنید در همه احوال میانه رو باشید.

  بهمن:

  حالا ماه به نشانه شما بازگشته است و در حالیکه احساسات شما از جایی به جای دیگر تغییر می‌کنند به سختی می‌توانید بشناسیدشان. خوش بینی و هیجان بهتان راهی را نشان می‌دهد که ترس از تغییر کردن را برای همیشه نابود کنید و سسپس پله‌های ترقی راطی کرده و به مراحل بعدی روید. پس قبل از اینکه انرژی تان فروکش کند، شور و شوق خود را حفظ کنید.

  اسفند:

  شما همچنان در حال تلاش هستید و می‌خواهید بین واقع بینی نسبت به خود و نیز آنچه که افراد دیگر ازتان انتظار دارند. اما اگر آنچه که حس می‌کنید با آنچه در زمان حال اتفاق می‌افتد هماهنگی نداشته باشد، عمل کردن بر اساس تفکرات‌تان سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. بادقت به صدای درون خود گوش دهید، اما فعلا در مرد هیچ موضوع مهمی تصمیم نهایی نگیرید. شما هنوز وقت زیادی دارید که بتواند دست به کار شوید.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه