جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • عکس های بینظیر از دنیای حیوانات و انسان

  مجموعه : عکس حیوانات , گالری عکس
  یوانات بر اساس غریزه یک حیوان دیگر را شکار می‌کنند و یا حتی به موجودی دیگر محبت می‌کنند. اما عمق محبت برخی از جانوران آن‌قدر زیاد است که شاید ما به آن‌ها غبطه بخوریم!

  دو سگ دوست داشتنی پشت میله‌ها هستند. آن‌ها برای اینکه هیچ سرپرستی ندارند و یا برای رهایی از دردهای غیرقابل درمانشان به زودی مرگ آسان یا اوتانازی را تجربه خواهند کرد. کِیرا و کالا یکدیگر را بغل کرده و دیگر مهلتی ندارند. در فاصله‌‌ای که آن دو سگ پشت میله‌ها نگهداری می‌شدند، شخصی از یک موسسه خیریه آمد و عکس آن‌ها را در صفحه فیسبوکی‌شان منتشر کرد: «من کالا هستم و این هم دوستم کِیرا است. ما اینجا خیلی ترسیدیم. کارکنان اینجا هم دیدند که ما چقدر ترسیده‌ایم، اما گفتند که امروز روز آخر زندگی ما است. کِیرا می‌داند چه خواهد شد. می‌توان ترس را از چشمان او خواند.» این عکس به سرعت تاثیر خود را گذاشت و تنها دو ساعت و شش دقیقه پس از انتشار عکس، توسط شخصی به سرپرستی گرفته شدند.


  احساسی از دنیای حیوانات

  یکی از کاربران توییتری عکس را از دودلداگ منتشر کرد. دودلداگ یک کانگوروی یتیم است. هیچ یک از اعضای خانواده‌اش در کنار او نیستند، به همین دلیل او خرس عروسکی خود را به آغوش می‌کشد. این عکس زیبا بالای 3000 بار دیگر در این شبکه همرسانی شد.


  احساسی از دنیای حیوانات

  دلیل شهرت کوین ریچاردسن این است که جانوران درنده مانند شیرها و کفتارها هم با او مهربان هستند! دو شیر که الان ده سال دارند، از کودکی همراه او بوده‌اند. ریچارد برای آن‌ها جای مادرشان بوده و حالا دوست صمیمی آن‌ها محسوب می‌شود. ریچارد هر وقت نام آن‌ها را صدا می‌زند، آن دو شیر به سرعت سمت او آمده و با او بازی می‌کنند.


  احساسی از دنیای حیوانات

  عکس زیر در سال 2007 منتشر شد و همان موقع به این شکل مطرح شد: «چگونه یک کودک را در چهار مرحله بغل کنیم.»

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  جیل هارنس این عکس را در باغ وحش سن دیگو گرفت. او می‌گوید که نمی‌داند فیل‌ها دارند یکدیگر را به آغوش می‌کشند یا دارند با یکدیگر دست می‌دهند؟

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  به نظر می‌رسد که لقمه ماهی‌ها (Stingray) هم به انسان علاقه داشته باشند. یکی از گردشگران به مناطق شمالی گرند کایمن رفت و ناگهان صاحب یک دوست صمیمی شد! او می‌گوید این بهترین عکسی است که تاکنون گرفته است.

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  گفته می‌شود که فیل‌ها قبل از خواب حتما باید به آغوش کشیده شوند. دانشمندان تاکنون توضیحی برای این رفتار فیل‌ها ارائه نکرده‌اند، اما گفته می‌شود که ممکن است فیل‌ها تا چند ساعت در انتظار یک آغوش بمانند و سپس بخوابند.

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  خرس قطبی و گرگی به طرزی مشکوک با هم انس گرفته‌اند! مشخص نیست که این لحظه مربوط به قبل از شکار است یا خیر.

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  دوستی میرکت‌ها (Meerkat) هم در نوع خود جالب است!

  احساسی از دنیای حیوانات


  کوچیتا تنها هفت ماه دارد و در باغ‌وحش لندن نگهداری می‌شود. او مادرش را از دست داده و این عروسک را به جای مادرش بغل می‌کند.

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  پاندای احساسی پای شخص نگهدارش را بغل کرده است.

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  اسب این دختر را بغل کرده است. آن‌ها مدت‌ها است که با هم بزرگ شده‌اند.

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  یک بچه خرس یتیم عروسک شبیه خود را به آغوش کشیده است. این خرس در باغ وحش اورگن نگهداری می‌شود و اصلا دوست ندارد کسی عروسک را از او جدا کند. این خرس سیاه چند ماه پیش توسط یکی از مسئولان باغ وحش پیدا و به اینجا آورده شد.

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  دو بچه ببر در دستان یک اورانگوتان جا خوش کرده‌اند.

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  هیچ حصاری نمی‌تواند مانع ابراز محبت شود.

   

  احساسی از دنیای حیوانات

  منبع: فرادید

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه