جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • عکس مارال فرجاد و کاظم بلوچی + بیوگرافی مارال فرجاد

  مجموعه : بیوگرافی , بیوگرافی بازیگران , عکس های خفن و جدید 2017 بازیگران زن , گالری عکس

  عکس مارال فرجاد و کاظم بلوچی, بیوگرافی مارال فرجاد, زندگینامه مارال فرجاد, عکس های جدید مارال فرجاد, تصاویر مارال فرجاد, مارال فرجاد

  مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد و خواهر مونا فرجاد بازیگر می‌باشد. او متولد آبان 1361 در تهران می باشد. فرجاد دوره بازیگری را در کلاس‌های استاد سمندریان را گذرانده‌است.

  وی بازی را در ۳ سالگی با تله‌تئاتر “من هستم، اما یک سیاه” به کارگردانی اسماعیل شنگله در تلویزیون آغاز می‌کند.

  چندی بعد در سال (۱۳۷۰) پا به عرصه‌ی نمایش می‌گذارد و همراه پدرش در تئاتری به کارگردانی مجید جعفری به ایفای نقش می‌پردازد.

  فیلم شناسی

  مارال فرجاد فارغ‌التحصیل رشته عکاسی است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد.این هنرمند در فیلم‌هایی چون «شام عروسی» (۱۳۸۴)، «پسران آجری» (۱۳۸۵) و «دوشیزه باران» (۱۳۸۶)؛ و مجموعه‌هایی نظیر «کت جادویی» (۱۳۷۸-۱۳۷۷)، «عملیات ۱۲۵» (۱۳۸۷)، «خاتون» (۱۳۹۳) و «ساعت صفر» (۱۳۹۴) به نقش‌آفرینی پرداخته‌ است

  سینمایی

  دوشیزه باران (۱۳۸۶)
  پسران آجری (۱۳۸۵)
  شام عروسی (۱۳۸۴)

  تلویزیونی

  عملیات ۱۲۵ (۱۳۸۷)
  کت جادویی (۱۳۷۸-۱۳۷۷)
  خاتون (۱۳۹۳)
  ساعت صفر (۱۳۹۴)

  مارل فرجاد و کاظم بلوچی :

  55435435مارال فرجاد

  نظر مارال فرجاد در مورد حجاب: حجاب در اسلام برای یکسان سازی همه زنها با یکدیگر است

  مارال فرجاد هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون معتقد است: اسلام همیشه به زن نگاه حمایتی داشته و زن پشت و پناه مرد بوده است. از نظر حجاب و عفاف هم اسلام نگاه ابزاری و تجارتی به زن ندارد. یعنی همیشه اینگونه بوده که افراد براساس جنسیت و چهره زیبا انتخاب نمی شوند بلکه بخاطر انسانیت برگزیده می شوند و در جایگاه اجتماعی قرار می گیرند. به نظر من چنین نگاهی از سوی اسلام به زن به این دلیل بوده که از زن ها استفاده ابزاری نشود و به همین دلیل همیشه به حجاب حرمت گذاشته شده است. این نگاه، نگاه اسلام به جایگاه زن است اما نگاه غرب به زن نگاه ابزاری است و بیشتر در زمینه هنرپیشه ها و مانکن ها این نگاه به وفور به چشم می آید.

  اما نکته مهم این است که ما آنگونه که شعار می دهیم پایبند به اصول اسلامی نیستیم. برای نمونه  متاسفانه در خیلی از جاها ، افراد بر اساس چهره و کسانی که آرایش می کنند انتخاب می شوند به همین دلیل  هم به این مقدار  که در ایران لوازم آرایشی استفاده می شود در غرب استفاده نمی شود. اسلام حجاب را قرار داده که همه زن ها یکسان باشند و اگر قرار است زن ها به خودشان برسند باید این امر در منزل و برای همسر اتفاق بیفتد چراکه نگاه اسلام نگاه بازاری و جنسیتی نیست اما متاسفانه بعضی مواقع در جامعه ما چنین چیزی رعایت نمی شود.فرانسه مهد تولید لوازم آرایش در دنیاست اما آمار نشان می دهد کمترین مصرف تولید این مواد در همین کشور فرانسه است.

  من معتقدم که زن ها باید به این فرهنگ برسند که به خودشان نگاه ابزاری نداشته باشند و نه بخاطر زیبایی و آرایشی که می کنندمورد توجه قرار گیرند. ما ادعا می کنیم که مسلمانیم اما در جامعه ما برخی خانم ها وقتی صبح از خواب بلند می شوند همه دغدغه شان این است که یک ساعت جلوی آینه باشند، آیا واقعا این نگاه اسلام به زن است؟

  البته باید این نکته را هم بگویم که بخشی از این مشکلات به سو استفاده برخی از آقایان باز می گردد و بانوان بعضا مجبور به چنین کارهایی می شوند. برای نمونه بخش های خصوصی برای استخدام خیلی به این چیزها اهمیت می دهند.

  با همه این تفاسیر به هر حال تقریبا شرایط نسبی و امنی فراهم شده برای اینکه ما احساس آرامش کنیم. سینمای ایران اینگونه نیست که مثل غرب حتما نگاه تجاری به زن داشته باشد و به هنر فرد و استعدادهای فرد توجهی نشود.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه