جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • علی افشار; نقش امین در کیمیا و پسر کارگردان کیمیا

  مجموعه : اخبار , دنیای بازیگران

  علی افشار, نقش امین در کیمیا, پسر کارگردان کیمیا, عکس علی افشار

  علی افشار بازیگر مجموعه تلویزیونی «کیمیا» در خصوص ایفای نقش خود در این مجموعه 110 قسمتی گفت: امین پسری انقلابی است که بخش عمده از زندگی‌اش را برفراخور حضورش در یک خانواده مذهبی سپری کرده، بیشتر از سن خودش زندگی کرده است. همچنین کارها و تصمیماتی می‌گیرد که از بحث توانایی‌اش بیشتر است و در بسیاری از جاها دیده‌ایم و می‌بینیم که جسارت به خرج می‌دهد.

  وی ادامه داد: امین شخصیتی است که همراه با کیوان و به دلیل همسایگی‌اش با خانواده پارسا درگیر دردسرها و قصه‌های کیمیا می‌شود.

  افشار توضیح داد: سن و سال و کارهای جسورانه‌ای که شخصیت امین انجام می‌داد را با توجه به سن و شخصیت خودم می‌توانستم درک کنم و با او ارتباط برقرار کردم که خیلی از من علی افشار فاصله نداشت.

  بازیگر مجموعه تلوزیونی «کیمیا» افزود: در کل شخصیت امین برای من فقط دوره‌ای زمانی‌اش متفاوت بود و فقط خود را با کاراکتر امین در آن برهه زمانی بازی کرده‌ام.

  وی در خصوص حضورش در سریال 110 قسمتی «کیمیا» خاطرنشان کرد: حضور من در مجموعه تلویزیونی «کیمیا» اتفاقی غیرمنتظره بود به صورتی که من تا دقیقه 90 مشخص نبود، در «کیمیا» بازی می‌کنم یا نه! و آشنایی‌ام با فیلم‌نامه و قصه‌های کیمیا به طور مختصری تعریف و خوانده شد.

  علی افشار, نقش امین در کیمیا, پسر کارگردان کیمیا, عکس علی افشار

  افشار در ادامه اظهار داشت: اگر هر کسی جزء پدرم آن را به من پیشنهاد می‌داد، به احتمال زیاد قبولش نمی‌کردم.

  وی به همکاری خود با جواد افشار اشاره کرد و گفت: ایفای نقش در سریال «کیمیا» همکاری چهارم و یا پنجم من با پدرم بود و پیش از این فیلم‌های بسیاری را با پدر بازی کرده‌ام و همچنین با همکاری پدرم بود که در اولین کارم وارد سینما شدم.

  افشار در ادامه گفتگو خود با باشگاه خبرنگاران جوان، پیرامون مجموعه 110 قسمتی «کیمیا» افزود: مجموعه 110 قسمتی «کیمیا» روایتگر زندگی دختری به نام کیمیا است که در حماسه تاریخی را در کنار جریانات و مشکلات این دختر به تصویر درمی‌آورد و قراری نبوده که بیشترین نگاه خود را بر حوادث دوران انقلاب، دفاع مقدس و یا دیگر برهه‌های تاریخی کند.

  وی تأکید کرد: سریال «کیمیا» تنها زبان راوی داستان زندگی کیمیا و تمام اطرافیانش است.

  بازیگر بلندترین سریال ایرانی در خصوص نقش قهرمان «کیمیا» یادآور شد: شخصیت کیمیا فردی طبیعی و معمولی است که از بطن همین اجتماع به وجود آمده است، قرار نیست قهرمان باشد، فقط کیمیا آدمی است که در میان دیگر شخصیت‌ها گزینش شده و داستان زندگی‌اش روایت می‌شود.

  علی افشار, نقش امین در کیمیا, پسر کارگردان کیمیا, عکس علی افشار

  وی درباره‌ی همکاری خود با بازیگران مطرح سینما و تلویزیون در سریال «کیمیا» گفت: در تمام دوسالی که با عوامل و بازیگران مجموعه تلویزیونی «کیمیا» بودم، مانند یک خانواده، همانند خانواده نکونام و پارسا کنار هم زندگی کردیم و از تک تک لحظات لذت بردم و در لحظه لحظه‌اش از بازیگران بزرگمان در سریال «کیمیا» نکات بسیاری را آموختم.

  بازیگر سینما و تلویزیون در پایان درباره‌ی حضورش در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: در حال حاضر آخرین کار خود را با نام «اروند» ساخته‌ی آقای آذربایجان راهی جشنواره‌ی فیلم فجر کرده‌ایم.

  گفتنی است؛ مجموعه تلویزیونی «کیمیا» به عنوان اولین سریال 100 قسمتی ایران هرشب ساعت 21:30 دقیقه به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی برروی آنتن شبکه دوسیما می‌رود.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه