جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • طلاق امین حیایی و همسرش؟!

  مجموعه : اخبار , دنیای بازیگران

  طلاق امین حیایی و همسرش؟, طلاق امین حیایی, امین حیایی

  طلاق امین حیایی و نیلوفر خوش خلق را تکذیب می کنند

  امین حیایی و نیلوفر خوش خلق شاید شایعاتی را که درباره جدایی شان مطرح شده نشنیده باشند، شاید هم این خبر به گوش شان رسیده باشد و این بار هم حیایی ترجیح داده سکوت کند. او قبلا هم گفته بود که خودش را درگیر حاشیه ها نمی کند.

  همه چیز از یک عکس شروع شد؛ عکسی در وایبر، تلگرام و دیگر صفحه های اجتماعی دست به دست شد تا خبر سومین ازدواج امین حیایی همه جا پخش شود. در این عکس حیایی در کنار عروس خانمی بود که هیچ شباهتی به همسر او، نیلوفر خوش خلق نداشت.

  آنهایی که بی خبر از اصل ماجرا بودند، با تعجب از دلیل جدایی حیایی و خوش خلق می پرسیدند، بعضی ها از ازدواج های بی سرانجام در ایران و بخصوص جامعه هنری انتقاد می کردند و عده ای هم از امین حیایی ایراد می گرفتند که چرا ازدواج سوم؟

  در این میان افرادی هم بودند که می دانستند عکس کجا و کی گرفته شده و توضیح هم دادند که این عکس ربطی به ازدواج خود حیایی ندارد و مدت ها قبل در مراسم ازدواج برادر حیایی گرفته شده است. به نظر می رسید که این توضیحات همه را قانع کرده باشد اما آنهایی که به شایعه و شایعه پراکنی علاقه خاصی دارند، بی توجه به این توضیحات دنبال دلیل جدایی حیایی و خوش خلق بودند.

  البته شاید آنها هم حق داشتند که ازدواج سوم حیایی را باور کنند. حیایی از اوایل دهه 70 که می گویند ثریا قاسمی استعدادش را کشف کرد و وارد سینما شد، صحبت زیادی درباره زندگی شخصی اش نکرده است و هر وقت هم شایعه ای بوده، حاضر نشده توضیحی بدهد.

  هنوز هم کسی اطلاعات زیادی از ازدواج اول او ندارد. بعضی ها می گویند نیلوفر خوش خلق اولین و آخرین همسر او بوده، اما مدت هاست که حرف ازدواج اول حیایی است؛ ازدواجی که هر چند طولانی نبوده اما برای حیایی یک پسر داشته.

  بعضی از سایت ها او را به نام دارا معرفی کرده اند و عکسی هم از پدر و پسر در کنار هم منتشر کرده اند.

  همسایگان حیایی هم در لواسان پسر هفده هجده ساله ای را در کنار امین حیایی دیده اند که رفت و آمد زیادی به خانه او دارد. زمانی هم که حیایی با خوش خلق ازدواج کرد، همه غافلگیر شدند.

  هر چند گفته می شود  آنها مدت ها قبل از ازدواج با هم آشنا بودند و رفت و آمد داشتند ولی در فیلم دست های آلوده بود که نیلوفر به عنوان همسر امین معرفی شد. از آشنایی این دو هم اطلاعات زیادی در دست نیست.

  حیایی در محله لواسان زندگی می کند و خوش خلق قبل از ازدواج در کرج ساکن بوده. یکی از افراد نزدیک به خانواده خوش خلق می گوید خواهر او در دوران نامزدی خصوصی این دو، رابطه شان را خبری کرده بود. حتی خواهر نیلوفر گفته بود که آنها دوره ای از ازدواج با هم پشیمان شده بودند اما بعد از یک دوری کوتاه مدت، تصمیم نهایی را برای کنار هم بودن، گرفته اند.

  خوش خلق بعد از ازدواج وارد سینما شد. گفته می شود خانواده خوش خلق با امین و نیلوفر ارتباط نزدیک و رفت و آمد زیادی دارند و گاهی پیش آنها زندگی می کنند.

  همسایگان حیایی و خوش خلق در لواسان منابع موثقی هستند که تاکید دارند آنها با هم زندگی می کند. یکی از این همسایه ها می گوید: «همین چند روز پیش بود که امین حیایی از ساعت فروشی محل که ساعت های ارزانی هم ندارد، برای همسرش کادو خرید.»

  این ساعت چند روز بعد روی دست نیلوفر بود. دیدن او هم کار سختی نیست. می شود برای نوشیدن یک چایی یا قهوه به کافه وانیل لواسان رفت و خوش خلق را همانجا دید. مدتی است که حیایی و خوش خلق این کافه را راه انداخته اند و هر از گاهی نیلوفر فیلم کوتاهی هم آنجا می سازد.
  آنهایی که زندگی این دو نفر را زیر نظر دارند، معتقدند به خاطر وابستگی که بین شان هست، نمی توانند به راحتی از هم دل بکنند. این دو صاحب یکی از خانه های بزرگ لواسان هستند و رفت و آمدشان نمی تواند دور از چشم بقیه بماند.

  مصاحبه ای جالب با امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق

  جاده دوطرفه سینما
  امین: بخشی از زیبایی بازی بازیگر در یک فیلم به عوامل دور و برش در کار و به خصوص نقش مقابلش برمی گردد. اگر این رابطه مناسب نباشد و لنگ بزند، کار شما هم دیده نمی شود و مانند حرکت در یک جاده صاف یکطرفه است که شما بی هدف در آن می روید و چیزی نیست که بخواهد توانایی رانندگی شما را به چالش بکشد تا شاهد رفت و برگشت احساس در صحنه باشید.
  نیلوفر: امین از آن دست بازیگرانی است که بسیار به بازیگرهای نقش مقابلش کمک می کند و می گوید با این کار در واقع به بهتر دیده شدن نقش خودش کمک می کند.

  امین حیایی

  دیده شدن به چه قیمتی؟
  امین: دیده شدن در هر فیلمی اتفاق می افتد؛ مهم این است که کجا و چگونه دیده شوید. من با دیده شدن به هرقیمتی مخالفم البته اگر غم نان نباشد و شما در جبر شرایط گیر نکرده باشید. شرایط ایده آل ذهنی با آنچه واقعا اتفاق می افتد گاهی فاصله بعیدی دارد.
  نیلوفر: بعضی بازیگرها تنها در کاری یا کارهایی هستند که دیده بشوند و من به این روش کار نمی کنم یعنی دوست ندارم کاری را انجام بدهم که قلبا دوستش ندارم و تنها می تواند موقعیت مرا مثلا در بیشتر توی چشم بودن، بهتر کند. بازیگر اگر نقشی را دوست نداشته باشد، آن را خراب می کند و با این کار در اصل هویت خودش و کارنامه اش را زیر سوال می برد.

  امین حیایی

  نگاه مثبت به زندگی
  امین: درست است که هزینه های زندگی بالا رفته و آدم ها به شکلی از هم دور افتاده اند اما خوب است به هر نوعی که می توانند از هم خبر بگیرند و هوای هم را داشته باشند. باید از لحظه لحظه زندگی استفاده و در کنار هم تلاش کرد که به موفقیت رسید.
  نیلوفر: خوبی امین این است که نگاهش همیشه مثبت و دلش صاف است. وقتی با او صحبت می کنید احساس خوبی به شما دست می دهد و به نظرتان می آید که آدمی است که می توانید روی او حساب کنید چون اهل کمک کردن است. از موفقیت شما خوشحال می شود.

  فاصله گرفتن از حواشی
  امین: من از اعتماد به آدم ها ضربه های زیادی خورده ام و سعی کرده ام که محتاط تر رفتار کنم البته سخت است آدم تغییر کلی کند. این روزها به راحتی می توانید سوژه ماجرایی بشوید که روح تان از آن خبر ندارد ولی به راحتی در مظان اتهام قرار بگیرید. کافی است به راحتی به آدمی که با گوشی موبایل از شما فیلم می گیرد، اعتماد کنید تا بعد به سرعت فیلم خودتان را در اینترنت ببینید. این باعث شده تا من نسبت به عکس حساس شوم و گاهی حس کنم بهتر است از گرفتن عکس یادگاری خودداری کنم یا در مهمانی های حتی خانوادگی هم که می روم مراقب باشم کسی چیزی از من ثبت نکند.
  نیلوفر: شاید این شکل زندگی برای بعضی ها عادت شده باشد اما ما ترجیح می دهیم زندگی آرام و دور از حاشیه خودمان را داشته باشیم. برای همین هم فاصله مان را از شلوغی و ازدحام شهر زیاد کردیم. برای هر کاری که می خواهیم بکنیم باید اولش فکر کنیم که اصلا کار درستی انجام می دهیم یا نه.

  امین حیایی

  امین حیایی در کنار پسرش دارا

  تجربه های دونفره ما
  امین: کارهایی که با هم داشتیم را بدون استثناء دوست داشتم و همیشه از این فرصت دونفره بازی کردن استقبال کرده ام و نتایج خوبی هم گرفته ایم.
  نیلوفر: دلم می خواهد نقشی قابل توجه را مقابل هم بازی کنیم و طوری نباشد که فقط چون زن و شوهر هستیم هر نقشی که پیشنهاد دادند را به صرف اینکه هر دو نفرمان در کار هستیم، قبول کنیم. هرچه کار استخوان دارتر باشد، دیدن ما در کنار هم یا مقابل هم دیدنی تر خواهد شد.

  امین حیایی

  میل به یاد گرفتن
  امین: همیشه تجربه هایی که نخستین بار کسب می کنید، حس و حال خاص خودش را دارد. من همیشه و هنوز این میل به یاد گرفتن را دارم اما قطعا نخستین تجربه ها به نوعی متفاوت هستند. یادم هست نخستین باری که مقابل دوربین قرار گرفته بودم همه چیز برایم عجیب بود تا بتوانم با شرایط کنار بیایم. بازیگرهایی که بودند به من کمک می کردند و تجریبات شان را در اختیار من قرار می دادند و کمک می کردند تا اعتماد به نفسم را از دست ندهم.
  نیلوفر: این همان حسی است که من هم آن را تجربه کردم و امین کمک زیادی به من کرد تا ترسم بریزد. اعتماد به نفس در چنین فضایی باعث می شود احاطه بیشتری نسبت به آنچه می خواهید انجام دهید، داشته باشید.

  امین حیایی

  یک غریبه در جایی ناشناخته!
  امین: همه چیز به مرور رنگ عادی شدن به خود می گیرد. البته هر فیلم تجربه جدید و متفاوتی است اما برای من هنوز کار کردن با یکسری نام ها باعث می شود آن اعتماد به نفس لازم را نداشته باشم.
  نیلوفر: شاید جالب باشد اما واقعیت دارد که دیدن چهره های آشنا سر پروژه ها کمک می کند تا شما راحت تر باشید. وقتی مانند یک غریبه در جایی ناشناخته هستید که نخستین بار است همه چیزش را می بینید طول می کشد تا به خودتان بیایید.

  امین حیایی

  فاکتورهای موفقیت هنرمند
  امین: برای موفقیت بازیگر فاکتورهای مختلفی کنار هم جمع می شوند اما همه آنها به کنار و اینکه بازیگر نقش را صادقانه باور کند و آن را به درستی به مخاطب منتقل کند یک طرف دیگر ماجراست. در کنار این حس صداقت، شما باید سعی کنید با تمام عوامل فیلم حرفه ای و در عین حال محترم و دوستانه برخورد کنید. پشت صحنه فیلم خانواده دوم شماست که باید به آن احترام بگذارید.
  نیلوفر: واقعا سخت است که شما به سطحی از شهرت برسید و بخواهید ویژگی های قبلی خود را حفظ کنید. مغرور نشدن باعث می شود تا در مسیری که حرکت می کنید بهتر موانع را ببینید اما غرور همه چیز را شکل دیگری نشان می دهد که حتی می تواند نوعی چشم انداز اشتباهی با آنچه واقعا پیش روی شماست، خلق کند.

  امین حیایی

  فرار از بیکاری و سکوت
  امین: عجیب است. گاهی که کار زیاد می شود آنقدر خسته می شوم که می گویم فرصتی بشود استراحت کنم اما واقعیتش این است که خستگی واقعی من زمانی است که مدت زیادی کار نمی کنم و بیکاری هایم طولانی می شود.
  نیلوفر: این مسئله یکی از مرزهای مشترک من و امین است که دل مان می خواهد همیشه خودمان را مشغول به کاری نگه داریم و بیکار ماندن اذیت مان می کند. مثلا سکون و سکوت می تواند تمام انرژی ما را بگیرد.

   نگاه مثبت به آینده
  امین: من هرگز در این سال ها از آینده ناامید نشده ام. درست است که گاهی حس کردم چرا چیزی درست پیش نمی رود اما همیشه به لطف خدا ایمان داشتم و می دانستم هر چیزی در جای خودش و زمان خودش اتفاق می افتد. من و نیلوفر همیشه در حال زندگی می کنیم و سعی می کنیم امیدمان به آینده را حفظ کنیم.

  امین حیایی

  اوقات فراغت؟
  امین: زبان می خوانیم، ورزش می کنیم، موسیقی کار می کنیم.
  نیلوفر: به هر حال اغلب کارهای مان دو نفره است.

  امین حیایی

  علم یا ثروت؟
  امین: هر دو با هم خوبند.
  نیلوفر: اگر علم نداشته باشید نمی دانید ثروت را چه کار کنید. بالاخره باید علمش را داشته باشید تا بتوانید از ثروت تان استفاده کنید.

  امین حیایی

  رنگ محبوب؟
  امین: من رنگین کمان را دوست دارم.
  نیلوفر: آبی را هم دوست داری.
  امین: رنگ های مورد علاقه ما آبی و سبز است.
  نیلوفر: آسمانی و زمینی

  امین حیایی

  کتاب مورد علاقه؟
  نیلوفر: من خیلی به حافظ علاقه دارم.
  امین: ما خیلی طبع شعرمان قوی نیست ولی با حافظ ارتباط خوبی داریم. کتاب های مختلفی هم خوانده ام اما رمان های ارنست همینگوی را بیشتر دوست دارم.

  امین حیایی

  آرزوها و خواسته ها؟
  امین: از کودکی خیلی چیزها بوده که دوست داشتم اما با گذشت زمان و رشد کردن آنها هم تغییر کردند. وقتی بزرگ تر شدم دیدم خواسته هایم چیز دیگری بوده است.
  نیلوفر: تصور من این است که ممکن است آدم ابتدا به خواسته هایش نرسد ولی به مرور زمان و یاری خداوند به آنها می رسد. اگر هم نرسید نباید ناراحت باشد چرا که حتما حکمتی در آن است و شاید آن زمان وقتش نبوده است.

  امین حیایی

  امین حیایی و پسرش دارا

  نقش ویژه؟
  امین: والا فکر نمی کنم دیگر نقشی مانده باشد که بازی نکرده باشم!
  نیلوفر: ترجیح می دهم کاراکترهایی را بازی کنم که از خودم خیلی دور هستند و به این وسیله با دنیای آنها آشنا شوم.
  امین حیایی و همسرش: ما خیلی خوشبختیم (5 شنبه)

  امین حیایی

  بزرگ ترین دلخوشی؟
  امین: آرامش در کنار خانواده.
  نیلوفر: آرامش و اینکه یک روز خدا ما را فراموش نکند.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه